Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 12 tema

Manau, kad vis tiek kažkur savo sąsiuvinyje žymėsimės simboliais ar raidėmis, kuri kaip įpratus, o po to liks tik apibendrinti.
Man įdomu, kokia pas jus būdavo tvarka, ar buvo kasdienis vertinimas, ar tik mėnesio gale lygiai pažymimi?
Pas mus buvo vertinimas kasdienis raidėmis, komentarais sąsiuvinukuose, o mėnesio gale surašydavom lygius. Tėvams tiko, nes kasdien galėjo matyti, kaip vaikui sekėsi mokykloje.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 08 26, 23:34)

Išsiunčiau į paštą Ledų autobusiuko knygele ir daineles.

thumbup.gif thumbup.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

Atsakyti
Dėl vertinimo, tai man asmeniškai patiko kažkurios kolegės galbūt ankstesnių metų knygelė, kur mėnesio lape yra keturios grafos: per mažai padirbėjai, reikėtų dar pasistengti, užduotis atlikai gerai, tau sekasi puikiai. Belieka tik prie dalyko įrašyti dieną. Manau, kad nesupyks kolegė, kad platinu, nes buvo įkelta pašte. Čia jau simbolių nėra, o tik žodiniai vertinimai.
Jei turite kokių minčių knygelėms, rašykit. Man vistiek priimtiniau yra knygelės.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 08 27, 13:26)
Dėl vertinimo, tai man asmeniškai patiko kažkurios kolegės galbūt ankstesnių metų knygelė, kur mėnesio lape yra keturios grafos: per mažai padirbėjai, reikėtų dar pasistengti, užduotis atlikai gerai, tau sekasi puikiai. Belieka tik prie dalyko įrašyti dieną. Manau, kad nesupyks kolegė, kad platinu, nes buvo įkelta pašte. Čia jau simbolių nėra, o tik žodiniai vertinimai.
Jei turite kokių minčių knygelėms, rašykit. Man vistiek priimtiniau yra knygelės.



Labutis, visoms biggrin.gif
O kaip tėveliai supranta, kokia pamoka sekėsi, o kas ne?
Jei yra keturios grafos?
Atsakyti
Tai kaip supratau, tai prie kiekvieno dalyko yra tos keturios grafos. Bet čia praktiškai tas pats - tau sekėsi puikiai - mes rašydavom p raidę, tau sekėsi gerai - g ir t.t. rolleyes.gif Manau, kad šiemet reikalaujama bus platesnio komentaro, ne tik vienu žodžiu g.gif
Atsakyti
Bet tai kaip jūs įsivaizduojat vertinti 24 mokinius kasdien kiekvieną pamoką pasiekimų knygelėse doh.gif ? Mes įrašome tik atsiskaitomųjų darbų rezultatus, o šiaip vertinam žodžiu. Tėvai, kuriems įdomu, užeina, paskambina, pasidomi savo vaikais ir nematau reikalo kasdien rašineti visiems. Kada doh.gif ???
Atsakyti
QUOTE(Šarkka @ 2011 08 27, 15:47)
Tai kaip supratau, tai prie kiekvieno dalyko yra tos keturios grafos. Bet čia praktiškai tas pats - tau sekėsi puikiai - mes rašydavom p raidę, tau sekėsi gerai - g ir t.t.  rolleyes.gif Manau, kad šiemet reikalaujama bus platesnio komentaro, ne tik vienu žodžiu  g.gif


