Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(dvynuke85 @ 2011 08 18, 11:26)
kaip parure extreme? 4u.gif

Labai faina man, mano riebiai odai labai tinka, ypac dabar vasaros metu kai T-zona galima sakyti plaukia doh.gif tai pudra suteikia matiskumo, bet nepadaro veido "negyvo", blizgesys islenda, bet ilgiau neblizgu negu su kitomis, kas mane labai dziugina smile.gif maskuoja gerai, graziai veidukas pasidengia.
Atsakyti
[quote=Shelly,2011 08 18, 12:45]
Na tai kad ir dozatorių ten nėra,pas mane orginali iš Dauglas parduotuvės,ten buteliukas su atsukamu kamšteliu ir paprasčiausiai pačiam reikia spausti ir bėga bet dozatoriaus nėra. schmoll.gif
Kaip čia
http://t2.gstatic.co..._FkLFZJcFB2-suA
Papildyta:

user posted image
user posted image
user posted image
va stai toki omenyje turejau pagaliuka, prasau, patarkite 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu baiginėju Make up 4 ever HD pudrą:
user posted image

Manau, kad šią pudrą ateityje vėl pirksiu, nes man ji gerai maskuoja, lengvai dengiasi, spalva beveik idealiai tinka. Aišku ji neišsilaiko visą dieną, nepadaro veido matinio - bet man šių dalykų kaip ir nereikia, todėl visiškai užtenka to, ką ji man suteikia. Man ji nekemša porų, naudoju nuo žiemos. Kaina gal kiek didoka - manyčiau, kad ji turėtų kainuoti ~80LT, bet pirkau su akcija ir gavosi iki 100LT - nesiskundžiu. smile.gif Mano oda mišri į riebumą.

Dabar daugiausiai naudoju Max Factor Miracle Touch:
user posted image

Nebesidžiaugiu ja kaip seniau. Gal dėl to, kad odos būklė kitokia. Nors šiaip ji maskuoja gerai, paslepia randelius, raudonį, spuogelius. Visgi spalvų pasirinkimas manęs netenkina - šiuo metu naudoju 75nr. o reiktų tamsesnio, bet 80nr. jau per tamsus man. verysad.gif Esu priversta pereiti švelniai su bronzatu, kad veidas atrodytų kiek gyvesnis. Šią kaip nors sunaudosiu, bet ateityje kartoti nebežadu.
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 08 18, 13:14)
va stai toki omenyje turejau pagaliuka, prasau, patarkite 4u.gif

O koks pudros kodukas? Man rods, ant dugno turėtų rašyti arba šone g.gif Parašykit.
Atsakyti
QUOTE(Shelly @ 2011 08 18, 12:45)
Na tai kad ir dozatorių ten nėra,pas mane orginali iš Dauglas parduotuvės,ten buteliukas su atsukamu kamšteliu ir paprasčiausiai pačiam reikia spausti ir bėga bet dozatoriaus nėra. schmoll.gif
Kaip čia
http://t2.gstatic.co..._FkLFZJcFB2-suA


pas jus Chanel Vitalumiere aqua. O kalba eina apie Chanel Vitalumiere.
QUOTE(rosea @ 2011 08 18, 13:14)


pagaliukas turi būt, kaip kitaip pudra "nueis" iki dozatoriaus
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 08 18, 14:09)
O koks pudros kodukas? Man rods, ant dugno turėtų rašyti arba šone g.gif Parašykit.

turiu Chanel Pro lumiere, nėra jokio kodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 18, 14:15)
turiu Chanel Pro lumiere, nėra jokio kodo  schmoll.gif

Rimtai? blink.gif O kaip Jums patiko pati pudra? 4u.gif
Atsakyti
O kazin atsisuka Vitalumiere kaip nors, kad iskrapstyt pudra, kai prie pab? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 08 18, 14:09)
O koks pudros kodukas? Man rods, ant dugno turėtų rašyti arba šone g.gif Parašykit.

nera kodo jokio, todel idomu ar originali 4u.gif kas kas pasakysit?
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 08 18, 14:28)
nera kodo jokio, todel idomu ar originali 4u.gif  kas kas pasakysit?

Man atrodo originali, buteliukas gražus, šiaudelis pompos irgi yra. Nelabai supratau Jūsų klausimo dėl to atsukamo kamštelio, taigi ši Jūsų pudra yra su pompele, turi atsidaryti kamštelis ir ten pompa būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 08 18, 14:18)
Rimtai? blink.gif O kaip Jums patiko pati pudra? 4u.gif

kodas ant pakuotės yra.
ne jums, nesu tokia sena smile.gif
patinka, nesimato, kad su pudra, labai susilygina su oda, maskuoja gerai, švytėjimo gal kiek per daug, bet užtenka su kompaktine/biria "pereit" ir švytėjimas prisigesina.
su sese nusprendėm, kad oda gražiau atrodo nei su Lancome photogenic ax.gif

QUOTE(rosea @ 2011 08 18, 14:28)
nera kodo jokio, todel idomu ar originali 4u.gif  kas kas pasakysit?

iš to, ką parodėt, nepasakysim smile.gif o šiaip tokiem klausimam yra atskira tema čia ax.gif
Atsakyti
Labai norėčiau atsiliepimų apie Lumene Double Stay Mineral pudryte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 18, 13:48)

patinka, nesimato, kad su pudra, labai susilygina su oda, maskuoja gerai, švytėjimo gal kiek per daug, bet užtenka su kompaktine/biria "pereit" ir švytėjimas prisigesina.
su sese nusprendėm, kad oda gražiau atrodo nei su Lancome photogenic  ax.gif


Gal galetum palyginti su vitalumiere aqua ar bourjois healthy mix? Neisryskina pro lumiere pasausejimu?
Atsakyti