Įkraunama...
Įkraunama...

Geras urologas

QUOTE(xenzy @ 2013 03 26, 15:04)
Mes rinkomės tarp dviejų gydytojų - Puzino ir Griciaus. Operuoti patikėjome Puzinui, labai šaunus gydytojas, labai dėmesingas vaikui, švelnus, be jokios baimės vaikas jį prisileido ir susidraugavo. Tiek mums tėvams viską labai nuodugniai išaiškino. Tikrai drasiai jį rekomenduočiau.

Mes kas met lankomes pas Gryciu, kol kas aciu Dievui ax.gif operuotis nieko nereikia, tik apziurai. Bet gydytojas man patinka, daug apie ji skaiciau gero, jis vyresnio amziaus, didele patirti turi. Kol kas nieko blogo apie ji parasyt negaliu
Atsakyti
QUOTE(ir_mute227 @ 2015 05 07, 14:36)
uzregistravau dukta  pas Puzina privaciai grybo g,norejau paklausti kokios mazdaug ten kainos?mum per menesi buvo 3 pusles uzdegimai,slapnosi su krauju.norim ,kad apziuretu pasakytu nuo ko ,del ko ir pan cia taip mum kartojasi jie


merginos bukit geros parasykit mazdaug kokia kaina,nezinau kiek pasiruost pinigeliu doh.gif
Atsakyti
Vakar buvome Kaune, pas Daliu Malciu. Mums labai patiko.
Atsakyti
ačiū labai.
šiandien ant siuntimo užrašė kad išangės atrezija su fistule ir dabar nesuprantu ar čia labai sudėtingas atvejis? kelių mėnesių jums darė operaciją? mums dabar 2 mėn. o talona gaunam tik 27d. as sakau gal anksciau nulekt privaciai..ar neverta?
matau jūs esate iš Kauno. Mes ne vietiniai ir mums reikia rinktis kur važiuoti. nes kiek aš žinau Vilniuje mamoms neleidžia į reanimaciją, o Kaune leidžia būti ištisai šalia vaiko..
Atsakyti
QUOTE(macalena @ 2016 06 08, 17:30)
ačiū labai.
šiandien ant siuntimo užrašė kad išangės atrezija su fistule ir dabar nesuprantu ar čia labai sudėtingas atvejis? kelių mėnesių jums darė operaciją? mums dabar 2 mėn. o talona gaunam tik 27d. as sakau gal anksciau nulekt privaciai..ar neverta?
matau jūs esate iš Kauno. Mes ne vietiniai ir mums reikia rinktis kur važiuoti. nes kiek aš žinau Vilniuje mamoms neleidžia į reanimaciją, o Kaune leidžia būti ištisai šalia vaiko..

vienareiksmiskai santariskes 4u.gif verkauskas
Atsakyti