Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

As nesakau kad as uz abortus,bet tokiu atveju kai motinos isnesioja kudiki 9 menesiu ir poto pagimdydama ji nuzudo ir numeta siuksliu maise i konteineri ,tai atsiprasau ,bet abortas tada jau geriau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 13, 05:44)
zaviuosi tavo dvasingumu wub.gif ,jei man reiktu rinktis tarp savo gyvybes ir aborto ,sakau atvirai,tikrai suabejociau blush2.gif ,tiesiog nesu tokia tobula,nors ir suvokiu,kad mirtis nera pabaiga,otik visa ko pradzia,bet jauciu kad mano zmogiskasis ego nugaletu,bet as labai tikiuosi,kad rinktis nereikes 4u.gif

Dėkui.... nenoriu pasirodyti nei dvasinga...nei fanatikė...o tuo labiau tobula...tikrai tokia nesu schmoll.gif Bet.... Mano viduje yra labai gilios nuostatos būtent aborto klausimu ir dar keliais kitais....Ir žinau, kad tai niekad nepasikeis....Niekas neprivers manęs to pakeisti ar suabejoti....
Atsakyti
QUOTE(Vilkolake @ 2006 03 12, 18:53)
Mano asmenine nuomone,jei moteris nusprende darytis aborta,nieks neturi teises jai sutrugdyti.O jei kalbant apie Dieva,kodel jis leidzia tokiems baisiems dalykams ivykti,gimti nesveikiems,numirti jauniems,ir pasmerkti kita priziureti nesveika vaika ,kuris dziaugsmo nesuteiks.Tai tada mano nuomone apie Dieva nekokia.Atleiskite uz issireiskima,Bet jis tikriausiai ziauriausia butybe zemeje,ir nereikia cia lia lia.Jei zinociau,kad mano vaikas gims be koju ir be ranku,ar negali but ziauriau paleisti toki vaika i pasauli,jis kentes ,as kentesiu ir visi kiti aplinkui.Jei Dievas butu tai neleistu ivykti karui,nepaliktu mazu vaiku naslaiciais ir nepasmerktu viso gyvenimo kancioms.





Vilkolake, as ir visai neseniai suabejojau Dievo buvimu, ar jo geranoriskumu. Kai pagalvoji apie visus karus visus nekaltai mirusius vaikus per potvynius ir tt. Kai dar pagalvoji kokie padugnes sioje zemeje metosi, savo vaikus meto ir visokias kitokias sunybes krecia, ir jiems atseit uz tai bus atlyginta... Ir kai matai kaip kencia tikrai dori zmones.. tai as tada ir \gi nieko nesuprantu..
Kazkodel zmogus labai save sureiksmina ir galvoja kad yra kakas auksciau uz kitus gamtos sutverimus.

bet as manau kad mes esame tik gamtos dalis, na gal sugebanti pazaboti savo prota ( nuo ko mums tik blogiau kartais).

Speju kad mes esame tik cheminiai junginiai , funkcionuojantys kol viskas gerai funkionuoja ir uzgestantys kai pradeda irti musu sistema. Ir nemanau, kad yra ta sviesa tunelio gale... Moksliskai vis labiau galima tai paaiskinti, kaip funkcini dalyka, o ne kakzoki dvasini nusvitima.

Nu gal ir per daug as cia skeptiskai ir pesimistiskai, bet man net paciai baisu kad gal taip ir yra.
Papildyta:
Gal nuskambejo kad as uz abrotus, deja ne. Esu labai pries.
Kai laukiausi ir gulejau su gresianciais vis galvodavau- " Man nesvarbu vaikeli koks tu, svarbu , kad tu butum, mylesiu tave toki koks tu busi ir padarysiu viska kad butum laimingas toks koks esi".

