Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 12 tema

na nežinau, bet man atrodo, kad pasiekimų negalima nei raidėm, nei skaičiais vertinti, t.y. jokiais simboliais. O va apie pastangas to nerašo, tai manau, kad pastangas galima vertinti kaip norim. Aš už kasdieninį skaitymą kaip vertinau, taip ir vertinsiu spalvom - geltona (aukštas lygis), žalia (gerai), mėlyna (patenkinamai) ir raudona (prastai). Tą patį darysiu ir kitose pamokose, o kai bus žinių patikrinimas ar koks testas, tada bus komentaras. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 08 27, 17:58)
na nežinau, bet man atrodo, kad pasiekimų negalima nei raidėm, nei skaičiais vertinti, t.y. jokiais simboliais. O va apie pastangas to nerašo, tai manau, kad pastangas galima vertinti kaip norim. Aš už kasdieninį skaitymą kaip vertinau, taip ir vertinsiu spalvom - geltona (aukštas lygis), žalia (gerai), mėlyna (patenkinamai) ir raudona (prastai). Tą patį darysiu ir kitose pamokose, o kai bus žinių patikrinimas ar koks testas, tada bus komentaras. biggrin.gif


Mes iki šių metų taip pat vertinom spalvom. tačiau dabar griežtai uždraudė. tiek man, tiek vaikams, kai patys galėdavo nusispalvinti ir matyti, kokių spalvelių daugiausia, tiek tėvams, manau, buvo pats geriausias ir priimtiniausias būdas. Bet.... Kai įstatymus priima kabinetų žiurkės, tai kenčiam mes - praktikai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2011 08 27, 18:09)
Mes iki šių metų taip pat vertinom spalvom. tačiau dabar griežtai uždraudė. tiek man, tiek vaikams, kai patys galėdavo nusispalvinti ir matyti, kokių spalvelių daugiausia, tiek tėvams, manau, buvo pats geriausias ir priimtiniausias būdas. Bet.... Kai įstatymus priima kabinetų žiurkės, tai kenčiam mes - praktikai  verysad.gif

bet kada apie pastangų vertinimą simboliais nieko nerašo ugdymo plane, vadinasi galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2011 08 27, 17:49)


Į paštą nusiunčiau gražių žodžių vaikams. Tą tekstuką ketinu vaikučiams įklijuoti i pasiekimų knygelę.

Gal galima man i a.ž. ? ax.gif Į raktelį nuo lobių skrynelės dar nepretenduoju blush2.gif
Atsakyti
jeigu galima ir aš norėčiau gražių žodelių arba kokią atvirutę vaikams į paštą. Nes slaptažodžio į taip išgirtą ir nepasiekiamą lobių skrynelę neturiu. ir šiaip jei negaila gal kas turite įdomiai padarytas klasės taisykles. Norėčiau tik idėjos. Ir kokios taisyklės pas jus. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Riki-tiki @ 2011 08 27, 18:58)
]
Labutis,
mergaitės patarkit kaip galiu atsiusti muzikos klausymą. Vargstu jau kelios dienos ir niekaip nesugalvoju. Kiekvienas diskas užima po 72 ar73Mb. Gal galima neskaidžius įkelti visą?Po 50Mb. radau, bet ten tik kelioms dienoms kiek supratau.

Pabandyk per čia kelti
http://www.2shared.com/
Atsakyti
[quote=Vildinga,2011 08 27, 19:28]
Sveikutės,
sėdėjom ir mes penktadienį mokykloj ilgiausiai, kol priėjom vieningos nuomonės. Kadangi nebegalima nei spalvų, nei kitų simbolių, tai nutarėm vertinti žodžiais pagal 10balę sistemą
10-puikiai
9-labai gerai
8-gerai
7-pakankamai gerai ir t.t.
drinks_cheers.gif

Vildinga, man patiko sita mintis, juk paskui tą pagrindinį kodinį žodį gali panaudoti platesniam, kelių žodelių komentare, o gal galėtum atskleisti ir kitus žodelius? ax.gif , nes tuos silpnesnius norisi neskaudžiai,bet aiškiai pakomentuoti, o žodžius parinkti ne taip ir lengva g.gif
Atsakyti
22upeliukas22, tik dabar pavyko nufotkint tą žadėtą paukštį ax.gif Per skubėjimą jo sparnai liko darbe, tai prikūriau dabar bele kokius tongue.gif Bet pats vaizdas aiškus smile.gif
Tuoj bandysiu foto įkelt, nes labai didelės kažkaip įsikėlė... blush2.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarkka: 27 rugpjūčio 2011 - 19:57
QUOTE(Šarkka @ 2011 08 27, 20:50)
22upeliukas22, tik dabar pavyko nufotkint tą žadėtą paukštį  ax.gif Per skubėjimą jo sparnai liko darbe, tai prikūriau dabar bele kokius tongue.gif Bet pats vaizdas aiškus smile.gif
Tuoj bandysiu foto įkelt, nes labai didelės kažkaip įsikėlė...  blush2.gif

Ačiū, Šarkka. Reik kažką mąstyt su tais paukšteliais arba keisti sumanymą, nes kuo toliau galvoju, tuo labau dvejoju. Ar spėsiu viska pasidaryti, nes valdžia mūsų nepalieka be darbo biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 27 rugpjūčio 2011 - 20:08
ir aš 2 paukštelių pvz. įkėliau į paštą
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 08 27, 21:24)
ir aš 2 paukštelių pvz. įkėliau į paštą

Pamačiusi tavo antruosius paukštukus prisiminiau, kad darbe labai panašų paukštuko trafaretą turėčiau turėti. Reiks ryt sargų ramybę sudrumst lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mes mokytojos tiek daug visko turime, tik dažniausiai pamirštame doh.gif .
Ačiū už pagalbą.
Atsakyti
Šiandien nusikaliau. Daugiau nieko neveikiau, tik karpiau, karpiau, karpiau... doh.gif
Atsakyti