Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(hamid @ 2006 04 08, 14:40)
Ir isvis parodykit man bent viena kuris be nuodemes!!!!!!!


Na kaip gi, viena yra ax.gif Getter bigsmile.gif

Juk aiškiaregytės dovaną turi (visom išaiškina: tu pateisint save nori, tu piksti, tu...). Jos vertinimai yra tobuli savo teisingumu ir reikšmė. Ji žino ateiti (aš net ir po 30 metų, o jau tu...). Sugeba prirašyti N postų, bet į konkretų klausimą niekada neatsako.

Ar gi gali taip gausiai apdovanotas žmogus būti nuodėmingas???? umn.gif Žodžiu, arba politikė arba šventoji. Kito pasirinkimo aš savo menku proteliu nesugalvoju.
Papildyta:
QUOTE(akse @ 2006 04 08, 14:51)
as tau duosiu ir atsakyma ir klausima.as ju visiskai nesuprantu bet tikrai uzjauciu teist man neduota teise.o tu ka budama tikinti teisi?is tavo taip suformuluoto klausimo galima suprast kat taip.aisku tu vel ginsies kad nieko niekad neteisi tik kazkaip visoms kas paskaito tavo teiginius atrodo kitaip


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 08 balandžio 2006 - 14:00
QUOTE(akse @ 2006 04 08, 13:51)
as tau duosiu ir atsakyma ir klausima.as ju visiskai nesuprantu bet tikrai uzjauciu teist man neduota teise.o tu ka budama tikinti teisi?is tavo taip suformuluoto klausimo galima suprast kat taip.aisku tu vel ginsies kad nieko niekad neteisi tik kazkaip visoms kas paskaito tavo teiginius atrodo kitaip

O kodėl nesupranti??? O kai abortą pasidaro, supranti??? O ko čia nesuprast...atsibodo joms vaikas ir nužudė....gal nebeturėjo salygų jo augint??? Gal papraščiausiai nebenorėjo????

Nesiaiškinsiu...nes jau pati už mane atsakei...mano formuluotė ne aukščiausio lygio buvo...numaniau kad taip atsakysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka pasakytumet i tai ar geriau kai 15mete gimdo ar kai darosi aborta?
Papildyta:
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 15:00)
O kodėl nesupranti??? O kai abortą pasidaro, supranti??? O ko čia nesuprast...atsibodo joms vaikas ir nužudė....gal nebeturėjo salygų jo augint??? Gal papraščiausiai nebenorėjo????

Nesiaiškinsiu...nes jau pati už mane atsakei...mano formuluotė ne aukščiausio lygio buvo...numaniau kad taip atsakysi  mirksiukas.gif



As manau kad tos kurios nuzudo savo gimusi vaika tai psichiskai nesveikos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 13:50)
buvo dar atranka, bet kadangi tu mokykloje mokeisi tik apie Pelenę, tai tu jo nesupranti.

O tu ką, daug argumentų pateiki? Matau tik vieną: Dievo keliai žinomi man vienai, o jūsų mintys tai "beprasmiški",  "vaikiški",  "netolerantiški", "asmeniški" "moderatoriams pasipiktinimą keliantis", "...", " lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ", "???" žodžiai...

Mano nuomone, gali buti tik po vieną argumentą iš kiekvienos pusės: yra aplinkybių kurios pateisina, ir nėra aplinkybių kurios pateisina. O jau apie tas aplinkybes jau galima diskutuot. Kažkam "nenoras" pateisinanti aplinkybė, kažkam apsigimimas.



QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 13:59)
Na kaip gi, viena yra ax.gif  Getter bigsmile.gif

Juk aiškiaregytės dovaną turi (visom išaiškina: tu pateisint save nori, tu piksti, tu...). Jos vertinimai yra tobuli savo teisingumu ir reikšmė. Ji žino ateiti (aš net ir po 30 metų, o jau tu...). Sugeba prirašyti N postų, bet į konkretų klausimą niekada neatsako.

Ar gi gali taip gausiai apdovanotas žmogus būti nuodėmingas???? umn.gif Žodžiu, arba politikė arba šventoji. Kito pasirinkimo aš savo menku proteliu nesugalvoju.
Papildyta:
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Joooo...primėtei man akmenų į mano daržą....tik va atgal aš nesimėtysiu schmoll.gif Kaip sakoma užleisiu tau kelią...o ir Biblijoj parašyta...duoda į žandą...atsuk kitą....taigis taip ir padarysiu...


Papildyta:
Be to nei viena neatsakėt į mano pateiktą situaciją....o mane kaltinat kad aš neatsakinėju doh.gif

"Mane jaudina ne tik pats faktas - naikinimas...bet ir faktas - išsaugojimas...ir tos gyvybės auginimas...priežiūra...vystymąsis...mane jaudina viskas...