Tik siaip turiu nemazai priezasciu but nusivylusi...Bet labai dziaugiuosi kad turiu vaikeli.
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 05 13, 09:01)
1. Reikia nepamiršti, kad yra ir netikinčių žmonių, todėl kalbos apie amžinąjį gėrį, Dievą jiems yra bevertės 4u.gif

2. Su šituo galiu sutikt tik iš dalies - pasaulis niekada nebuvo idealus ir geras (prisiminkim kad ir viduramžius, ar Romos laikų ištvirkavimus, gladiatorius ir kt.), todėl mane piktina tokie pasakymai, kad jau taip kaip dabar yra tai niekad nebuvo (nu čia laisvas perfrazavimas blush2.gif )... Visais laikais buvo gėrio ir blogio, gal tik jo formos skiriasi ax.gif
3. O kodėl "padiskutuoti"? Nori pasakyt, kad argumentai, nesutampantys su tavo mintimis beverčiai? Vien todėl, kad tau jie nepriimtini ir nesuprantami? g.gif  Nežinau kam konkrečiai tai taikai, bet kas liečia mane, tai galiu  pasakyti, kad sekiau visas tris temas... nors gal kai kurių senesnių pasisakymų tikrai neprisimenu, vis dėlto esmę tai tikrai žinau biggrin.gif
"netikiu, kad dėl aborto - mirtis"... perfrazavus mano pasisakymus tikriausiai irgi būtų galim daryti tokią išvadą g.gif Netikiu, taip. Jau vien todėl, kad mirtis ateina neišvengiamai, nepriklausomai nuo padarytų nuodėmių skaičiaus, todėl aš nesiimčiau spręsti, kad vat šitas žmogus tai mirė dėl tokios nuodėmės, o vat šitas - dėl kitokios... Jau minėjau, kad man mirtis yra tiesiog faktas, kuris anksčiau ar vėliau mums nutinka...
4. Man tai atrodo neteisinga, netinkamas būdas bausti "prasikaltusius" žmones, permetant jų nuodėmes ateinančioms kartoms. Tai nesutampa su mano gėrio samprata (o Dievas juk yra gėris?). Paveldimos ligos, nelaimės, kiti įvykiai... taip tiesiog nutinka... gyvūnai irgi serga, miršta, turi tam tikrų apsigimimų - tai gamta, organizmas, gyvybės ypatumai. Nu nesieju to su nuodėmėmis schmoll.gif Iš viso toks dalykas kaip tėvų nuodėmių "permetimas" vaikams man skamba kaip pati didžiausia neteisybė - kad ir minėtam atvejy, kuomet tėvai palieka nelaimingą vaiką, su "permestomis" nuodėmėmis ir patys laimingai gyvena - tai reiškia, kad jiems atpildo nėra, o kažkodėl kenčia niekuo dėta ką tik į pasaulį atėjusi gyvybė.
5 Jei manęs nebūtų, aš nežinočiau ką praradau, ir man tai nerūpėtų mirksiukas.gif



1. Tai vat dėl netikinčių žmonių ir prasidėjo visos kalbos pie "už blogį - blogis, už - gėrį gėris"... Bandžiau kalbėti apie tai nekišdama Dievo ir tikėjimo juom.

2. Ankščiau tokių dalykų kaip gėjų ar lesbiečių santuokų nebuvo, nebuvo tiek daug smurto, blogio, ištvirkavimo, nebuvo manyčiau ir sex'o su gyvuliais ir dar daug dalykų...todėl ir sakau kad pasaulis nusirito...ir deja ritasi toliau verysad.gif Be to tokie dalykai kaip potvyniai, žemės drebėjimai, katastrofos buvo išpranašautos...

3. Ne ne beverčiai...tu mane gal ne taip supratai g.gif Norėjau pasakyt kad kažkas paskaito vieną ar du postus (ne butinai mano) ir puola daryti išvadas....net nesupratęs visos esmės. Niekas nerašė kad "už abortą- mirtis" . Diskutavom apie tai kad blogis - gimdo blogį, gėris - gimdo gėrį...o mirtis ateina savaime, norim to ar ne...

