Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuva ar užsienis (prie jūros)

QUOTE(Subjektyvi @ 2011 08 04, 08:37)
Nida ir visa Nerginga yra nerealu. Ten kartą pabuvusiems ar buvusiems kiekvieną vasarą (kaip aš nuo gimimo kasmet). Bet tai be galo ramus ir specifinis poilsis, ten pakliuvęs didelio judėjimo, kelionių, kitoniškumo, tiesiog to nėra. Ir veiklos kaipotokios nėra. Mes visos tą žinom, beviltiška ginčytis, specifika yra specifika. Tiesiog pasaulyje yra labai daug gražių šalių, su savais grožiais, veikla, tokia pat ramybe arba daline ramybe. Ir nereikia pykti dėl to, kad ir kiti turi kažką gražaus. smile.gif



Visiskai pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 08 04, 09:18)
Pvz. paminėjo ežius, kurie būna tik laukiniuose pliažuose (ir Lietuvoje nesaugu maudytis nežinomose pakrantėse), nes kitur juos paprasčiausiai išrenka ir jų nėra, nes ten tokia priežiūra ir saugumas.


Na taip, išrenka masiniuose pleželiuose, kur žmonių - kaip Palangoj sezono metu, o gal ir daugiau doh.gif , plius dar ramybę trikdo eiliniai kasdieniai lendantys į akis prekeiviai, masažų ir kt. paslaugų siūlytojai, o šalia budriai budi kavinių restoranų savininkai, gaudantys kiekvieną klientą. Tai čia "poilsis" ?? O pabandyk paieškoti tylių neaspėstų pliažų kaip mūsų Neringoj ar toj pačioj Šventojoj - tai mažų mažiausiai rizikuoji susibadyti pėdas ežiukais..

Beje, taip niekas konkrečiai ir neatsakė, kas ir už kiek siūlo pigias keliones Turkijon (sezono metu, žinoma). biggrin.gif Pvz Maljorkoj šį birželį TIK už viešbutį sumokėjom pigiau nei būtume mokėję Lt (penkiems asmenims trijų kambarių apartamentas su terasa, virtuve ir dviem sanmazgais kainavo tikrai neįtikėtinai pigiai), bet kai prisidėjo skrydis ir maistas, tai... doh.gif Ojj, toli dar Neringai iki tokių sąskaitų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 04 rugpjūčio 2011 - 09:24
Flight, tai kas kaltas, kad pasirinkote tokius pliažus? Kas kaltas? Tik jūs patys. Eiti į a la Palangos tipo pliažą ir tikėtis relaksinės ramybės.. Ką žinau. Aš į tokius kojos nekeliu. Atokesniuose yra dėkingas gylis, tai tie ežiai kažkur giliai dugne. Miestų pliažai dirbtinai seklinami, kad būtų patogesnis nuolydis.

Nežinau apie kokią čia šalį rašai, bet parašysiu apie savo pliažus: jokių ežių, jokių įkyruolių, tik du kart iki pietų nešioja šviežiai keptas spurgas su įdarais - vaikų džiaugsmas, ledų kioskas, nemokami dušai ir švarus geriamas vanduo. Jokio chaoso, žmonių saikingai. O jei bus diena šilta, bet debesuota, t.y. Pagal juos "blogas oras", kas pagal Lietuvą yra nerealus, tai iš viso gulėsi veik vienas.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 08 04, 10:51)
Nežinau apie kokią čia šalį rašai, bet parašysiu apie savo pliažus: jokių ežių, jokių įkyruolių, tik du kart iki pietų nešioja šviežiai keptas spurgas su įdarais - vaikų džiaugsmas, ledų kioskas, nemokami dušai ir švarus geriamas vanduo. Jokio chaoso, žmonių saikingai. O jei bus diena šilta, bet debesuota, t.y. Pagal juos "blogas oras", kas pagal Lietuvą yra nerealus, tai iš viso gulėsi veik vienas.

drinks_cheers.gif Visa tai ką tu rašai mes šiemet radome Kroatijoje. Mes net batų nepirkom nuo ežių, nes visi aplinkui be jų maudėsi, tai ir mes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 08 03, 22:04)

Kur karšta, kitos problemos. Atostogos nuolatiniam plius trisdešimt ir daugiau - tai pastovus pavėsio ieškojimas, be pavėsio pajūry neišbūsi nė pusvalandžio; neįmanoma ką nors aktyviai fiziškai daryt, pvz., važinėti dviračiu, nes tiesiog išgeibsi; vaikus nuolat saugok, kad nenusviltų, o nusvyla jie su savo lietuviška odele net naudojant stipriausius kremus per lygiai dešimt min ir tada doh.gif  doh.gif ne atostogos, o košmaras; nuolat žiūrėti, ar dugne nėra jūrų ežių, nes tada- ne atostogos, o ligoninė..


