Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 12 tema

Smagu, kad tema nauja 4u.gif

Pirmokams dovanėlių dar neturiu, o rugsėjo pirmąją geričiausiai seksiu pasaką apie kuprinę, su pirmokėlių, jų tėvelių priesaikomis ir mini lobio ieškojimu.
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2011 08 18, 23:04)
Smagu, kad tema nauja  4u.gif

Pirmokams dovanėlių dar neturiu, o rugsėjo pirmąją geričiausiai seksiu pasaką apie kuprinę, su pirmokėlių, jų tėvelių priesaikomis ir mini lobio ieškojimu.

Čia pasaka apie voveriuką?
Į paštą atsiųsiu pasaką "Nematoma kepurė", man ji patiko 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif

prie vai2 padėtas ?
Aš dirbsiu su 4kl smile.gif

Oi kaip nesinori galvot apie darbą schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi pirmoje klasėje skaitome apie bitę Mają, tai vietoj voveriuko - bitė biggrin.gif
"Nematoma kepurė man irgi patiko.
Atsakyti
http://www.livemaste...&...=0&from=120

kitoje(klasės auklėtojų) temoje radau skirtukus su kačiukais, tikiuosi jos nesupyks, kad nuorodą čia įdėjau, o Jūs rasite gal ką pritaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

ačiū už naują temą biggrin.gif

Į paštą nusiunčiau kalendoriaus nuotrauką. Nuorodą rasite po nuotrauka. mirksiukas.gif



Papildyta:
QUOTE(vaiduuse @ 2011 08 18, 22:38)
nusiunčiau į paštą lango papuošimo pavyzdį  biggrin.gif


QUOTE(agė-melagė @ 2011 08 18, 22:54)
aš į paštą siunčiu darbelį- dovanėlę pirmai pamokai. Gal ir jums, kuriai tiks biggrin.gif


QUOTE(calkusl @ 2011 08 19, 00:13)
Į paštą atsiųsiu pasaką "Nematoma kepurė", man ji patiko 4u.gif



QUOTE(riešutasgilė @ 2011 08 19, 00:41)
kitoje(klasės auklėtojų) temoje radau skirtukus su kačiukais, tikiuosi jos nesupyks, kad nuorodą čia įdėjau, o Jūs rasite gal ką pritaikyti  mirksiukas.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 19 rugpjūčio 2011 - 02:03
Sveikos mergaitės 4u.gif . Nu ir plepat doh.gif aš su jumis nespeju lotuliukas.gif . Persikrausčiau į naują klasę (nu sąlyginai naują - kitą, apgriuvusią, aptrupėjusią, baisią) ir dabar nemiegu per naktis sukdama galvą, kaip ją pagražinti. Blogiausia, kad sienos dažytos tokiais dažais, kad negali nieko nei klijuoti, nei tvirtinti doh.gif . Prisisėmiau visokių jūsų minčių ir bandysiu kažkaip suktis doh.gif . Dėl rugsėjo pirmos, tai suolus (šonines eiles) aš irgi kaip kažkuri minėjo truputį pasuku, tai atrodo šventiškiau, o ir šiaip smagiau mirksiukas.gif . Žiūriu daugiausiai minčių pirmokams, o kaip rugsėjo pirmą švenčiat su ketvirtokais? Norisi kažko naujo, o daugiausia visos siūlo scenarijų iš pradinukas.ku (su žiedlapiais ir užduotim)... Manau šiemet naudosiu multimediją, rašysim svajones, o daugiau nieko nesugalvojau dar g.gif ...
Atsakyti
Sveikutes, nu jus ir kurybingos, pas mus rugsejo 1-oji praeina labai paprastai, sveikinimo zodis ir tada papildoma informacija tevams, dar kartais tortas vaikams, tuo ir baigiasi svente.
Dabar kai popieriui maximoj akcija galima prisipirkt karpiniams, bet musu mokykloj atvaziave is ministerijos atkreipia demesi, kad nebutu prikrautos sienos karpiniais ir papuosimais, turi but tik tai kas reikalinga pamokai, del to mes puosiame minimaliai tik lenta. smile.gif
Atsakyti
Labai dėkoju už naujuosius namučius thumbup.gif Smagu, kad tiek daug įdėju radau rugsėjo 1 -ąjai - AČIŪ 4u.gif
O apie dovanėles tai jau esu padariusi varpelius su saldainiais. Labai gražūs gavosi, esu patenkinta ir dėkinga už šią įdėją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 18, 21:42)
pradine m-kla rašo: kantrybė senka... Kaip paprašyti slaptažodžio, juk į paštą siunčiau, minčių daviau, o man?



Man šie žodžiai taip pat nuskambėjo kaip reikalavimas - arba duodat, arba......

Sveikos visos naujoj temoj ir didžiulis ačiū 22peliului22 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vildinga: 19 rugpjūčio 2011 - 09:08
Sveikutės, nužiūrėjau pašte papuošimą ant lango: šaka su lapais. Gal kas turite iškarpėles? g.gif
Atsakyti
labukas smile.gif
jauciu iki rugsejo bus dar viena nauja tema mirksiukas.gif tikrai daug minciu ir kalbu cia.. juk sako - neduok mokytojui pavalgyt, duok pakalbet thumbup.gif sedziu darbe jau valanda skaitineju ir pati ieskau ka grazaus parodyt.. o reik keltis i nauja klase, darbo l. daug, rugsejo 23 auditas, tai reiks visus planus jau iki 09.01 padaryt .. ir nieks nesidaro.. sedziu ax.gif
i pasta nusiunciau apie pasakas pps. ten galima visom klasem manau. po langeli vercias ir reik atspet koks tai veikejas.. ir kalbos dalys - labiausiai 4 kl .
tai geros darbo dienos dirbancioms. .atostogaujancioms- geriau da pailsekit kol neprasidejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rollick: 19 rugpjūčio 2011 - 10:17