Įkraunama...
Įkraunama...

B grupės streptokokas

Su pirmu nestumu dare tyrima, bet viskas buvo tvarkoj( poliklinikoj dare mokomai g.gif ) Dabar esu nestuke.gif , eisiu rugsejo men. daryti si tyrima, idomu ar reikes moketi g.gif g.gif
Atsakyti
Man siandien gydytoja paskambino ir pranese, kad tepinelyje yra leukocitu ir B grupes streptokoka rado doh.gif Neveltui visa nestuma su pagausejusiom isskyrom kankinuosi verysad.gif Man numatomas CP, bet sake, kad pries operacija reikes sulasinti antibiotiku. Tikiuosi mazyliui viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 09 04, 15:03)
Man siandien gydytoja paskambino ir pranese, kad tepinelyje yra leukocitu ir B grupes streptokoka rado doh.gif  Neveltui visa nestuma su pagausejusiom isskyrom kankinuosi verysad.gif  Man numatomas CP, bet sake, kad pries operacija reikes sulasinti antibiotiku. Tikiuosi mazyliui viskas bus gerai nestuke.gif


O po kiek dienu paskambino? Nes as dariau praeita treciadieni ir dar nera atsakymo g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 09 04, 16:03)
Man siandien gydytoja paskambino ir pranese, kad tepinelyje yra leukocitu ir B grupes streptokoka rado doh.gif  Neveltui visa nestuma su pagausejusiom isskyrom kankinuosi verysad.gif  Man numatomas CP, bet sake, kad pries operacija reikes sulasinti antibiotiku. Tikiuosi mazyliui viskas bus gerai nestuke.gif



ai, zinokit, as su issktrom nesimucinau, bet streptokoko buvo kazkoks ten didelis dydis. Tai pries gimdyma sulasino laseline su penicilinu ir viskas buvo gerai. Nebijokit, mamytes, tikrai nieko baisaus neatsitiks smile.gif . Daug mamu to tyrimo isvis nedaro - ir ka, neuzkrecia savo leliuku. O mes jau zinom, kad turim, gausim antibiotikus ir viskas. Beje, nuo antibiotiku jokiu pasaliniu reiskiniu po gimdymo neapturejau, viskas sklandziai. Sekmes visoms susilaukti savo vaikiuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2012 09 15, 20:20)
O po kiek  dienu paskambino? Nes as dariau praeita treciadieni ir dar nera atsakymo  g.gif  g.gif


Man paseli paeme penktadieni, o antradieni jau paskambino gydytoja.
Papildyta:
QUOTE(RitaRazi @ 2012 09 15, 21:13)
ai, zinokit, as su issktrom nesimucinau, bet streptokoko buvo kazkoks ten didelis dydis. Tai pries gimdyma sulasino laseline su penicilinu ir viskas buvo gerai. Nebijokit, mamytes, tikrai nieko baisaus neatsitiks smile.gif . Daug mamu to tyrimo isvis nedaro - ir ka, neuzkrecia savo leliuku. O mes jau zinom, kad turim, gausim antibiotikus ir viskas. Beje, nuo antibiotiku jokiu pasaliniu reiskiniu po gimdymo neapturejau, viskas sklandziai. Sekmes visoms susilaukti savo vaikiuku  4u.gif