Na,bet tai ir nereikia but ant saules.Visur tentai istempti,saugantys nuosaules,skeciai ir pan.O su dviraciais,tai joooo,ne ta vieta kur vazinet tinka.Bet taigi ir nereik man ten ju,atsivazinejam LT,siltuose krastuose kiti malonumai yra,kuriu cia nera.
Ai,va dar del nudegimo ir kremu.Nezinau kuo tepates jus,bet as dukart dienoj tepdama vaikus kremu su SPF 50,absoliuciai apsaugojau.Jokiu paraudimu,nieko.Net kudikui.
Aisku,nebudavom visa diena saulej,"nedirbam" mes ten,tik pora valandu pries piet ir 2-3 po piet.Per kaitra pogulis viesbuty. biggrin.gif


QUOTE(keistuole @ 2011 08 03, 23:00)
na lyja pas mus bet tikrai ne 6 dienas iš 7, nereikia jau taip menkint savo šalies.



Ane biggrin.gif
Nelyja 6 is 7? O mums lijo 14 is 14 bigsmile.gif
Tokia realybe,o joks nemenkinimas salies.


QUOTE(charite @ 2011 08 04, 00:08)
O i jusu minimus 2500 Nidoje nei skrydis, nei maitinimas, nei gerimai, nei saule, nei baseinai, nei gultai, nei barai, nei pirtys, nei golfo laukai, nei teniso kortai, nei mini disco, nei vakarines programos, nei restoranai a la carte neiskaiciuoti  mirksiukas.gif Jau nekalbant apie galimybe rinktis viena is keturiu juru bei norimus aplankyti regionus  wub.gif



Tiesa

QUOTE(bite @ 2011 08 04, 00:20)
Vienintelis dalykas, ko važiuoju į Nidą-būti. Būti tyloje, kurios jau daugiau niekur kitur neaptiksi


Tai cia toks poilsis nebent vienisam,pavargusiam nuo zmoniu,zmogui.O ne turinciam mazu vaiku.


QUOTE(charite @ 2011 08 04, 09:10)
Taciau gyvenant miske


Ir cia pritariu.Pas mus tas pats.
Atsakyti
Nu niekaip nesuprantu situ diskusiju esmes doh.gif Vistiek neprieisit vieningos nuomones kur geriau tongue.gif Man - Nidoje, kitai - Turkijoje, dar kitai- Egipte ir taip pasaka be galo biggrin.gif Geriau pasidziaukime kad turime taip gerai visame pasaulyje ivertinta papludymi, i kuri plusta turistai is visu pasaulio saliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2011 08 04, 20:19)
Nu niekaip nesuprantu situ diskusiju esmes  doh.gif Vistiek neprieisit vieningos nuomones kur geriau  tongue.gif  Man - Nidoje, kitai - Turkijoje, dar kitai- Egipte ir taip pasaka be galo  biggrin.gif Geriau pasidziaukime kad turime taip gerai visame pasaulyje ivertinta papludymi, i kuri plusta turistai is visu pasaulio saliu  thumbup.gif

Diskusiju esme yra nepagristai uzriestos nakvynes kainos bei negebejimas pasiulyti platesnio uzsiemimu spektro mirksiukas.gif
O tai, jog turim unikalu kampeli, niekas negincija. Mes mylim Lietuva, bet ar mylit ja jus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(charite @ 2011 08 04, 22:25)
Diskusiju esme yra nepagristai uzriestos nakvynes kainos bei negebejimas pasiulyti platesnio uzsiemimu spektro  mirksiukas.gif
O tai, jog turim unikalu kampeli, niekas negincija. Mes mylim Lietuva, bet ar mylit ja jus  cool.gif


Optimalus variantas - Palanga tongue.gif Ten liksit patenkinta mirksiukas.gif Tiesa, tie kurie nenomuoja savo turto, net neisivaizduoja kiek tai islaidu reikalauja doh.gif Jau kelinti metai pastebiu tendencija, kad zmones atvaziave maudosi 5 kartus per diena, lempas degina kiaura para, daiktu visiskai nesaugo ( jau 2 telikus siemet sudauze doh.gif ), dar vaikai ir sienom sugeba pasivaikscioti, manot tai nekainuoja? O kur dar patalynes ir t.t..Tarkim as negaliu su ta pacia patalyne n metu nomuoti, taigi tenka kasmet atnaujinti smile.gif Zinoma, nesakau kad nelieka kazkiek, bet tikrai ne tie isivaizduojami milijonai tongue.gif
Atsakyti
Kalbam apie Nida ir jos pasiula, ne apie Palanga biggrin.gif