4. Ir vėl nemanau, kad mane teisingai supratai g.gif Sakiau, kad jei mes žinom kad genetinės ligos paveldimos ir kad jos pereina iš kartos į kartą (tarpkitko manau, kad tai irgi kažkoks atpildas visai giminei esu girdėjus kad ir taip gali būti)...tai kodėl mes negalim patikėti, kad persikelia tai kas nematoma??? Taip aš sutinku kad tai neteisinga ir išvis absurdiška....bet mano nuomone tikrai taip yra....Tai nereiškia, kad visi be išimties vaikai kankinasi dėl tėvų nuodėmių, bet tikrai yra tokių atvejų kai taip nutinka... (Jei nori galiu Biblijoj paieškot citatų šiuo klausimu)

5. Žinojau, kad taip atsakys kas nors....bet nepagalvojai kokius jausmus būtum jautusi būdama dar pilve sužinojus, kad tavęs nori atsikratyti....kokius skausmus būtum jautusi kai tave būtų bandoma supjaustyt į gabalėlius verysad.gif

Ji tiesiog sakė kad vertina savo gyvenimą tokį koks jis yra...
Papildyta:
Iš 20,5 "Jiems nesilenksi ir jų negarbinsi, nes aš VIEŠPATS, tavo Dievas, esu pavydus Dievas, skiriantis bausmę už tėvų kaltę vaikams – trečiajai ir ketvirtajai kartai tų, kurie mane atmeta"

Va vieną radau...einu dar paieškosiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Iš 34,7 "lydintis gerumu lig tūkstantosios kartos, atleidžiantis kaltę, nusižengimą ir nuodėmę, tačiau nepaliekantis kaltųjų be bausmės, bet baudžiantis vaikus už tėvų kaltę ir vaikų vaikus lig trečios ir ketvirtos kartos“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 13 gegužės 2006 - 12:20
QUOTE(Getter @ 2006 05 13, 13:08)
1. Tai vat dėl netikinčių žmonių ir prasidėjo visos kalbos pie "už blogį - blogis, už - gęrį gėris"... Bandžiau kalbėti apie tai nekišdama Dievo ir tikėjimo juom.

2. Abkščiau tokių dalykų kaip gėjų ar lesbiečių santuokų nebuvo, nebuvo tiek daug smurto, blogio, ištvirkavimo, nebuvo manyčiau ir sex'o su gyvuliais ir dar daug dalykų...todėl ir sakau kad pasaulis nusirito...ir deja ritasi toliau  verysad.gif  Be to tokie dalykai kaip potvyniai, žemės drebėjimai, katastrofos buvo išpranašautos...

3. Ne ne beverčiai...tu mane gal ne taip supratai  g.gif  Norėjau pasakyt kad kažkas paskaito vieną ar du postus (ne butinai mano) ir puola daryti išvadas....net nesupratęs visos esmės. Niekas nerašė kad "už abortą- mirtis" . Diskutavom apie tai kad blogis - gimdo blogį, gėris - gimdo gėrį...o mirtis ateina savaime, norim to ar ne...

4. Ir vėl nemanau, kad mane teisingai supratai  g.gif  Sakiau, kad jei mes žinom kad genetinės ligos paveldimos ir kad jos pereina iš kartos į kartą (tarpkitko manau, kad tai irgi kažkoks atpildas visai giminei esu girdėjus kad ir taip gali būti)...tai kodėl mes negalim patikėti, kad persikelia tai kas nematoma??? Taip aš sutinku kad tai neteisinga ir išvis absurdiška....bet mano nuomone tikrai taip yra....Tai nereiškia, kad visi be išimties vaikai kankinasi dėl tėvų nuodėmių, bet tikrai yra tokių atvejų kai taip nutinka... (Jei nori galiu Biblijoj paieškot citatų šiuo klausimu)

5. Žinojau, kad taip atsakys kas nors....bet nepagalvojai kokius jausmus būtum jautusi būdama dar pilve sužinojus, kad tavęs nori atsikratyti....kokius skausmus būtum jautusi kai tave būtų bandoma supjaustyt į gabalėlius  verysad.gif

Ji tiesiog sakė kad vertina savo gyvenimą tokį koks jis yra...


