Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

kb77, ar neužsiimate tamsta provokacijomis šioje temoje? Neaiški kažkokia tamstos istorija. Šiaip nelinkusi smerkti moters, pasidariusios abortą, kelis, neturiu tam teisės, jos reikalas.
Visuose laiškuose apeliuoji į mūsų gailestingumą, o paverkusi vienoje temoje tą pačią dieną kitoje siūlai savo paslaugas - nori patarti moterims kaip sukelti persileidimą. Aš mačiau tą temą, vėliau ji buvo ištrinta, todėl tamstos raudomis nepatikėjau. Esate moteris, suprantanti ką daro, ir nesigailinti dėl to, o tik bandanti taip atrodyti. Nei viena, patyrusi abortą ir jaučianti širdgėlą, nesiūlys tokių dalykų kitoms.

QUOTE(kb77 @ 2006 03 14, 23:13)
As turiu du vaikucius ir galiu pasakyti buciau ju turejusi dabar kokius 5. Jei ne tie nelemtingi abortai. Man nesvarbu ka Jus apie mane dabar pagalvosite, kad as dariau dideles nuodemes nuzudzius net tris vaikus. Ir siandien as zudziau...

Niekam nekyla klausimų?

QUOTE(kb77 @ 2006 03 14, 23:13)
Isivaizduokit siais laikais auginti Lietuvoje normaliai Jiems visko suteikiant 5 ar 6 vaikus, nezinau tikriausiai tik vagys gali juos normaliai auginti, o mes eiliniai pilieciai kankinsimes ir auginsime juos varguose ir nepritekliui, o pagundu aplink pilna...

Jei turėčiau penkis vaikus, palaikyčiau tai asmeniniu įžeidimu. Dabar manau, kad yra įžeidinėjamos moterys, kurios rūpinasi ir augina penkis ar daugiau vaikų, todėl tamstai prašyčiau nekelti bereikalingų bangų.

QUOTE(kb77 @ 2006 03 14, 23:41)
o tik suvalgau kokia tablete viskas kazkas jam ne taip.

badosi? lotuliukas.gif

QUOTE(kb77 @ 2006 03 16, 20:03)
Sutinku kad aborta patyria tik nerupestingos moterys, taip as kvailai elgiuosi, bet nezinau kaip papasakoti, kaip viskas vyksta.

g.gif
Abortas ar dirbtinai sukeltas persileidimas yra gyvybės nužudymas. Kai aiškinama, kad nesveika gerti kontraceptines tabletes, niekaip nesuprantu - geriau žudyti? O jei čia kalba tik apie tamstos sveikatą, abortai sveikatai kenkia labiau. Tai ir vėl nesuprantu- moteriškė moka naudotis internetu, kompiuteriu, bet elementarių dalykų nežino arba... bando pagyvinti abortų temą.
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2006 03 17, 08:54)
kb77, ar neužsiimate tamsta provokacijomis šioje temoje? Neaiški kažkokia tamstos istorija. Šiaip nelinkusi smerkti moters, pasidariusios abortą, kelis, neturiu tam teisės, jos reikalas.
Visuose laiškuose apeliuoji į mūsų gailestingumą, o paverkusi vienoje temoje tą pačią dieną kitoje siūlai savo paslaugas - nori patarti moterims kaip sukelti persileidimą. Aš mačiau tą temą, vėliau ji buvo ištrinta, todėl tamstos raudomis nepatikėjau. Esate moteris, suprantanti ką daro, ir nesigailinti dėl to, o tik bandanti taip atrodyti. Nei viena, patyrusi abortą ir jaučianti širdgėlą, nesiūlys tokių dalykų kitoms.
Niekam nekyla klausimų?
Jei turėčiau penkis vaikus, palaikyčiau tai asmeniniu įžeidimu. Dabar manau, kad yra įžeidinėjamos moterys, kurios rūpinasi ir augina penkis ar daugiau vaikų, todėl tamstai prašyčiau nekelti bereikalingų bangų.
badosi? lotuliukas.gif
g.gif
Abortas ar dirbtinai sukeltas persileidimas yra gyvybės nužudymas. Kai aiškinama, kad nesveika gerti kontraceptines tabletes, niekaip nesuprantu - geriau žudyti? O jei čia kalba tik apie tamstos sveikatą, abortai sveikatai kenkia labiau. Tai ir vėl nesuprantu- moteriškė moka naudotis internetu, kompiuteriu, bet elementarių dalykų nežino arba... bando pagyvinti abortų temą.



Del "kokiu 5" vaiku, tai man tinka: 2+3=5.
O del viso kito, deja, tenka sutikti su Krysta... g.gif Tikrai, gal per greitai puoliau guosti?... blink.gif
Atsakyti
Aš niekaip negaliu pateisint kb77 schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zen @ 2006 03 17, 15:01)
Del "kokiu 5" vaiku, tai man tinka: 2+3=5.

Ups, labai atsiprašau, matyt akiniai apsitaškę buvo... lotuliukas.gif
Tikrai, kažkaip neteisingai su ta mano matematika, atsiprašau ax.gif
Atsakyti
Po jusu tokiu pasisakymu, mergickos, as visai susimaisiau, Manau reik paciai kb77 viska paaiskinti, kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(mangirda @ 2006 03 17, 17:19)
Po jusu tokiu pasisakymu, mergickos, as visai susimaisiau, Manau reik paciai kb77 viska paaiskinti, kas ir kaip.

O kur ji pati kb77 ??? g.gif
Atsakyti
Po aborto niekada nebeišlieka vyro ir moters santykiai tokie kaip buvę.
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 03 17, 22:34)
Po aborto niekada nebeišlieka vyro ir moters santykiai tokie kaip buvę.


Tikrai. Manau, kad lieka (jei lieka) kartu, tai tik del vaiku, turto, aplinkiniu poziurio ir panasiu priezasciu, bet nebe is meiles ir pagarbos vienas kitam.
Atsakyti
Na ka jus mergickos! Juk tas dalykas gali suardyt tik kokia viena seima is 100, bet ir tai butu tik paskutinis lasas perpildes, ju nelaimingos seimos taure. Manau, abortas (as jokiu budu neskatinu jo darytis, tai kiekvienos apsisprendimo laisve) privercia vyra ir moteri is naujo pazvelgt i savo partneri. Labai svarbu atsiremt vienas i kita ir kartu isgyvent si skausma. Mano nuomone vyras turi dalyvauti visur: vaiko pradejime, gimdyme, net ir eiti kartu su moterimi pasidaryt to nelemto.. (jo i ta operacine neileidzia, o patikekit tuo metu tikrai labai reikia artumo). Juk tai ju bendras gyvenimas, bendras sprendimas... Ai gana cia leistis i prisiminimus, bo nekaip pasijusiu, ir prasau nemoralizuoti, kad man taip ir reikia. As tik noriu padet, bet kaip sakoma: kiekvienas mokosi is savo klaidu. doh.gif
Atsakyti
As manau, kad seimos planavimas abortais, parodo esamu tevu morale ir ju santyki i kitus savo auginamus ar uzaugintus vaikus. Mano uosviai ne tik taip planavo, bet ir po to ilgai negaledami sulaukti planuoto vaikelio, kai pagaliau jis atsirado, bet gimes mire - jo nepalaidojo, o kaip suni, kaip atlieka atidave uzkasti kazkur cry.gif Iki siol negaliu atleisti ju nepalaikymo, kai pati laukiausi. Gydytojai tada mus prigasdino visokiom sunkiom genetinem ligom. Jau buvo per 30 sav., o uosviai tesnekejo, kad gal reiketu sukelti prieslaikini gimdyma - del sito pergyveno, kaip nuzudyti jau esanti zmogu blink.gif Dar pries pat gimdyma uosviene pareiske, kad jei gims protiskai nesveikas vaikas, tai jie jo atsisakys. O dabar negaliu pakesti, kaip lenda prie dukreles, fotografuoja, meile rodo begaline... Tik ar reikalinga mums tokiu seneliu tokia meile? Mano atsiauruma pastebejo ir dar piktinasi, gi jie tokie "geri" zmones. Kaip isvengti tokiu draugijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunelle: 18 kovo 2006 - 01:23
QUOTE(Ji @ 2006 03 17, 23:34)
Po aborto niekada nebeišlieka vyro ir moters santykiai tokie kaip buvę.



QUOTE(Zen @ 2006 03 18, 01:10)
Tikrai. Manau, kad lieka (jei lieka) kartu, tai tik del vaiku, turto, aplinkiniu poziurio ir panasiu priezasciu, bet nebe is meiles ir pagarbos vienas kitam.


Toli-gražu ne visi taip abortą sureikšmina.Nereikia daryti faktais nepagristų apibendrinimų. Gyveno kaip ir iki tol šeimos. Nereikia visiems primetinėt savo jausmų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 18 kovo 2006 - 07:40
QUOTE(Ji @ 2006 03 17, 22:34)
Po aborto niekada nebeišlieka vyro ir moters santykiai tokie kaip buvę.


Iš kur žinai? g.gif
Atsakyti