Kas lieka moterai po aborto??? Tuštuma, sažinės graužimas ir t.t. aišku čia netaisyklė, bet 99 % tą jaučia...Aš pati aborto nesidariau...darėsi mano mama...nedaug laiko praėjus po mano gimimo...o papasakojo kai man buvo 16-17m... Istorija buvo tokia kad aš gimdama užspaudžiau mamai nervą tarp stuburo slankstelių...jai buvo atlikta operacija...mane iki 2m ptaktiškai augino močiutė... Nežinau tiksliai, kada mama pastojo bet turbūt kai aš buvau mažytė...daktarai liepė darytis abortą, nes nėštumas buvo pavojingas mamos gyvybėi...Atrodo viskas logiška ir paaiškinama...BET...kodėl mano mama praėjus šitiek metų negali apie tai negalvoti...negali nagalvoti, kad tai buvo klaida...kad galėjo pasielgti kitaip??? Kodėl ji kankinosi???? Juk buvo aiškiai pasakyta...neštumas gali atimti tau gyvybę....Taigi kodėl???
Kai ji įtikėjo Dievu žinau kad meldėsi ir atgailavo...ir jai Dievas atleido...tik nežinau ar ji atleido pati sau...ar daugiau naktimis nesikankina...ir negalvoja kiek dabar tam vaikui būtų metų...ar tai mergaitė ar berniukas, į ką būtų buvęs panašus...kuom pataptų užaugęs...ir pan...."

Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 15:06)
Joooo...primėtei man akmenų į mano daržą....tik va atgal aš nesimėtysiu  schmoll.gif  Kaip sakoma užleisiu tau kelią...o ir Biblijoj parašyta...duoda į žandą...atsuk kitą....taigis taip ir padarysiu...
Papildyta:
Be to nei viena neatsakėt į mano pateiktą situaciją....o mane kaltinat kad aš neatsakinėju  doh.gif

"Mane jaudina ne tik pats faktas - naikinimas...bet ir faktas - išsaugojimas...ir tos gyvybės auginimas...priežiūra...vystymąsis...mane jaudina viskas...

Kas lieka moterai po aborto??? Tuštuma, sažinės graužimas ir t.t. aišku čia netaisyklė, bet 99 % tą jaučia...Aš pati aborto nesidariau...darėsi mano mama...nedaug laiko praėjus po mano gimimo...o papasakojo kai man buvo 16-17m... Istorija buvo tokia kad aš gimdama užspaudžiau mamai nervą tarp stuburo slankstelių...jai buvo atlikta operacija...mane iki 2m ptaktiškai augino močiutė... Nežinau tiksliai, kada mama pastojo bet turbūt kai aš buvau mažytė...daktarai liepė darytis abortą, nes nėštumas buvo pavojingas mamos gyvybėi...Atrodo viskas logiška ir paaiškinama...BET...kodėl mano mama praėjus šitiek metų negali apie tai negalvoti...negali nagalvoti, kad tai buvo klaida...kad galėjo pasielgti kitaip??? Kodėl ji kankinosi???? Juk buvo aiškiai pasakyta...neštumas gali atimti tau gyvybę....Taigi kodėl???
Kai ji įtikėjo Dievu žinau kad meldėsi ir atgailavo...ir jai Dievas atleido...tik nežinau ar ji atleido pati sau...ar daugiau naktimis nesikankina...ir negalvoja kiek dabar tam vaikui būtų metų...ar tai mergaitė ar berniukas, į ką būtų buvęs panašus...kuom pataptų užaugęs...ir pan...."



Todel kad pati nesi praradusi vaiko tokiu budu todel ir nezinai kodel negalima sau atleist. Mes juk zmones o negyvuliai!!! Pagalvok pati. Ir Dievas cia ne prie ko. As manau kad jis ir taip viska mato. Ir is kur tu zinai kad tavo mamai buvo atleista?
Atsakyti
Beabejo...aš remiuosi daugiausia "gyvybės išsaugojimu", bet galim padiskutuot apie moteris pasidariusias abortą....ar jos laimingos???? Gal išorėj, o kaip viduj??? Juk kas supranta kad blogai daro ir vistiek tai padaro...kankinasi??? Griaužia sažinė....


Papildyta:
QUOTE(hamid @ 2006 04 08, 14:10)
Todel kad pati nesi praradusi vaiko tokiu budu todel ir nezinai kodel negalima sau atleist. Mes juk zmones o negyvuliai!!! Pagalvok pati. Ir Dievas cia ne prie ko. As manau kad jis ir taip viska mato. Ir is kur tu zinai kad tavo mamai buvo atleista?

Todėl, kad kai prašai Dievo atleidimo iš visos širdies...Jis atleidžia....
Bet tai jei negalima sau atleisti, kam tada taip elgtis???? Ta prasme jei aš žinau, kad po aborto kankinsiuos visą gyvenimą ir negalėsiu sau atleist, tai kodėl aš jį darausi?????
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 15:06)
Joooo...primėtei man akmenų į mano daržą....tik va atgal aš nesimėtysiu  schmoll.gif  Kaip sakoma užleisiu tau kelią...o ir Biblijoj parašyta...duoda į žandą...atsuk kitą....taigis taip ir padarysiu...