1. Supratau smile.gif

2. Ir vėl leisiu sau paprieštarauti smile.gif Gėjų ir lesbiečių santuokų gal ir nebuvo, bet tokių žmonių istoriniais šaltiniais remiantis buvo visais laikais, įvairiuose sluoksniuose... netgi tarp gyvūnų yra tam tikrų to apraiškų unsure.gif Smurto ir blogio taipogi manau, kad buvo pakankamai... Kad egzistavo ir tuomet pedofilija, nekrofilija, zoo... ir kitokie visi iškrypimai net neabejoju schmoll.gif Tai tikrai ne šiuolaikiniai išmislai schmoll.gif Apie ištvirkavimą tai išviso patylėsiu - dar senovės Romoje būdavo rengiamos viešos orgijos, tikrai egzistavo neištikimybė ir panašūs dalykai... Tiesiog dabar gal prisidėjo kitokios blogio formos, o technologijų amžius mums suteikia galimybę apie viską, kas vyksta pasaulyje, žinoti, juk jei nebūtų TV ir kitų informavimo priemonių, mes nežinotume, kas vyksta pasaulyje (JAV ar karštuosiuose taškuose ar kitur...) Žinotumėm tik tai, kas vyksta kaiminystėje, ir jei gyventume draugiškoje aplinkoje, galėtumėm teigti, kad blogio praktiškai nėra 4u.gif

3/4 Galbūt atsakydama ir neįsigilinau į tikrąją mintį, kurią norėjai pasakyt 4u.gif

Tik vat dėl to atpildo... netikiu nors tu ką... nesiriša man tuomet kai kurie galai. Nu negaliu "išjungti" logikos. Šiuo atveju "atpildo" teorijose man dažnai "nesueina" galai, todėl tuo netikiu g.gif

5. Dėl šito... nežinau ką jaučia, jei jaučia, vaisius, kurio nuspręsta atsisakyti, todėl negaliu racionaliai šiuo klausimu diskutuoti. Čia jau pagal kiekvieno vidinius įsitikinimus, nes nė vienas negalim teigti, kad žinom, ką jaučia tik užsimezgusi gyvybė schmoll.gif Galim tik interpretuoti, remdamiesi savo patyrimu, vaizduote ir pan.
Atsakyti
Jer 32,18 "Tu lydi ištikima meile iki tūkstantosios kartos ir atmoki už tėvų kaltę pilnu saiku jų vaikams. Tu didis ir galingas Dievas, kurio vardas – Galybių VIEŠPATS,"
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 13, 13:21)
Iš 20,5    "Jiems nesilenksi ir jų negarbinsi, nes aš VIEŠPATS, tavo Dievas, esu pavydus Dievas, skiriantis bausmę už tėvų kaltę vaikams – trečiajai ir ketvirtajai kartai tų, kurie mane atmeta"

Va vieną radau...einu dar paieškosiu  mirksiukas.gif
Papildyta:
Iš 34,7  "lydintis gerumu lig tūkstantosios kartos, atleidžiantis kaltę, nusižengimą ir nuodėmę, tačiau nepaliekantis kaltųjų be bausmės, bet baudžiantis vaikus už tėvų kaltę ir vaikų vaikus lig trečios ir ketvirtos kartos“.

blink.gif blink.gif blink.gif
Siaubas... Taip negali sakyti tas Dievas, kurio egzistavimu aš dar tikiu schmoll.gif Pavydas yra nuodėmė, tai iš šių citatų išeina, kad pats Dievas yra nuodėmingas, tuomet kokią teisę jis turėtų smerkti mus, paprastus mirtinguosius blink.gif Ir dar, atleidžiu, bet baudžiu... siaubas... nesuprantu schmoll.gif Geriau jau tikėsiu tuom, kuom tikėjau iki šiol, o tai Biblija kartais... Šiaip, jei turi noro, galim padiskutuot per AŽ, o tai būsim apkaltintos offtopic'ais smile.gif
Man rimtai būtų įdomu sužinoti, kaip tu savyje suderini Dievo kaip Gėrio ir Meilės, Gailestingumo šaltinį ir... Dievą tokį, koks atsispindi šiose citatose - savimylą, pavydų, atleidžiantį, bet tuo pačiu baudžiantį net keliomis kartomis į priekį??? Manęs tikriausiai neperkalbėsi, bet tiesiog būtų įdomu... gal aš tiesiog neatrandu kažkokių suvedančių taškų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 05 13, 12:30)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
Siaubas... Taip negali sakyti tas Dievas, kurio egzistavimu aš dar tikiu schmoll.gif Pavydas yra nuodėmė, tai iš šių citatų išeina, kad pats Dievas yra nuodėmingas, tuomet kokią teisę jis turėtų smerkti mus, paprastus mirtinguosius blink.gif Ir dar, atleidžiu, bet baudžiu... siaubas... nesuprantu schmoll.gif Geriau jau tikėsiu tuom, kuom tikėjau iki šiol, o tai Biblija kartais... Šiaip, jei turi noro, galim padiskutuot per AŽ, o tai būsim apkaltintos offtopic'ais smile.gif
Man rimtai būtų įdomu sužinoti, kaip tu savyje suderini Dievo kaip Gėrio ir Meilės, Gailestingumo šaltinį ir... Dievą tokį, koks atsispindi šiose citatose - savimylą, pavydų, atleidžiantį, bet tuo pačiu baudžiantį net keliomis kartomis į priekį??? Manęs tikriausiai neperkalbėsi, bet tiesiog būtų įdomu... gal aš tiesiog neatrandu kažkokių suvedančių taškų g.gif


