Įkraunama...
Įkraunama...

B grupės streptokokas

Sveikos,
man tik 18 savaites nestumo o jau turi streptokokas, priskirtam eritromicino antibijotikui pasirodo esu alergiska, nes vos tiki pradejus ji naudoti pasijutau laaabaaai blogai, liepe nutreukti, ampicilinui jau isbandyta, esu alergiska jam, tad gynius nezino ne kaip dabar elgtis ir kaip ta zaraza gydyti, iki gimdymo dar toli, o pas mane dar ir hematoma susidariusi, kuri visa menesi valesi-kraujavau, tai neva del to ir ta zaraza tenai isaugo, zodziu su nerimu laukiu pirmadienio vizito pas giniaus... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2012 03 31, 12:19)
Sveikos,
man tik 18 savaites nestumo o jau turi streptokokas, priskirtam eritromicino antibijotikui pasirodo esu alergiska, nes vos tiki pradejus ji naudoti pasijutau laaabaaai blogai, liepe nutreukti, ampicilinui jau isbandyta, esu alergiska jam, tad gynius nezino ne kaip dabar elgtis ir kaip ta zaraza gydyti, iki gimdymo dar toli, o pas mane dar ir hematoma susidariusi, kuri visa menesi valesi-kraujavau, tai neva del to ir ta zaraza tenai isaugo, zodziu su nerimu laukiu pirmadienio vizito pas giniaus... blink.gif

Ankstesneje temoje lygtais buvo mamyciu, kurios taip pat buvo alergiskos antibiotikams, gal ten rasi reikiamos info mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi nustatė, esu alergiška beveik visiems antibiotikams, labai pergyvenu ir nežinau kaip čia viskas bus toliau.
Atsakyti
Sveikutes mamos ir besilaukiancios! smile.gif
Nelabai gaudausui, koks rysys yra tarp slapimo paselio tyrimo ir paselio tyrimo, kai imamas tepinelis (na cia tas pats, apie kuri cia daug kalbama kogero, atliekamas po 36tos nestumo savaites) - ar tai tas pats ar ne?
Man slapimo paseli dare tik nestumo pradzioje, dabar paeme tepineli paseliui tirti, atsakymas bus po 10dienu. ar tureciau dar reikalauti ir slapimo paselio tyrimo?
Baisu kazka praziopsoti...
Ir dar, kai eme paprasta tepineli, rado kad padaugeje leukocitu, o grybelio nerasta. Ka tai galetu reiksti? Israse zvakuciu, tai butinai naudosiu, BET, ar tai gali signalizuoti apie organizmo bedas kitur? pvz. kad ir rysys su tuo nedarytu slapimo paselio tyrimu..

pasidalinkit, kaip buvo jums, kiek kartu tyre slapimo paseli?
ps. laukiuosi jau 37nios savaites
Atsakyti
šlapimo pasėlis visai kas kita, jis kartojamas, jei pasidaro blogas šlapimo tyrimas, kitų atveju nėra reikalo.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma. o gal kas zinote, ar gali buti rysis tarp padidejusio leukocitu kiekio tepinelyje ir slapimo taku problemu?
Atsakyti
gali būti padidėję, jei į tyrimą patenka makšties išskyrų, čia nieko tokio, tiesiog prieš tyrimą reikia labai gerai apsiplauti ir pridengti makštį vata ar pan.
Atsakyti
QUOTE(MariaHelena @ 2012 04 12, 22:36)
Aciu uz atsakyma. o gal kas zinote, ar gali buti rysis tarp padidejusio leukocitu kiekio tepinelyje ir slapimo taku problemu?



Ta pati situacija yra leukocitų, o grybo jokio nėra, baisiau visokių rimtesnių priežasčių gali prisigalvoti wink.gif . Su šlapimo pasėliu, tai nesietina, nebent atvirkštine tvarka, t.y. jei kažkokie uždegimai neaišku dėl kokios priežasties g.gif gali įtakoti ir pūslės problemas ilgainiui... man jų atsiradę prieš keletą metų ir tekę daug pavargti ir kokią tik įmanoma info susirasti wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, Kauno visuomenės sveikatos centre reikia registruotis iš anksto dėl to streptokoko b tyrimo ar bet kada galima nuvykti jį pasidaryti?
Atsakyti
Tikiuosi daugeliui bus naudinga informacija, kurią draugė jau išbandė (padėjo) ir šiuo metu pati išbandau, koloidinis sidabras - natūralus preparatas, turintis bakteridicinį, priešvirusinį ir priešparazitinį poveikį.

Koloidinis sidabras yra itin mažų sidabro dalelių, plūduriuojančių demineralizuotame vandenyje, koloidinis tirpalas. Preparatas beskonis, netoksiškas. Įrodyta, kad jis veiksmingas prieš šimtus infekcinių ligų sukėlėjų, tuo tarpu žinomi antibiotikai veiksmingi tik prieš 5-10 bakterijų rūšių. Be to, koloidinis sidabras sunaikina ne tik ligos sukėlėjus, bet ir jų išskiriamus toksinus. Buvo atskleistas jo veiksmingumas kovojant su tokiais pavojingais ligų sukėlėjais, kaip Staphilococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Salmonella typhi, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Escherichia coli, Candida albicans, C. globata ir daugeliu kitų, ne mažiau pavojingų.

Nėščioms moterims bei žindančioms motinoms, taip pat žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų mineralams, prieš vartojant reikėtų pasitarti su gydytoju ir vengti perdozuoti.

Neštukėms, išsiaiškinau, galima po 1/2-1 arbatinį šaukštelį 2k per dieną (ryte ir vakare), po vartojimo nevalgyti ir negerti apie pusvalandį.
Atsakyti
QUOTE(intoka @ 2012 03 31, 13:19)
Sveikos,
man tik 18 savaites nestumo o jau turi streptokokas, priskirtam eritromicino antibijotikui pasirodo esu alergiska, nes vos tiki pradejus ji naudoti pasijutau laaabaaai blogai, liepe nutreukti, ampicilinui jau isbandyta, esu alergiska jam, tad gynius nezino ne kaip dabar elgtis ir kaip ta zaraza gydyti, iki gimdymo dar toli, o pas mane dar ir hematoma susidariusi, kuri visa menesi valesi-kraujavau, tai neva del to ir ta zaraza tenai isaugo, zodziu su nerimu laukiu pirmadienio vizito pas giniaus... blink.gif



o tai nepadare tyrimo, kuriam antibiotikui dar streptokokas jusu atveju jautrus? Negali buti, kad visiems visiems antibiotikams butumete alergiska... g.gif

man padare tyrima, gausiu standartini intravenini penicilina jau gimdymo metu..
Papildyta:
QUOTE(ladybird4 @ 2012 08 11, 13:57)
Tikiuosi daugeliui bus naudinga informacija, kurią draugė jau išbandė (padėjo) ir šiuo metu pati išbandau, koloidinis sidabras - natūralus preparatas, turintis bakteridicinį, priešvirusinį ir priešparazitinį poveikį.

Koloidinis sidabras yra itin mažų sidabro dalelių, plūduriuojančių demineralizuotame vandenyje, koloidinis tirpalas. Preparatas beskonis, netoksiškas. Įrodyta, kad jis veiksmingas prieš šimtus infekcinių ligų sukėlėjų, tuo tarpu žinomi antibiotikai veiksmingi tik prieš 5-10 bakterijų rūšių. Be to, koloidinis sidabras sunaikina ne tik ligos sukėlėjus, bet ir jų išskiriamus toksinus. Buvo atskleistas jo veiksmingumas kovojant su tokiais pavojingais ligų sukėlėjais, kaip Staphilococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Salmonella typhi, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Escherichia coli, Candida albicans, C. globata ir daugeliu kitų, ne mažiau pavojingų.

Nėščioms moterims bei žindančioms motinoms, taip pat žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų mineralams, prieš vartojant reikėtų pasitarti su gydytoju ir vengti perdozuoti.

Neštukėms, išsiaiškinau, galima po 1/2-1 arbatinį šaukštelį 2k per dieną (ryte ir vakare), po vartojimo nevalgyti ir negerti apie pusvalandį.


siulot panaceja mirksiukas.gif tai vat kad ji padeda toli grazu ne visiems, o laiku suleistas intraveninis antibiotikas gimdymo metu - labiau padeda mirksiukas.gif
aisku, galima ta vandeneli pagerineti, bet tik ar verta nestumo metu?
Atsakyti

Papildyta:
siulot panaceja mirksiukas.gif tai vat kad ji padeda toli grazu ne visiems, o laiku suleistas intraveninis antibiotikas gimdymo metu - labiau padeda mirksiukas.gif
aisku, galima ta vandeneli pagerineti, bet tik ar verta nestumo metu?
[/quote]

niekur nerasau, jog ji siulau, taciau informuoju apie preparata, kuris padejo artimai draugei ir kuri pati siuo metu geriu...be to tikrai su gydytoju leidimu geriamas wink.gif suprantu, kad antibiotikai veiksmingi ir greiciau padeda, taciau ir geriamas jis tam tikslui, kad nereiketu leisti penicilino pries gimdant (pati esu pries antibiotikus ir jau nepamenu saves kada juos vartojau).

Atsakyti