Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 12 tema

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 18, 21:57)

Dieną užlinko mano internetas, tai neturėjau galimybės sukurti temos laiku  doh.gif

Viskas ok thumbup.gif

QUOTE(agė-melagė @ 2011 08 18, 21:58)
Man  tai labai gražu... Nepastebėjau ar kitų namučių sąrašuose buvo taip padaryta...

net šyptelėjau pamačius - šaunu
Atsakyti
Praėjusioje temoje kažkas klausė apie Riešuto pratybas. Dirbu su jomis ir esu patenkinta. Vaikams taip pat patinka. O dėl Pupos pratybų, tai dariau įvairiai. Ne visus numerius pirkome. Ypač pirmoje klasėje, nes vaikams reikia išmokti rašyti į paprastą sąsiuvinį, o jei šalia pratybos, tai ir liks pusė užduočių neatliktų. Ir kitose klasėse ne visus numerius pirkome.
Ar jau turite dovanėles mokiniams?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 08 18, 23:08)
Ar jau turite dovanėles mokiniams?

Aš jau baigiu, ryt paskutinius du padarysiu ir bus viskas. Mano- pakabukai siuvinėti mirksiukas.gif

Čia nuotaikai biggrin.gif (Gal kas neskaitė kokios mes esam...)
1. Jūs nešate iš namų viską, ko gali prireikti darbe.

2. Jūs nešate namo galybę šlamšto, žiūrint normalių žmonių, jūsų artimųjų akimis, kurie su baime stebi, kaip nenumaldomai kaupiasi kalnai makulatūros jūsų namuose.

3. Jūsų šeima yra švietimo sistemos auka, jie taip pat su jumis dirba. Dirba, tyliai gailėdami jūsų, o kai kada – keikdami mokyklą.

4. Jūsų vaiko dalia – laukti. Prie kabineto, mokytojų kambaryje, namuose. Laukti kantriai ir tyliai.

5. Nutolę nuo švietimo žmonės šiurpsta, kai kalbate apie 25 savo vaikus ir 40 tėvų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 rugpjūčio 2011 - 21:16
QUOTE(Betukas @ 2011 08 18, 17:01)



QUOTE(zuzanele @ 2011 08 18, 21:28)



QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 18, 21:29)

Kiek atsinaujinusių logotipų forume smile.gif Visos laukia m.m. pradžios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 18 rugpjūčio 2011 - 21:21
nusiunčiau į paštą lango papuošimo pavyzdį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 08 18, 22:38)
nusiunčiau į paštą lango papuošimo pavyzdį  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif žiūrėjau ir labai patiko
aš į paštą siunčiu darbelį- dovanėlę pirmai pamokai. Gal ir jums, kuriai tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 08 18, 22:54)
Ačiū  4u.gif žiūrėjau ir labai patiko
aš į paštą siunčiu darbelį- dovanėlę pirmai pamokai. Gal ir jums, kuriai tiks biggrin.gif


Man tai bus puiki priemonė kitos dienos pamokų tvarkaraščio išsiaiškinimui thumbup.gif Manau, kad vaikams labai patiks, tik kaip reiks išrinkti tą, kuris ridens kauliuką g.gif
Zuzanėle, puikūs karpiniai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 18 rugpjūčio 2011 - 21:59
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 18, 22:58)
Man tai bus puiki priemonė kitos dienos pamokų tvarkaraščio išsiaiškinimui  thumbup.gif Manau, kad vaikams labai patiks, tik kaip reiks išrinkti tą, kuris ridens kauliuką  g.gif
Zuzanėle, puikūs karpiniai  4u.gif

lotuliukas.gif teks padaryt kitą kauliuką su vaikų vardais biggrin.gif jei ant kauliuko netilps reiks visokių sąlygų prigalvot, bet nesunku, juk mes pradinukės-visų galų meistrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 18, 23:09)
Aš jau baigiu, ryt paskutinius du padarysiu ir bus viskas. Mano- pakabukai siuvinėti mirksiukas.gif

Čia nuotaikai  biggrin.gif (Gal kas neskaitė kokios mes esam...)
1. Jūs nešate iš namų viską, ko gali prireikti darbe.

2. Jūs nešate namo galybę šlamšto, žiūrint normalių žmonių, jūsų artimųjų akimis, kurie su baime stebi, kaip nenumaldomai kaupiasi kalnai makulatūros jūsų namuose.

3. Jūsų šeima yra švietimo sistemos auka, jie taip pat su jumis dirba. Dirba, tyliai gailėdami jūsų, o kai kada – keikdami mokyklą.

4. Jūsų vaiko dalia – laukti. Prie kabineto, mokytojų kambaryje, namuose. Laukti kantriai ir tyliai.

5. Nutolę nuo švietimo žmonės šiurpsta, kai kalbate apie 25 savo vaikus ir 40 tėvų.

Labukas, kaip taikliai, viskas apie mane bigsmile.gif
Ačiū, peliuk, už naujus namučius, labai pagyvėjo. Na ir plepat, merginos. Aš į atostogų pabaigą visiškai neturiu laiko, dar konservuoju, verdu džemus... Norisi dar pasitvarkyti namuose, o jau antradienį į darbą, tada ir galvosiu apie dovanėles, planus ir visą kitą. Ačiū už puikias idėjas pirmai pamokai, 4u.gif liko tik ,,suvirškinti" ir įgyvendinti
Atsakyti
Sveikutes, padariau ,,atradima" gmail el.pašte.Nueini į nuotraukas, atsidarai koki albuma, dešineje pusėje yra ,,dalintis",paspaudi, įsivedi savo el.paštą ir kai kas nors į albumą įdeda naują nuotrauką, tau į el.paštą ateina laiškas su tuo albumu.Man tai patiko.Su dokumentais irgi galima kažką panašaus padaryt,bet ten nesupratau iki galo:).na, žodžiu tas gmai-las,turi visokių pribambasų biggrin.gif
Del Riešuto, Pupos ir Gilės pratybų, pernai su pirmokais visomis naudojausi, labai patiko. O Pupos papildomai, žinoma ir į sąsiuvinius dirbdavom ax.gif
Suolus mėgstu statyti ratu, pati sėdžiu kartu su vaikais, kai reikia stoviu, o tėveliai būriuojasi pasieniais, tarsi žiūrovai, o reikalaui esant ir dalyviai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
man ir labai patiko 2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 08 18, 21:08)
Praėjusioje temoje kažkas klausė apie Riešuto pratybas. Dirbu su jomis ir esu patenkinta. Vaikams taip pat patinka. O dėl Pupos pratybų, tai dariau įvairiai. Ne visus numerius pirkome. Ypač pirmoje klasėje, nes vaikams reikia išmokti rašyti į paprastą sąsiuvinį, o jei šalia pratybos, tai ir liks pusė užduočių neatliktų. Ir kitose klasėse ne visus numerius pirkome.
Ar jau turite dovanėles mokiniams?

Truputį nusiraminau, nes dirbsiu pirmą kartą su pirmokais ir su "Riešutu", o išgirdau atsiliepimų, kad "Riešutas" tik atsilikėliams doh.gif
Dovanėles savo pirmokiukams jau turiu: ženkliukus su vardais ir užrašu "Aš pirmokas" ir tvarkaraščius su animaciniais herojais, kuriuos liko tik atspausdinti.
Atsakyti