Ten eina kalba apie 10 Dievo įsakymų, rašau nuo pradžių gal suprasi :

1 Tada Dievas ištarė visus šiuos žodžius:
2 „Aš esu VIEŠPATS, tavo Dievas, kuris išvedžiau tave iš Egipto žemės, iš vergijos namų.3 Neturėsi kitų dievų, tiktai mane.4 Nedirbsi sau drožinio nei jokio paveikslo, panašaus į tai, kas yra aukštai danguje ir kas yra čia, žemėje, ir kas yra vandenyse po žeme. 5 Jiems nesilenksi ir jų negarbinsi, nes aš VIEŠPATS, tavo Dievas, esu pavydus[i2] Dievas, skiriantis bausmę už tėvų kaltę vaikams – trečiajai ir ketvirtajai kartai tų, kurie mane atmeta, 6 bet rodantis ištikimą meilę iki tūkstantosios kartos tiems, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.7 Nenaudosi piktam VIEŠPATIES, savo Dievo, vardo, nes VIEŠPATS nepaliks nenubausto to, kuris naudoja piktam jo vardą.
8 Atsimink, kad švęstum šabo dieną. 9 Šešias dienas triūsi ir dirbsi visus savo darbus, 10 bet septintoji diena yra VIEŠPATIES, tavo Dievo, šabas: nedirbsi jokio darbo – nei tu, nei tavo sūnus ar duktė, nei tavo vergas ar vergė, nei tavo galvijai, nei ateivis, gyvenąs tavo gyvenvietėse. 11 Nes per šešias dienas VIEŠPATS padarė dangų ir žemę, jūrą ir visa, kas yra juose, bet septintąją dieną jis ilsėjosi. Todėl VIEŠPATS septintąją dieną palaimino ir ją pašventino.
12 Gerbk savo tėvą ir motiną, kad ilgai gyventumei krašte, kurį VIEŠPATS, tavo Dievas, tau skiria.
13 Nežudysi.
14 Nesvetimausi.
15 Nevogsi.
16 Neliudysi melagingai prieš savo artimą.
17 Negeisi savo artimo namų: negeisi savo artimo žmonos ar vergo ir vergės, ar jaučio, ar asilo, ar bet ko, kas priklauso tavo artimui"

Čia yra originalūs Dievo įsakymai.

Tiesa yra paaiškinimas pačioj Biblijoj dėl "pavydus" - Iš 20,5: ... pavydus Dievas: reikalaujantis išimtinio atsidavimo ir ištikimybės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 13 gegužės 2006 - 13:02
Kažkaip visad maniau kad Naujasis Testamentas "panaikina" Senojo bausmės, nes Kristaus auka ir kančia išlaisvina žmogų. Ar ne taip? g.gif

Net Stalinas už tėvo nuodėmes laikė atsakinga tik sūnų,o ne "trečią ir ketvirtą kartą" (beje, yra Biblijoje ir prakeiksmų iki 12kartos, kiek pamenu). Ir net blogėtis Stalinas pripažino kad klydo ir paskelbė "syn za otca ne otvečaet", o čia meilės ir gerio įsikūnijimas- Dievas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 13 gegužės 2006 - 13:20
QUOTE(Getter @ 2006 05 13, 13:54)
Ten eina kalba apie 10  Dievo įsakymų, rašau nuo pradžių gal suprasi :
Čia yra originalūs Dievo įsakymai.

