Įkraunama...
Įkraunama...

Geras urologas

QUOTE(darkred @ 2011 11 03, 16:01)
Sveikos mamytes,
Mano berniuko laukia kiausinelio nuleidimo operacija(greiciausiai uztriges pilve).Gal galetumet pasidalinti patirtimi kiek kas "kainuoja"?T.y., ar mokejot (ir kiek, jei mokejot) gydytojui, ar davet anesteziologui? Operacija numatyta pas Gilvyda Verkauska. Klausiu, nes kiek zinau vyru urologai yra dideli brangininkai(visgi vyriskas pasididziavimas). O kaip gi su vaikais? Is anksto labai dekoju 4u.gif



Aš net nemaniau kad jiems reikia mokėti. Tai juk vaikai. Man rodos kiekvieno gydytojo (jei jis pasirenka šią profesiją) toks darbas.
O kiek berniukui metuku ar mėnesių?
Atsakyti
QUOTE(kriiisteee @ 2011 11 03, 16:11)
Aš net nemaniau kad jiems reikia mokėti. Tai juk vaikai. Man rodos kiekvieno gydytojo (jei jis pasirenka šią profesiją) toks darbas.
O kiek berniukui metuku ar mėnesių?


Sūneliui- metai ir trys mėnesiai.
Kai kažkada dukrai teko daryti išvaržos operacija(tada jai buvo treji)-mes mokėjom.Kiek pamenu, buvo netgi nustatyta minimali kaina(sužinojau is panašaus likimo mamu).Tiesiog dėl vaiko norisi padaryti viską..
Atsakyti
Labas visoms!!! Mes lankiemes pas Ivanauskiene (boba su k.......s ) pirmą kartą nuejom pačiupinejo peliuką ir išrase tepala tepem menėsi, atejom po menesio tai pasake kad aš nieko jam netepiau nes nei kiek netsistrauke, ir iskarto operacijaj užrašė. Vaikas susirgo, veliau vasasra nelabai norejom operuoti, tai kitam kartui užsirašėm pas Bilių, daktaras ji apžiūrėjo ir pamažu atytraukė jam varpytė, viskas puiku be jokios operacijos apsėjom. Tačiau skaudėjo mažajam, buvo ašaros pirmomis dienomis kai patepti reikėjo kad vel nepriliptų, na viskas jau praeity, apsėjom be narkozės.
Atsakyti
QUOTE(kriiisteee @ 2011 11 03, 16:11)
Aš net nemaniau kad jiems reikia mokėti. Tai juk vaikai. Man rodos kiekvieno gydytojo (jei jis pasirenka šią profesiją) toks darbas. 


drinks_cheers.gif
Man tai keista, kai sakoma, kad gydytojai brangininkai - jie tiek brangininkai, kiek jam sumoka pats pacientas. Nejau jei sumokėtų mažiau, tas gydytojas brangininkas neatliktų savo darbą, arba atliktų blogai, nukentėtų jo kaip profesionalo reputacija ir pan. g.gif Na čia tik pamąstymas, retorinis klausimas...

Mano vaiką operavo Verkauskas, nieko nemokėjom, viskas praėjo gerai. Antrą kartą operavo Puzinas thumbup.gif Nieko nemokėjom, gydytojas labai rūpinosi, po operacijos vis užeidavo pasiteirauti, kaip mažasis jaučiasi. Labai patiko šis gydytojas, Gydytojas iš didžiosios raidės thumbup.gif

Su Ivanauskiene teko susidurti seniau per konsultaciją, brrr.... schmoll.gif
Atsakyti
oi, o mes penktadieni vaziuojam i Santariskes pas Kastyti Griciu, girdejau, kad jis neblogas daktaras...paziuresim....nors mes tik apziurai...bet vis tiek noresi, kad butu fainas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darkred @ 2011 11 03, 16:47)
Sūneliui- metai ir trys mėnesiai.
Kai kažkada dukrai teko daryti išvaržos operacija(tada jai buvo treji)-mes mokėjom.Kiek pamenu, buvo netgi nustatyta minimali kaina(sužinojau is panašaus likimo mamu).Tiesiog dėl vaiko norisi padaryti viską..



Suprantu kas duoda kyšius, kartais ir pati taip elgiuosi. Tačiau jei neturi pinigų žmogus ką tuomet daryti, likti invalidu? Tuomet tenka pasikliauti gydytojo hipokrato priesaika, kur jis prisiekia gydyti ir atlikti savo pareigą.
Atsakyti
QUOTE(Tanika @ 2011 11 13, 02:58)
drinks_cheers.gif
Man tai keista, kai sakoma, kad gydytojai brangininkai - jie tiek brangininkai, kiek jam sumoka pats pacientas. Nejau jei sumokėtų mažiau, tas gydytojas brangininkas neatliktų savo darbą, arba atliktų blogai, nukentėtų jo kaip profesionalo reputacija ir pan.  g.gif Na čia tik pamąstymas, retorinis klausimas...

Mano vaiką operavo Verkauskas, nieko nemokėjom, viskas praėjo gerai. Antrą kartą operavo Puzinas  thumbup.gif Nieko nemokėjom, gydytojas labai rūpinosi, po operacijos vis užeidavo pasiteirauti, kaip mažasis jaučiasi. Labai patiko šis gydytojas, Gydytojas iš didžiosios raidės  thumbup.gif

Su Ivanauskiene teko susidurti seniau per konsultaciją, brrr....  schmoll.gif




Matau kas susidūrė su ivanauskiene tai visiems brrr. Nesuprantu jei tiek nepatenkintų mamų kodėl jos neperkelia į kokią suaugusių, ką aš žinau, pas tokią tikriausiai niekas nenorėtų eiti. bet su vaikais taip grubiai elgtis, toks jausmas kad jinai ne moteris, vyrai daug švelniau elgiasi nei jinai.
Atsakyti
Sveiki, na tik grizom is Santariskiu gydytojo Griciu!!! man jis patiko.. Mano vaikas net neapsiverke pas ji, o tai nerealybe!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gerai apziurejo, pakamentavo..likau patenkinta!!!!
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Narsau po interneta ieskau bet kokios informacijos apie hipospadijos operacija. Vaikuciui paskyre operacija vasario 1 d. tai labai jaudinuosi ir bijau sad.gif

Kaip jums sekesi po operacijos namuose? kaip susitvarkot su vaikuciui kai perisat zaizdele?
Atsakyti
Mes buvome pas Ivanauskiene. tikrai nepatariu pas ja uzsirasineti. susidare ispudys, kad ji tik viena diagnoze zino ir visiems ja taiko, o gydymas - atitraukinekite apivarpe ir plaukite. nuejome pas kita urologa, tai pasirode, gydymas tik chirurginiu budu. taigi ruosimes operacijai.
Atsakyti
sveikos,

galkas noirs turite Puzino ar Griciaus tel. numeri?
parasykit i AZ, buciau lb dekinga

Atsakyti
tik dr. Puzinas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti