Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Klaipėdoje/gamtoje?

Sveikos merginos,
mes su pusele vis nenutariam kur vaziuoti fotografuotis vestuviu diena, gal ka patartumet/pasiulytumet?
Atsakyti
o kodėl nenorite prie jūros ? Labai gražios nuotraukos gaunasi. aš pvz. žiuriu į vestuvines fotkes prie jūros ir seilę varvinu...

http://www.pauljohnsonphoto.com/
Atsakyti
As nesakiau, kad mes nenorime prie juros tongue.gif
Ten taip pat uzsuksime
Tik va nezinome kur galime siaip pasifotografuoti Klaipedoje ar kur gamtoje graziose vietelese, va 4u.gif
Atsakyti
Galima nuvažiuoti į Palangos parką, ne tiek jau toli. Vietų, kur galima nusifotografuoti tikrai daug galima atrasti. Mane tai labiausiai jaudina klausimas, kur reikės važiuoti fotografuotis, jei lis lietus g.gif
Atsakyti
Palanga aplink gintaro muzieju, Karklej "Olando Kepure". Nu cia standartas. Maciau viena vieninteli karta fainas fotkes prie juros vartu, nezinau ar kas masiskai ten vaziuoja.... man rods ne. Jei lietus Agluonenuose Cepo sodyboj ten pastogiu visokiu daug. Arba jei beviltiskai lyja, ar oras saltesnis Kretingoj Žiemos sodas.
Atsakyti
Blogas oras tai butu pats baisiausias dalykas.
Tai pasiemem atelje ir irgi galvojam apie krteingos soda tokiu atveju.
Nieko naujo kazkaip verysad.gif
Atsakyti
Na merginos padekit, pasidalinkit savo patirtimi, help.gif man liko tiek nedaug laiko ir tiek daug ka padaryti. Neaisku dar kokie tie orai bus neaisku, baisu verysad.gif
Atsakyti
na dazniausiai vaziuoja visi i palanga prie gintaro muziejaus,taip pat aplanko olandu kepure,nuvaziuoja i senamiesti.na daugoiau kaip ir nera vietu.
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 03 12, 13:02)
Sveikos merginos,
mes su pusele vis nenutariam kur vaziuoti fotografuotis vestuviu diena, gal ka patartumet/pasiulytumet?

Mes per vestuves važiavom į ventės ragą. Nuotraukos tikrai pasakiškos - diena buvo vėjuota, bet saulėta. Paskui ornitologijos muziejaus antrame aukšte salėje užkandome, grįždami dar prie molo prie jūros pasifotkinom ir tada jau į girulius švęsti thumbup.gif tiesa labai baiminomės ar bus gražu Ventės rage, nes kažkaip buvo liūtis praėjus, bet savaitę prieš nuvažiavom, apsižiūrėjom ir tikrai nesigailėjom ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man taip pat neramu, kad tą dieną gali lyti. g.gif
Na bet kaip bus taip bus gerai biggrin.gif
Jei lis važiuosim į Žiemos sodą, jei ne tai į Palangos parką, ant tilto, dar galvoju gal į Majoro sadybą reiktų užsukti...
Majoro sodyboje labai gražu, pereitą vasatą ten fotkinomės per draugės vestuves. Foto gavosi super... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 03 12, 13:02)
Sveikos merginos,
mes su pusele vis nenutariam kur vaziuoti fotografuotis vestuviu diena, gal ka patartumet/pasiulytumet?



o jūs su savo fotografu apie tai nešnekėjot smile.gif ? jis gi turėtų patarti ir pasiūlyti...
Atsakyti
Yra vieciukiu Klaipedos senamiesty, maciau veseliniu fotkiu thumbup.gif grazu.
Atsakyti