Tiesa yra paaiškinimas pačioj Biblijoj dėl "pavydus"  - Iš 20,5: ... pavydus Dievas: reikalaujantis išimtinio atsidavimo ir ištikimybės.


Matai... niekad tokių nemačiau g.gif Man jie šitaip, kaip tavo įdėti nu neteisingi atrodo nors tu ką... Tuomet Dievas yra ne mūsų tėvas, gėris ir t.t. Jis - tironas, diktatorius... Man mano suprantamas Dievo įvaizdis priimtinesnis unsure.gif O dėl žodžio paaiškinimo... Tai jei žmogui pritaikysim, kad pavydus - tai reikalaujantis išimtinio atsidavimo ir ištikimybės, tai gausim... Hitlerį tikriausiai unsure.gif

Matomai mano tikėjimas nėra toks stiprus, kad galėčiau nekvestionuoti tokių tiesų... Gal tiesiog nemoku tikėti vien todėl, kad taip parašyta... Noriu gauti atsakymus, kodėl, už ką, kodėl taip o ne kitaip... Deja, neretai atsakymas į visus klausimus, susijusius su tikėjimu, būna vienas - nes Dievas taip pasakė... Manęs tai netenkina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievius: 13 gegužės 2006 - 13:39
QUOTE(mirėja @ 2006 05 13, 13:19)
Kažkaip visad maniau kad Naujasis Testamentas "panaikina" Senojo bausmės, nes Kristaus auka ir kančia išlaisvina žmogų. Ar ne taip? g.gif

Panaikina tiems kurie Jį tiki....

Papildyta:
QUOTE(Ievius @ 2006 05 13, 13:38)
Matai... niekad tokių nemačiau g.gif Man jie šitaip, kaip tavo įdėti nu neteisingi atrodo nors tu ką... Tuomet Dievas yra ne mūsų tėvas, gėris ir t.t. Jis - tironas, diktatorius... Man mano suprantamas Dievo įvaizdis priimtinesnis unsure.gif  O dėl žodžio paaiškinimo... Tai jei žmogui pritaikysim, kad pavydus - tai reikalaujantis išimtinio atsidavimo ir ištikimybės, tai gausim... Hitlerį tikriausiai unsure.gif

Matomai mano tikėjimas nėra toks stiprus, kad galėčiau nekvestionuoti tokių tiesų... Gal tiesiog nemoku tikėti vien todėl, kad taip parašyta... Noriu gauti atsakymus, kodėl, už ką, kodėl taip o ne kitaip... Deja, neretai atsakymas į visus klausimus, susijusius su tikėjimu, būna vienas - nes Dievas taip pasakė... Manęs tai netenkina unsure.gif


Aš irgi paieškose šiuo metu... ir irgi noriu atsakymus gauti....ir gaunu...ir suvokiu juos ne protu, o tikėjimu, širdimi...
Dievas yra geras ir myli mus visus be proto...bet būdamas geras Tėvas leidžia mums pridaryt klaidų ir už jas susimokėti tam, kad žmogus suprastų, kad kas ne pagal jo valią - nėra gerai...Jis Tėvas kuris nori kad, jo klaustumėm ką ir kaip daryti, Jis nenori kad, turėtumėm skaudžių pasėkmių...bet Jis negali uždrausti mums klysti, ir priversti Juom tikėti ir pasitikėti.... Jis nori kad ateitumėm pas jį prieš priimdami sprendimus, o ne tik tada kai grįžta pasėkmės....o juk taip dažniausiai ir būna...
Va taip aš suprantu Dievą....Jis ne baudžia....bet leidžia, kad mes patys save nubaustumėm ir iš to pasimokytumėm...
Papildyta:
Gal tai nuskamnėjo kiek fanatiškai....bet aš tikrai įsivaizduojų Dievą taip kaip aprašiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 13, 15:08)
Panaikina tiems kurie Jį tiki....


A, taip ir maniau, o tai pagalvojau nejau aš iki tokio lygio viską pamiršau doh.gif

Sorry poster_offtopic.gif
Atsakyti