Paskaiciuokim. Sostinej tipinio, vidutinio buto nuoma vienam zmogui per para atsieina 5-15 Lt/parai. Cia gi ne maziau 40, o kartais ir visas 150.
Butai nugyvenami vienodai, vaikai sienom laipioja irgi panasiai.
O va uz ta kelis ar keliasdesimt kartu didesne suma ir tepasiulomas tas pats televizorius, ne visais atvejais kiemelis su staliuku ir sodeliu uz lango, jau nekalbant apie visa kita.
Nidiskiai taip nori matyt visai ziemai sau is poilsiautoju uzsidirbt, taciau su ju noru tokiu jau esu susidurusi ne is gerosios puses.
Pries eile metu metu reikejo bent 6-7 butu nuo ankstyvo pavasario iki velyvo rudens. Pasiulyta nuomos kaina buvo 20 proc mazesne tam paciam laikotarpiui, nei nuomojama iprastiniams, po kelias dienas ar savaite bunantiems poilsiautojams.
Ir ka jus manot? Ne vienas vietinis gyventojas pasirinko geriau nuolatine poilsiautoju paieska (klausimas, ar daug tokiu susirenka ir gyvena mokedami visa balandi ar visa spali, nekalbant ir apie kitus menesius bigsmile.gif ).
Sis fenomenas man nesuprantamas - geriau ne nuolat gyvenantis, bet penktadaliu daugiau mokantis poilsiautojas ir keleta menesiu be jokiu poilsiautoju, negu nuolatines pajamos schmoll.gif
Ir dar vienas dalykas - niekada nepamirsiu patriotisko krasto, kada po nepriklausomybes atgavimo visa Nida sviete vokieskais zemelapiais su voekiskais LT miestuku pavadinimais wub.gif O vokietis budavo kavinej aptarnaujamas greiciau, nei lietuvis. Pasikeite viskas po keliu metu, kai tas pats vokietis, susimokejes uz alaus bokala, sededavo ilgai ir nuobodziai uzimdamas vieta. Tada vel atsigrezta i lietuvius biggrin.gif Patriotai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charite: 05 rugpjūčio 2011 - 08:39
QUOTE(charite @ 2011 08 05, 09:34)
Kalbam apie Nida ir jos pasiula, ne apie Palanga  biggrin.gif

Paskaiciuokim. Sostinej tipinio, vidutinio buto nuoma vienam zmogui per para atsieina 5-15 Lt/parai. Cia gi ne maziau 40, o kartais ir visas 150.
Butai nugyvenami vienodai, vaikai sienom laipioja irgi panasiai.


ir dar plius komunalinės paslaugos, o jei
pažiūrėtumėt tų butų nuomos kainas, kurie siūlomi parai, tai ir sostinėj kainuoja ne 5 - 15 Lt.
Gal jei Nidoj nuomotumėtės metams tai ir kaina kita būtų.

Atsakyti
...mes prieš savaitėlę vieną naktį nakvojom Nidoj, 40 lt žmogui.Kaina kaip vienai nakčiai tikrai normali, tik nervino nešvara tualete, dušinėj net nebuvau...nerizikavau...Manau, kad nors elementarios švaros reikėtų laikytis, po nakties iš tualeto išnešti šiukšles, pasižiūrėti, ar ant sienų nieko "tokio" nėra...Dvejus metus iš eilės teko atostogauti Lenkijoje Sopote,Gdanske ir t.t. Stulbino ir stebino pedantiška švara ir tvarka, nors irgi gyvenom "pas žmones". Tai tokie mūsų pastebėjimai...
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2011 08 05, 08:39)
Optimalus variantas - Palanga  tongue.gif

  Jau kelinti metai pastebiu tendencija, kad zmones atvaziave maudosi 5 kartus per diena, lempas degina kiaura para, daiktu visiskai nesaugo ( jau 2 telikus siemet sudauze  doh.gif  ), dar vaikai ir sienom sugeba pasivaikscioti, manot tai nekainuoja? O kur dar patalynes ir t.t..Tarkim as negaliu su ta pacia patalyne n metu nomuoti, taigi tenka kasmet atnaujinti  smile.gif  Zinoma, nesakau kad nelieka kazkiek, bet tikrai ne tie isivaizduojami milijonai  tongue.gif


Na jau tik nereik lygint.Ne uz ka sezono metu nesirinkciau Palangos.

Nesuprantu as to Neringos kainu fenomeno....uz ka ten tokie pinigai....nakvyne bezboznai kainuoja,nors nei ten servisa garantuoja,nei ta patalyne kasdien (kaip pvz. viesbuty TR) keicia...
Kavinese patiekalai kainuoja kaip auksciausio lygio restoranuose sostinej....jautiesi durninamas su tokiu servisu ir tiek.
Labai patinka Neringa,be galo grazu ten,gera....bet kaina neadekvati schmoll.gif


QUOTE(charite @ 2011 08 05, 09:34)
O vokietis budavo kavinej aptarnaujamas greiciau, nei lietuvis. Pasikeite viskas po keliu metu, kai tas pats vokietis, susimokejes uz alaus bokala, sededavo ilgai ir nuobodziai uzimdamas vieta. Tada vel atsigrezta i lietuvius  biggrin.gif Patriotai  cool.gif


Aha,ir as atsimenu.Ypac,net dabar,kelia juoka,kai Pepsi-cola,ar ten kokia Fanta pasistate vietiniai pardavinejo "tik uz markes",nesvarbu,kad norint vaikui atsigert buvai gatavas ta pacia suma sumoket litai (ar vagnorkem,ar talonais,jau nepamenu kokie ten "zvereliai" tuomet galiojo),neimdavo schmoll.gif
TIK UZ MARKES:D
Atsakyti