Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(.code. @ 2012 02 10, 16:46)
as dariausi ne pas viena ir pas visas man griauzia, cia ne del meistriu
Papildyta:
Cia gal Olia sviesiu plauku ir is Klp?

Taip, sviesiu plauku, neauksta, is Klaipedos, dirba Aidos studijoje.
Atsakyti
QUOTE(meskuciuke @ 2012 02 10, 22:15)
Savo meistres i kita meistre nekeisiu  thumbup.gif  cia tik tarpkitko  ax.gif

panasu i reklama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 10, 23:08)
panasu i reklama  biggrin.gif


gal ir taip, bet tarkim aš Rykutės irgi nekeisiu į kitą meistrę biggrin.gif ir ne jokia čia reklama, paprasčiausiai man tobulai tinka jos atliekamas darbas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2012 02 09, 21:51)
jeigu drekinant grauzia akis, vienareiksmiskai tai minusas, bet ne blakstienu priauginimo, o prasto darbo ir/ar netinkamu priemoniu, taip buti negali  schmoll.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(.code. @ 2012 02 10, 14:46)
as dariausi ne pas viena ir pas visas man griauzia, cia ne del meistriu
Papildyta:
Cia gal Olia sviesiu plauku ir is Klp?

Dar niekada negrauze schmoll.gif

QUOTE(angelute @ 2012 02 10, 21:39)
Prisiauginau ir as blakstienas,na ir grauzia man viena aki ir tik nuo tos akies blakstienos krenta truputi. Tai gal zinot kuri is jusu kodel taip yra doh.gif ? Bet siaip ziauriai fainas dalykas ax.gif

kazka suchalturino, taip neturi buti
Atsakyti
Nesuprantu tada kaip taip gali dirbti tos meistres chalturindamos,tiesiog pyktis ima doh.gif Bet blakstienu vis tiek nooriu lotuliukas.gif
Man dare taip: uzklijavo apatines blakstienas ir tada jau priauginejo dirbtines. Ar taip turi buti?
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2012 02 11, 13:16)
Nesuprantu tada kaip taip gali dirbti tos meistres chalturindamos,tiesiog pyktis ima doh.gif  Bet blakstienu vis tiek nooriu lotuliukas.gif
Man dare taip: uzklijavo apatines blakstienas ir tada jau priauginejo dirbtines. Ar taip turi buti?

Taip, taip turėjo būti. Ar senai priaugino? Galbūt labai ašarojo ta viena akis?
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 11, 00:08)
panasu i reklama  biggrin.gif


Visos mes cia vienokiu ar kitokiu budu reklamuojames lotuliukas.gif tongue.gif Patardamos, atsakydamos i klausimus ir t.t.


Papildyta:
QUOTE(angelute @ 2012 02 11, 12:16)
Nesuprantu tada kaip taip gali dirbti tos meistres chalturindamos,tiesiog pyktis ima doh.gif  Bet blakstienu vis tiek nooriu lotuliukas.gif
Man dare taip: uzklijavo apatines blakstienas ir tada jau priauginejo dirbtines. Ar taip turi buti?


Taip ir vyksta darbas, o akis asorojo - grauze ir dirbant ? Kartais tas padelis kuris uzklijuotas remiasi i aki ir taip ja sudirgina g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tylene @ 2012 02 11, 11:03)
gal ir taip, bet tarkim aš Rykutės irgi nekeisiu į kitą meistrę biggrin.gif  ir ne jokia čia reklama, paprasčiausiai man tobulai tinka jos atliekamas darbas bigsmile.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelute @ 2012 02 11, 12:16)
Nesuprantu tada kaip taip gali dirbti tos meistres chalturindamos,tiesiog pyktis ima doh.gif  Bet blakstienu vis tiek nooriu lotuliukas.gif
Man dare taip: uzklijavo apatines blakstienas ir tada jau priauginejo dirbtines. Ar taip turi buti?

Jeigu asarojo darant, tai kyla toks itarimas, kad pleistriukas ar kaukyte blogai uzklijuota buvo, liko plysiukas (ne pilnai uzmerkta akyte) ir del to asarojo... blush2.gif
Atsakyti
Merginos, prašau pagalbos. Pradėsiu mokytis priauginti blakstienas, gyvenu Airijoje, tačiau grįžtu atostogoms į Lietuvą ir noriu įsigyti visas priemones priauginimui. Dabar beieškodama pasimečiau kas patogiau būtų, blakstienos juostelėmis, ar sveriamos blakstienos?
Kokia jūsų patirtis? Nuo ko patartumėt pradėti? Ir gal galit rekomenduoti firmą gaminančią pačius geriausius ir patvariausius klijus blakstutėms?

Būsiu dėkinga už atsakymus.

4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2012 02 11, 17:47)
Merginos, prašau pagalbos. Pradėsiu mokytis priauginti blakstienas, gyvenu Airijoje, tačiau grįžtu atostogoms į Lietuvą ir noriu įsigyti visas priemones priauginimui. Dabar beieškodama pasimečiau kas patogiau būtų, blakstienos juostelėmis, ar sveriamos blakstienos?
Kokia jūsų patirtis? Nuo ko patartumėt pradėti? Ir gal galit rekomenduoti firmą gaminančią pačius geriausius ir patvariausius klijus blakstutėms?

Būsiu dėkinga už atsakymus.

4u.gif  wub.gif

Sunku patarti. Manau kiekvienai dirbanciai patinka jos naudojamos priemones.
Del juosteliu ir sveremu -ipratimo reikalas. Naudojau ir sveremas, dabar daugiau megstu juosteles. Graziai suklijuotas, atrodo, kad net blizga daugiau. Gal taip atrodo, nes tvarkingai sudeliotos i eile. smile.gif

Siap sita tame ne tam skirta..Rasykite merginoms cia :

http://www.supermama...;#entry53318410
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2012 02 11, 11:03)
gal ir taip, bet tarkim aš Rykutės irgi nekeisiu į kitą meistrę biggrin.gif  ir ne jokia čia reklama, paprasčiausiai man tobulai tinka jos atliekamas darbas bigsmile.gif


aciu Tylene ax.gif kitos tegul galvoja kaip joms reikia, o as dalinuosi ispudziais ir esu be galo patenkinta savo blakstutem 4u.gif
Atsakyti
Galvoju prisiauginti blakstienas ir aš, tik vis sustabdo tai, kad ar nealergizuos jos akių. Taip pat ar yra kas nors prisiauginęs blakstienas Klaipėdoje "Akropolyje Eola"? pamačiau akciją, todėl ir klausiu.
Atsakyti