Įkraunama...
Įkraunama...

Geras kardiologas Kaune

Man patiko Dundulyte,man ji pasirode labai maloni,draugiska,daug patarimu dave,
ejau pas ja pirma karta,ilgai jinai klause mano sirdies ritma,sake kad tikrai yra voztuvo nesandarumas,pasikviete kita gyditoja kad paklausyti,kita gydytoja nieko negirdejo,o padarius tyrimus,pasitvirtino kad Dundulyte buvo teisi.
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2012 03 01, 07:38)
Gal kas nors turite atsiliepimų apie kardiochirurgus A.Siudiką, P.Jakušką ir K.Vaičiulį?  help.gif  help.gif



Mano mamai prieš 5 m. darė šuntavimo operaciją P.Jakuška , tikrai puikus gydytojas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba vakara,noriu paklausti gal kam yra teke registruotis pas kardiologus i klinikas internetiniu budu.Ar tai yra patikima? man skubiai reikia bet bijau internetu registruotis kad nesigautu snipstas.ir dar labai noriu paklausti ar yra skirtumas pas koki kardiologa registruotis,kad paskiau nebutu taip: atvaziuoju,pasiklauso,ir pasako,tau ne pas mane: ir vel kokia 2 men laukti kol prisiregistruosiu pas reikiama gydytoja.ir dar,jei prisiregistruojama internetu tai priemimas vyksta ,kaip iprastai per registratura,na kaip i poliklinika.ar i jo kabineta kardiologijos skyriuje.Man tai pirmas kartas,tiesiog noriu pasirinkti informacijos,kad viskas vyktu sklandziai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kam zinoma Juodriene Alina kardiologe,kokias labiau sirdies ligas gydo ?
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2012 09 15, 17:48)
Gal kam zinoma Juodriene Alina kardiologe,kokias labiau sirdies ligas gydo ?

Nepatarciau kreiptis pas Juodriene. Prasta ir neatsakinga gydytoja,del jos neverta vaziuoti is kito miesto. O registruotis internetu patikima,tik pas gerus gydytojus greitai registracijas isgraibo smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2012 09 15, 17:48)
Gal kam zinoma Juodriene Alina kardiologe,kokias labiau sirdies ligas gydo ?


Lankiausi pas šią gydytoją prieš metus, važiavau iš Šiaulių. Nusivyliau, nes neatliko jokių procedūrų, o ir bendravimas doh.gif . Buvo betikslis važiavimas
Atsakyti
o kaip Patekti pas gydytoją Dobilą?
jis tik privačiai dirba??
Atsakyti
Mergaites ax.gif pas P.Zabiela yra kazkokie ikainiai, ar savo nuoziura, jus apsimokate mirksiukas.gif g.gif 4u.gif
Aciukas 4u.gif

Dar klausimas smile.gif i Klinikas patekti be siuntimo, na uz pinigelius, ar imanoma greitai? ar vis tik ax.gif uzsisakius talona, reikia laukti menesi, du.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmama: 12 vasario 2013 - 15:03
QUOTE(Irmama @ 2013 02 12, 16:02)
Mergaites ax.gif pas P.Zabiela yra kazkokie ikainiai, ar savo nuoziura, jus apsimokate mirksiukas.gif  g.gif  4u.gif
Aciukas 4u.gif

Dar klausimas smile.gif  i Klinikas patekti be siuntimo, na uz pinigelius, ar imanoma greitai? ar vis tik ax.gif  uzsisakius talona, reikia laukti menesi, du.... unsure.gif

Labai geras gydytojas vežiausi tėtį,tai viskas greit ir super. Jis pasakys kiek reikia. vizitas 100.jei reikia turiu telefoną.
Atsakyti
Laba mamos ir ne tik. smile.gif
Kaip tik prireikė peržiūrėti KMUK kardiologus ir atsiliepimas apie juos. Tai galiu papasakoti ir apie savo patirtį.
Abu nėštumus lankiausi kardiologiniam. Nieko ypatingo ir mirtino, bet vis tiek būtina. Teko apsilankyti pas 3 gydytojas. Kaip sakant, ką pasiūlė, tą ėmiau biggrin.gif Atsiliepimai tokie:
gyd. M. Sakalnikienė - kadangi tai buvo pirmas kartas pas tokio pobūdžio mediką, negalėjau su niekuo palyginti. Maloni (bet kas gi besilaukiančiai drąsko akis), konkreti, bet kaip vėliau paaiškėjo parinko per silpnus vaistus, į visą būklę pažiūrėjo paprastai ir to pasėkoje širdis buvo perkrauta, tinau, sunkiai judėjau ir t.t.
Antrą kartą (jau antras nėštumas, būklė dar bjauresnė, širdis dirba bet kaip) - gyd. J. Dundulytė. Profas. Nesaldi, bet mandagi ir rūpestinga. Gerai ir greitai gaudosi situacijoje. Žmogiška. Kadangi vos ne kiekvienas lietuvis be 5 minučių medikas, tokius išminčius greitai "padeda į vietą" nedrąskydama akių. Gydymą paskyrė į dešimtuką - jaučiausi puikiai, širdis ėmė dirbti kaip laikrodis, jokių galūnių tinimų ir kitokių nesąmonių.
Trečias apsilankymas - po gimdymo pasitikrinimas kaip lekuoja širdis ir ar vis dar reikia abliacijos. Deja, Dundulytė konferencijoje, nukreipiama pas gyd. S. Rūtienę. Maloni, išmananti, prie jumoro, nesinervinanti ir tokia net valiūkiška, profesionali. Viena kas mane tik sunervino - atėjo lengvu žingsneliu pavėlavusi 20 min. ir dar kiauliuko akytėmis praėjo pro kitus kabinetus ir pasikvietė koleges puodeliui kavos, na ir aišku bla bla bla.....Čia jau juoda nepagarba, sakyčiau.
Tiesa, dar buvau pristatyta fiziokardiologui (neatsimenu tikslios profesijos), žodžiu intervenciniam kardiologui gyd. V. Šileikiui (atrodo g.gif ) - vienas žodis - liuks!
Jei rinkčiausi MAN geriausią - lankyčiausi pas J. Dundulytę. 4u.gif
Atsakyti
Matytis,jei gali,parasyk Zabielos koordinates ir telefona. Idomu,kokioje srityje jis specializuojasi? mano vyrui po dvieju mazu infarktu turbut netinka vaistai-tinsta rankos,dusina ir dar visokiu salutiniu poveikiu.Ar Zabiela pakoreguotu gydyma? Aciu! 4u.gif
Atsakyti
O ka daryt,jei ir Zabiela nesupranta mano sirdies permusimu priezasties? Kur dar kreiptis,jau nebezinau ka daryti doh.gif Tu stipriu vaistu (cordarone) nesiruosiu visa gyvenima naudot.O pasirodo,be ju ir vel tas pats ( i minute 4-7k.) schmoll.gif
Atsakyti