Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

O aš šiandien visai atsitiktinai gavau Catrice Infinite Matt blink.gif
user posted image
Visiškas brudas...maskavimo 0,veidas nė kiek nei lygesnis,nei gražesnis.Sakė,kad budra pigi,tai stebuklų tikėtis aišku nereikia,bet vistiek labai niekam tikęs gaminys unsure.gif
Atsakyti
Gal kuriai mergaitei teko naudoti kremine pudra is Inglot?
Buvau gavus meginuka, tai visai patiko, tiesiog prilipo prie mano odos (normali/misri), ko neisgaunu nei su dior, nei su chanel unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri galetumete palyginti Guerlain Lingerie de Peau ir Guerlain Parure Extreme, pastaraja esu pirkusi ne karta ir vis prie jos griztu, bet noretusi ir ta kita isbandyt smile.gif Kiek radau atsiliepimu, tai visi geri apie abi pudras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 04 rugsėjo 2011 - 13:06
QUOTE(^^liutuke @ 2011 09 04, 13:06)
Gal kuri galetumete palyginti Guerlain Lingerie de Peau ir Guerlain Parure Extreme, pastaraja esu pirkusi ne karta ir vis prie jos griztu, bet noretusi ir ta kita isbandyt  smile.gif Kiek radau atsiliepimu, tai visi geri apie abi pudras.


As kaip tik apie Lingerie de Peau skaiciau, kad po 5 valandu plaukt nuplaukia, dememis susimeta.Tik padengus atrodo graziai. Kristianose radau 02 atspalvi kaip sviesiausia, bet man jis tamsokas. Gundo mane si pudra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 09 04, 13:13)
As kaip tik apie Lingerie de Peau skaiciau, kad po 5 valandu plaukt nuplaukia, dememis susimeta.Tik padengus atrodo graziai. Kristianose radau 02 atspalvi kaip sviesiausia, bet man jis tamsokas. Gundo mane si pudra biggrin.gif

Na mane irgi gundo, jei spesiu, tai siandien nuvaziuosiu ir kazkuria isigysiu. Parure Extreme tai patikrinta, man patinka, ziuresiu kaip ana dengsis, kaip spalvos ir ka konsultante papasakos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 19, 11:47)
Kanebo Sensai  thumbup.gif  pagamintas vandens pagrindu, kainuoja brangokai, bet kokybe  tai labai gera. Taip pat dar siuo metu turiu Avene taip pat labai neblogas

antras ingredientas pagal eile mineralinis aliejus, man bent jau ji kimso poras labai, nors dengesi tikrai fainiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sellina @ 2011 08 19, 10:47)
Kanebo Sensai  thumbup.gif  pagamintas vandens pagrindu, kainuoja brangokai, bet kokybe  tai labai gera. Taip pat dar siuo metu turiu Avene taip pat labai neblogas

Tik ji tinka tiktai sausai ar į sausumą odai, kuri neturi rimtų problemų, beje, man toks įspūdis susidarė apie visą Sensai dekoratyvinę liniją - biri pudra taip pat nėra matinė, skaistalai irgi abejoju, ar tiktų riebiai odai. Bet jei oda būtent tokia, tai tikrai labai gera pudra, man ji taip pat patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš noriu paklausti, o Clinique anti-blemish solutions ir Clinique acne solutions, tai čia viena ir ta pati pudra ar skirtingos? g.gif Nes clinique.com puslapyje anti-blemish solutions net nebėra, tai galvoju gal pakeitė pavadinimą, nes bent man acne solutions nematytas pavadinimas..
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 09 04, 13:13)
As kaip tik apie Lingerie de Peau skaiciau, kad po 5 valandu plaukt nuplaukia, dememis susimeta.Tik padengus atrodo graziai. Kristianose radau 02 atspalvi kaip sviesiausia, bet man jis tamsokas. Gundo mane si pudra biggrin.gif


Buvau Kristianoj, tai likau ties Extreme pudra smile.gif Konsultante man patare, jei nenoriu blizgesio veide, tai rinktis Extreme, ji daug patvaresne. Nors kaip supratau, Lingerie labai smagiai dengiasi ir puikiai atrodo ant odos smile.gif Spalvu deja taip ir nepaziurejau as jos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 04 rugsėjo 2011 - 21:03
gal kas naudojo vichy dermablend ?
Atsakyti
Siandien Kristianoj konsultante aiskino, kad visos Guerlain pudros prasideda nuo 02 numerio, sviesesniu ne tik kad Kristiana neturi, bet ir negamina. O braskiu puslapyje matau 01 beige pale...Konsultante nesamone pasake ar braskese neoriginal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 09 04, 17:26)
Aš noriu paklausti, o Clinique anti-blemish solutions ir Clinique acne solutions, tai čia viena ir ta pati pudra ar skirtingos? g.gif

Mano supratimu, Anti Blemish Solutions skirta Europos rinkai, o Acne Solutions JAV rinkai. Skiriasi tik pavadinimai ax.gif

QUOTE(Malena @ 2011 09 05, 17:08)
Konsultante nesamone pasake ar braskese neoriginal? g.gif

Nesakyčiau, kad nesąmonę pasakė, 01 numeriukas skirtas Azijos rinkai. Bet dirbant konsultante Kristutėj, galėtų žinoti tokius dalykus smile.gif
Atsakyti