Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Victorious @ 2011 08 18, 23:13)
Aha, atsisuka tas visas pagrindas, ant kurio dedasi kamštelis. Tik pradžioj reikia stipriau suktelt biggrin.gif



Nesulus? unsure.gif kad nenulauzt su visa ta pompa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 19, 00:15)
Nesulus?  unsure.gif kad nenulauzt su visa ta pompa  lotuliukas.gif

Nesuluš smile.gif
Atsakyti
Kanebo Sensai thumbup.gif pagamintas vandens pagrindu, kainuoja brangokai, bet kokybe tai labai gera. Taip pat dar siuo metu turiu Avene taip pat labai neblogas
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 18, 21:46)
o ji atsisuka ar ne kas gali man pasakyt???? as bandziau svelniai, nieks man ten nesiseka.. nes kai bus i pab noretusi atsukt ir pakrapstyt  biggrin.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 08 18, 22:15)
Nesulus?  unsure.gif kad nenulauzt su visa ta pompa  lotuliukas.gif

sorry, visai ne į temą, bet amber kaip prajuokino su šitais postais. thumbup.gif lotuliukas.gif pakrapštyt norėtųsi. lotuliukas.gif

o jei į temą, tai aš manau pirksiu Healthy Mix'ą vėl, jau gal 4tą ar 5tą butelaitį, nu negaliu, patink ji man. bigsmile.gif gal Vitulka labai neužpyks, jei pasiūlysiu merginoms jungtis prie pirkimo ir pigiau įsigyt? jei ką domins, rašykit AŽ. smile.gif
Atsakyti
Renkuosi kreminę pudrą žiemai ir dabar esu truputį pasimetus - šiaip mano mišriai į riebumą, bei į problemas linkusiai odai kol kas Nr. 1 chanel mat lumiere. Dabar norėčiau pabandyti kažką naujo, pavyzdžiui, Clinique Anti-Blemish Solutions. Gal naudojančios ją galėtų palyginti su mano minėta chanel pudra arba dar su EL double wear light? (išsilaikymą, maskavimą, ar nekemša porų ir pan.) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 08 20, 11:21)
Renkuosi kreminę pudrą žiemai ir dabar esu truputį pasimetus - šiaip mano mišriai į riebumą, bei į problemas linkusiai odai kol kas Nr. 1 chanel mat lumiere. Dabar norėčiau pabandyti kažką naujo, pavyzdžiui, Clinique Anti-Blemish Solutions. Gal naudojančios ją galėtų palyginti su mano minėta chanel pudra arba dar su EL double wear light? (išsilaikymą, maskavimą, ar nekemša porų ir pan.) 4u.gif

Esu turėjusi "Chanel Mat Lumiere" ir "Estee Lauder Double Wear Light". Kiek prisimenu, tai pastaroji patiko labiau smile.gif. "Mat Lumiere" vidutinio maskavimo, gan sunkokai jaučiasi ant veido, veidas matinis, bet nepasakyčiau, kad pati pudra ilgai išsilaikytų. Man asmeniškai ji nelabai gražiai ant odos atrodo. Nekartočiau. "Double Wear Light" lengvo - vidutinio maskavimo, gražiai pasidengia, veidas skaistus, tikrai neblogai išlieka. Porų man nekimšo, nors buvo tokių atsiliepimų seniau. Pabandykite parduotuvėje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 20 rugpjūčio 2011 - 11:39
QUOTE(Sellina @ 2011 08 19, 11:47)
Kanebo Sensai  thumbup.gif  pagamintas vandens pagrindu, kainuoja brangokai, bet kokybe  tai labai gera. Taip pat dar siuo metu turiu Avene taip pat labai neblogas


Sutinku ji gera, taciau dienos begyje islenda blizgesys ir ji tiesiog nuplaukia, bent jau man cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 08 20, 12:35)
Esu turėjusi "Chanel Mat Lumiere" ir "Estee Lauder Double Wear Light". Kiek prisimenu, tai pastaroji patiko labiau smile.gif. "Mat Lumiere" vidutinio maskavimo, gan sunkokai jaučiasi ant veido, veidas matinis, bet nepasakyčiau, kad pati pudra ilgai išsilaikytų. Man asmeniškai ji nelabai gražiai ant odos atrodo. Nekartočiau. "Double Wear Light" lengvo - vidutinio maskavimo, gražiai pasidengia, veidas skaistus, tikrai neblogai išlieka. Porų man nekimšo, nors  buvo tokių atsiliepimų seniau. Pabandykite parduotuvėje 4u.gif

Ačiū, Victorious 4u.gif bet aš turėjau omeny, kad clinique palygintų su šiomis dviem, gal nelabai aiškiai parašiau. Šiaip man EL double wear light būtų ideali, bet tikrai kemša poras, o chanel ne, todėl pastarajai iš mano pusės daugiau pliusų.. unsure.gif vat įdomu kaip clinique g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 20 rugpjūčio 2011 - 12:27
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 08 20, 14:27)
Ačiū, Victorious 4u.gif  bet aš turėjau omeny, kad clinique palygintų su šiomis dviem, gal nelabai aiškiai parašiau. Šiaip man EL double wear light būtų ideali, bet tikrai kemša poras, o chanel ne, todėl pastarajai iš mano pusės daugiau pliusų.. unsure.gif  vat įdomu kaip clinique g.gif

Clinique visiškai nekemša porų nei viena, nors iki šiol mano odą net mineralinė kimšo verysad.gif Tai labai džiaugiuosi Clinique. Mano oda mišri, į sausumą, turiu Superbalanced ir kažkada jau rašiau ilgą atsiliepimą su palyginimais apie visas Clinique pudras tarpusavyje
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2011 08 20, 11:36)
Sutinku ji gera, taciau dienos begyje islenda blizgesys ir ji tiesiog nuplaukia, bent jau man cool.gif


Turiu ir aš šią pudrą, man nelabai. Blizgesys tai tikrai greitai išlenda.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 08 19, 23:38)
sorry, visai ne į temą, bet amber kaip prajuokino su šitais postais. thumbup.gif  lotuliukas.gif  pakrapštyt norėtųsi.  lotuliukas.gif



Niu teip, a tu zinai kiek ten lieka ant sieneliu blink.gif jopsikimat dar kokiam men tai liuosiai..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 20, 15:56)
Niu teip, a tu zinai kiek ten lieka ant sieneliu blink.gif jopsikimat dar kokiam men tai liuosiai..

Žinau tą smagumą, turėjau Chanel Teint Innocence. hihihi.gif
Atsakyti