Įkraunama...
Įkraunama...

The lying game

QUOTE(Vaiv* @ 2013 03 14, 21:33)
Aš taip pagalvojau nebus Džordonas su Dereku broliai? Jeigu Džordoną apkaltino brolio žmogžudyste... g.gif

imdb apie šitą diskutavo, bet irgi nelogiška būtų, nes kažkada Rebeka sakė: tavo brolį iš Los Angelo... o Derekas nebuvo iš LA.
šiaip aš nematau kad kuris nors personažas iš viso turėtų kokį nors tikslą žudyti. kad išsaugotų dvynių paslaptį? kad jau beveik visi žino, išskyrus Kristen doh.gif
Atsakyti
Na kai nuzude Dereka, dar maazai, kas zinojo dvyniu paslapti. O tada kazkokiu budu Rebeka gavo jo nuzudymo foto ir taip priverte Aleka susituokti su juo, kad pries ji neliudytu smile.gif O dabar Teresa nuzude, del to, kad ji turbut kapinese suzinojo, kas nuzude Dereka. Siaip, kazkodel as linkstu prie tos nuomones, kad Rebeka vis tiek nera svari.
Atsakyti
Rebeka tikrai kažkaip prisidėjusi prie žmogžudysčių, nes kai Alekas jai paskambino perspėti, kad policija važiuoja, tai ji nešė kudašių neklausdama ko tai policijai reikia. Ir būtų išvykusi iš miesto, tik kad Džordonas atsisakė jai padėti. Dėl to jinai jį įdavė, o pati grįžo pas Aleką "proto drumsti". Kaip personažui tai duodu jai 10 balų - ot mikliai protas veikia, jei vienas planas neišdegė, staigiai rado išeitį, pasuko įvykius kita linksme. Va tik suintrigavo sakydama, kad Džordonas ir jai kažką padarė g.gif

Beje kai vogė Rebekos dėžutę, man irgi pasirodė, kad siluetas moteriškas g.gif

Bet va Itano ir dvynių meilės trikampiai tai juodai siutina. Devintoj serijoj Itanas iš meilės Emai svaigo, o dešimtoj jau vėl akis žibino į Satenę žiūrėdamas. Su kuria būna vienumoj, dėl tos alpsta doh.gif
Atsakyti
Oi ne, Rebeka nekalta avele nera - gal ji manipuliavo Tejeriu kaip nors? Man net kilo absurdiska mintis, kad tai ji numete Aleka, bet ji negali buti tokia stipri turbut rolleyes.gif Tejeris visa laika toks netgi neryztingas atrode, o kad zudikas, net i galva neatejo. Net Gaila buvo berniuko, kai Emma del Ethano paliko. Iki to laiko, kai issitrauke iranki ir dauzytis pradejo unsure.gif

O Ethan tikriausiai myli isvaizda, tai jam ne esme, kur ten is seseru.

Ir tiksliai, ko ABC Family nepranesa, kad anujos serijos? Tik rudeni gal? Iki to laiko visas entuziazmas dingtu ziuret blink.gif
Atsakyti
Na bet kodel Rebeka buvo su tom pirstinem ant stogo ne I tema? smile.gif Itanas tai tikrai nervina. Ir Ema vel del jo susileido. Tik dabar panasiau, kad jam Satene labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Pasirodo 10-ta serija baigėsi antras sezonas, o trečio turbūt ir neberodys blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2013 03 21, 09:29)
Pasirodo 10-ta serija baigėsi antras sezonas, o trečio turbūt ir neberodys blink.gif  verysad.gif

iš kur tokios žinios?
Atsakyti
dar neiašku, balandį paaiškės ar bus trečias
o šiaip jo, tik dešimt serijų sezone blink.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad rodys, nes antras sezonas tikrai geras. bigsmile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad paskutinis sezonas buvo, juk tiek dar daug klaustukų liko g.gif
Atsakyti
Na ka as zinau, jeigu nebebus daugiau sezonu, tai sito pabaiga visiskas absurdas smile.gif Bet manau, kad bus, juk visai populiarus serialas.
Atsakyti
Gal kas zinot ar bus 3sezonas?
Atsakyti