Valio... thumbup.gif Getter pagaliau pasielgė kaip dera Kristaus mokinei thumbup.gif O tai mėto akmenis ir Internetines akis pūčia bigsmile.gif bigsmile.gif

Dėl tavo "pateiktos situacijos". Kaip jau rašiau, aš nematau skirtumo tarp Postinoro, aborto ir nužudimo SVEIKO vaiko atveju. Bet jei mano vaikas TIK kentetų bet vilties pasveikti, aš jam padėčiau išeiti. Pati tikriausia nesugegėčiau, parduočiau viską ką turiu ir važiuočiau į šalį kur įteisinta eutanazija.

Laukiu atsakimo į savo klausimą. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 08 balandžio 2006 - 14:23
Tai aisku kad sazine grauzia. Taigi kai suzinai kad laukiesi labai dziaugiesi(kalbu is savo patirties)
O po to bini kaip tuscias, nieko nesinori. Bet metam begant kazkiek apsiramini, bet pamirsti negali niekada. verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 14:22)
Valio... thumbup.gif Getter pagaliau pasielgė kaip dera Kristaus mokinei thumbup.gif O tai mėto akmenis ir Internetines akis pūčia bigsmile.gif  bigsmile.gif

Dėl tavo "pateiktos situacijos". Kaip jau rašiau, aš nematau skirtumo tarp Postinoro, aborto ir nužudimo SVEIKO vaiko atveju. Bet jei mano vaikas TIK kentetų bet vilties pasveikti, aš jam padėčiau išeiti. Pati tikriausia nesugegėčiau, parduočiau viską ką turiu ir važiuočiau į šalį kur įteisinta eutanazija.

Laukiu atsakimo į savo klausimą.  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Nerandu neivieno klaustuko g.gif
Atsakyti
[quote=Getter,2006 04 08, 15:19]Bet tai jei negalima sau atleisti, kam tada taip elgtis???? Ta prasme jei aš žinau, kad po aborto kankinsiuos visą gyvenimą ir negalėsiu sau atleist, tai kodėl aš jį darausi?????
[/quote]

Paklausk mamos mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Getter,2006 04 08, 01:48]
1. Nu tikrai ne taip kaip čia išdėstei...
[quote=mirėja,2006 04 08, 01:53]

Na, gal trečias kartas pavyks. Kaip gi tave mokė?
[/quote]


[quote=Getter,2006 04 08, 15:26]
Nerandu neivieno klaustuko g.gif
[/quote]

Radai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 08 balandžio 2006 - 14:30
QUOTE(hamid @ 2006 04 08, 14:23)
Tai aisku kad sazine grauzia. Taigi kai suzinai kad laukiesi labai dziaugiesi(kalbu is savo patirties)
O po to bini kaip tuscias, nieko nesinori. Bet metam begant kazkiek apsiramini, bet pamirsti negali niekada. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Užjaučiu, kad tau taip atsitiko console.gif
Tai tu dareisi abortą ar tau persileidimas įvyko...ar kaip??? Jei nenori neatsakyk...
Papildyta:
QUOTE(mirėja @ 2006 04 08, 14:29)
Paklausk mamos mirksiukas.gif
Papildyta:
Radai?

Mirėja...aš tau daugiau neatsakinėsiu...tu mane įžeidei...o dar ir mano mamą dabar....
Sėkmės tau gyvenime....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 08 balandžio 2006 - 14:34
QUOTE(Getter @ 2006 04 08, 12:19)
Beabejo...aš remiuosi daugiausia "gyvybės išsaugojimu", bet galim padiskutuot apie moteris pasidariusias abortą....ar jos laimingos???? Gal išorėj, o kaip viduj??? Juk kas supranta kad blogai daro ir vistiek tai padaro...kankinasi??? Griaužia sažinė....
Papildyta:

Todėl, kad kai prašai Dievo atleidimo iš visos širdies...Jis atleidžia....
Bet tai jei negalima sau atleisti, kam tada taip elgtis???? Ta prasme jei aš žinau, kad po aborto kankinsiuos visą gyvenimą ir negalėsiu sau atleist, tai kodėl aš jį darausi?????

niekaip negaliu suprast kodel tu galvoji kat visos pasidariusios abortus grauzia save.na gal mane supa ziaurus zmones be savigrauzos,ir pati esu ziauri bet esu laiminga g.gif .ir niekad saves nekankinau ir negrauziau del nestumo nutraukimo kuri turejau pries nemazai metu.gal ir kankinciaus jei kas butu priverte tai daryt. g.gif bet as pati nenorejau vaiko.vadink mane kaip nori besirde ar dar kaip nors,bet esu laiminga,ir patenkinta savo gyvenimu,ir nieko jame nekeisciau bigsmile.gif
Atsakyti