Tai va, tokios panašios sistemos ir norėjau. 4u.gif .Mes platų komentarą rašom tik po pusmečio. Atsiskaitomųjų komentarai-viskas aišku, o va dęl tų kasdieninių g.gif .Juk kiek vaikų bebūtų, vistiek taisom pratybas, sąsiuvinius, kad ir ne visų iš karto, kažkaip aš linkusi vertinti kasdien, kiek įmanoma ne tik žodžiu.Juk vaikai parėję namo taip nori kažką parodyti tėveliams.Bet tikrai kiekvieną dieną neprirašysi tų ilgiausių išsamių sakinių. Na, vienu žodžiu, vėžį varo man tas ,,gudručių" reikalavimas nevertinti simboliais (bent jau) schmoll.gif , tik tiek guodžia, kad mokytojos vistiek žino kaip tuos ,,gudručius" pergudrauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 08 27, 14:58)
Tai va, tokios panašios sistemos ir norėjau. 4u.gif .Mes platų komentarą rašom tik po pusmečio. Atsiskaitomųjų komentarai-viskas aišku, o va dęl tų kasdieninių g.gif .Juk kiek vaikų bebūtų, vistiek taisom pratybas, sąsiuvinius, kad ir ne visų iš karto, kažkaip aš linkusi vertinti kasdien, kiek įmanoma ne tik žodžiu.Juk vaikai parėję namo taip nori kažką parodyti tėveliams.Bet tikrai kiekvieną dieną neprirašysi tų ilgiausių išsamių  sakinių. Na, vienu žodžiu, vėžį varo man tas ,,gudručių" reikalavimas nevertinti simboliais (bent jau) schmoll.gif , tik tiek guodžia, kad mokytojos vistiek žino kaip tuos ,,gudručius" pergudrauti lotuliukas.gif

Taisydamos sąsiuvinius trumpai parašome kaip sekėsi atlikti darbą, bet į knygeles kasdien tikrai nerašinėjame schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 08 27, 14:58)
Juk kiek vaikų bebūtų, vistiek taisom pratybas, sąsiuvinius, kad ir ne visų iš karto, kažkaip aš linkusi vertinti kasdien, kiek įmanoma ne tik žodžiu.Juk vaikai parėję namo taip nori kažką parodyti tėveliams.Bet tikrai kiekvieną dieną neprirašysi tų ilgiausių išsamių  sakinių.

Va būtent mirksiukas.gif
O ir vertinti gi nebūtina kasdien visų dalykų, bet kad ir kas kelintą dieną, tai ne tas pats, kas tik mėnesio gale ar vertinant tik savarankiškus darbelius.
Kaip ten bebus, bent jau aš vis tiek kažkur savo sąsiuvinyje žymėsiu vaikų pasiekimus. SIMBOLIAIS hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2011 08 27, 15:10)
Taisydamos sąsiuvinius trumpai parašome kaip sekėsi atlikti darbą, bet į knygeles kasdien tikrai nerašinėjame  schmoll.gif

O kaip, pvz., vertinate skaitymą? Tik mėnesio gale?
Atsakyti
Na raštu ne kasdien, kelis kartus per mėnesį. O žodžiu kaskart paskaičius vertinu.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 08 27, 13:27)
Bet tai kaip jūs įsivaizduojat vertinti 24 mokinius kasdien kiekvieną pamoką pasiekimų knygelėse  doh.gif ? Mes įrašome tik atsiskaitomųjų darbų rezultatus, o šiaip vertinam žodžiu. Tėvai, kuriems įdomu, užeina, paskambina, pasidomi savo vaikais ir nematau reikalo kasdien rašineti visiems. Kada  doh.gif ???

Kasdien kiekvieną įvertinti ir neįmanoma blink.gif .
Bet tose naujose pasiekimų knygelėse yra jau ne vertinimas, o įsivertinimas. Vaikas įsivertina pats savo pastangas bigsmile.gif .

O tėvams jau ir anksčiau aš sakydavau, kad grįžusio vaiko nereikia klaust, kai sekėsi, ką gavai... o paklaustų, ko šiandien naujo išmokai, ką naujo sužinojai?.. Kad vaikas mintimis sugrįžtų prie mokomosios medžiagos... ką nors papasakotų iš mokyklos...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 08 27, 15:36)
Kasdien kiekvieną įvertinti ir neįmanoma blink.gif .
Bet tose naujose pasiekimų knygelėse yra jau ne vertinimas, o įsivertinimas. Vaikas įsivertina pats savo pastangas  bigsmile.gif  .

O tėvams jau ir anksčiau aš sakydavau, kad grįžusio vaiko nereikia klaust, kai sekėsi, ką gavai... o paklaustų, ko šiandien naujo išmokai, ką naujo sužinojai?.. Kad vaikas mintimis sugrįžtų prie mokomosios medžiagos... ką nors papasakotų iš mokyklos...

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti