Įkraunama...
Įkraunama...

Kokius vazelinus, balzamus naudojate?

Man visad buvo gaila,kad pirkdama Agatha Ruiz De La Prada - Beauté Dress Lèvres del linksmos pakuotes apsigaudavau su kokybe. Arba tiesiog netiko mano lupom. Pradzioj lyg ir drekina, o paskui lupos serpetotis pradeda, pleveles jausmas ant ju nedziugindavo...

user posted image
Atsakyti
Mano patys mėgstamiausi TBS sviestiniai lūpų kremai thumbup.gif minkština lūpas, pasitepus jos gražiai blizga, atrodo putlesnės, o apie kvapus tai jau nes kalbėt tikriausiai nereik wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 08 28, 13:01)
Man visad buvo gaila,kad pirkdama Agatha Ruiz De La Prada - Beauté Dress Lvres del linksmos pakuotes apsigaudavau su kokybe. Arba tiesiog netiko mano lupom. Pradzioj lyg ir drekina, o paskui lupos serpetotis pradeda, pleveles jausmas ant ju nedziugindavo...

man labai patinka jie. Naudoju apie du mėn, bet nepastebėjau dar nieko atmetančio jame. Žiūrėsim kaip ateity bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 29, 11:12)
man labai patinka jie. Naudoju apie du mėn, bet nepastebėjau dar nieko atmetančio jame. Žiūrėsim kaip ateity bus g.gif


ir man patinka.turejau kokius 4-5 4u.gif ir iki siol turiu, bet man kazkaip pradejo sausint...ar net nesausint,o "sluoksniuot" lupas..
bet naudoju namie ax.gif
Atsakyti
naudoju stai toki: user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 16, 12:53)
Labai nemėgstu Nivea balzamų. Jie džiovina lūpas  blush2.gif



QUOTE(koko_sa @ 2011 08 16, 15:15)
blink.gif
aš kaip tik juos labai mėgstu, man vieni geriausių rolleyes.gif


Man Nivea patinka ax.gif
Dabar naudoju tokį:
user posted image
Atsakyti
Ir man Nivea nepatinka schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Man patinka neutrogenos lūpų pieštukas wub.gif jau daug kartų kartojau, kol kas nesigundau į nieką kitą iškeisti
Atsakyti
Siuo metu naudoju si:
user posted image
Patinka, jei lupos buna pasausejusios pries einant miegot pasitepu ryte jau bunu su sveikom. Pries tai neutrogenos turejau, taip pat patiko thumbup.gif
Atsakyti
Mano pats paciausias lupu balzamas Neutrogena thumbup.gif kiek pabandau koki kitoki, tiek nusiviliu ir griztu prie sito smile.gif
Atsakyti
Margarita su šaltalankių aliejumi smile.gif jau gal 5 tubėlė vartojama..
Atsakyti
Šiuo metu nivea su alyvuogėm ir citrina. Prieš tai naudojau nivea su ramunėlėm ir medetkom. Su ramunėlėm patiko labiau, o su alyvuogėm skaniau kvepia.

Beje, man labai patiko Alverde lūpų balzamas su medetkomis. Jei kas turit galimybę jo nusipirkti, tai tikrai rekomenduoju.
Atsakyti