Aciu uz padrasinima 4u.gif Kai manes gydytoja klause, koks B grupes streptokoko atsakymas buvo pirmo nestumo metu, tai as net pasimeciau, nes nezinojau. Paskui supratau, kad to tyrimo tada man net nedare, nes ejau privaciai ir tikrai butu reikeje uz ta tyrima susimoketi ir buciau tai prisiminusi. Nezinojau nieko apie ta streptokoka ir buvo ramu. O dabar sioks toks jauduliukas yra blink.gif
Atsakyti
Laukiuosi antro vaikiuko. Su pirmuoju nieko net nezinojau apie toki tyrima. Ir, aciu Dievui, viskas buvo gerai. Dabar po 30 sav gydytoja paklause "kokie ten mano tyr rezultatai buvo nestumo pradzioj del bgs"? Nieko nesupratau ir tik 30 sav suzinojau, kad nei praita nestuma, nei dabar tokio tyrimo man nedare. Tai pasidariau atejus laikui (35-37sav). Nieko neuzaugo, labai apsidziaugiau, nes pati esu alergiska penicilinui... Noriu padrasinti visas, kurios nesidare ar gavo teigiamus ats - Viskas bus gerai!!!! Sekmes ir drasos gimdyme, o veliau kantrybes, meiles ir demesio sau bei vaikeliui... po kokio menesiuko neuzmirskit, kad ir vyrus turit smile.gif
Atsakyti
Pirmo nėštumo metu darė man tyrimą, bet streptokoko nerado. Tačiau jau prasidėjus gimdymui ir nuleidus vandenis jie buvo žali. Gydytoja įspėjo, kad žali vandenys gali būti dėl 3 priežaščių: 1. Pernešiojimas (pas mane jo nebuvo, viskas prasidejo likus dar 5 dienom iki numatyto termino); 2. Deguonies trūkumo (bet tada kvėpavau taisyklingai, pati gydytoja stebėjo); 3. galima infekcija. Gimdymas buvo gana sklandus, mergytė gimė iš pirmo žvilgsnio sveika, gavo gerus įvertinimus. Pagimdžiau naktį, todėl dukrelę nunešė į naujagimių skyrių. Ryte savo mažylės taip ir nesulaukiau... Pasirodo mergytei prasidėjo plaučių uždegimas, kurį sukėlė įgimta infekcija. Ligoninėj praleidom savaitę. Intencyvios terapijos palata, antibijotikai vos ne anksčiau už motinos pieną... Bet ačiū Dievui, viskas gerai baigėsi. (O dar kai pasidomėjus atradau, kad streptokokas gali suklelti sepsi ar meningitą, tai manau plaučių uždegimas čia buvo mažiausia blogybė ax.gif )
Po visos savo istorijos teko išgirsti, kad net ir turint streptokoką, nebūtinai tyrimo metu pavyksta jį išauginti. Dabar laukiuosi antro vaikelio, "finalas" jau ne taip ir toli, todėl truputėlį neramu, kad ir vėl gali nieko nerasti ir nepasikartotų pirmagimės istorija...
Atsakyti
Mielosios busimos mamos!
Jus nejokaikite su tais streptokokais. Geriau pasidarykite, jeigu jeikia tai ir sumokekite uz ji. jeigu Jums gydytojas nesiulo to tyrimo darytis, Jus geriau pacios privaciai pasidarykite. Torejau bedu del tos infekcijos ir pries pora metu netekau sunelio. mazdaug 35 nestumo savaite pasidarem tyrimus ir nesulaike atsakymo man 36 sav. nubego vandenys. Pasirodo as jau turejau ta infekcija. Vaikas gime lyg tai sveikas, gavo 10 balu bet staiga sveikatele pradejo blogeti. Gydytojai labai stengesi jam padeti, bet sirdele neisaike ir po paros mire vargsiukas. Po metu vel pastojau. Tada jau gydytoja tuos tyrimus dare mazdaug nuo 11 sav. mazdaug kas antra menesi ir pora kartu buvo isaugusi bakterija. Geriau specialiu antibiotikus. Pries gymdyma vel pasidarem tyrimus, nieko nesurado ir pagimdziau lygiai per pati termina. Gimdymo namuose nebijokite papasakoti apie savo lygas, infekcijas ar kazkokias baimes. As perspejau kad turejau ta infekcija ir kas atsitiko su vaiku ir paklausiau ar lasins man antibiotikus, atsake kad ne, nes pakutiniu tyrimu rezultatai buvo geri. Tai pagimdziau sveika suneli. Is karto paprasiau kad padarytu jam visus reikalingus tyrimus, viskas buvo gerai. Po keliu valandu atnese vaikeli man i palata. Tokia yra mano istorija. Kai nieko nezinai apie ta blogi tai ir miegi ramiai, o kai susiduri, tai baime lieka visam gyvenimui ir reikia kazkaip su ja gyventi. As dabar vel laukiuosi ir butinai darysiu tyrimus del streptokoko. Linkiu visoms stiprios sveikatos ir nesusidurti su jokiom bacilom 4u.gif
Atsakyti
Ir as patarciau visoms besilaukiancioms mamytems pasidaryti si tyrima. Dabar jau treciasis mano nestumas ir pirmadieni darysiuosi si tyrima. Akusere sake tureti biski virs 20 lt tiksliai nepamenu kiek doh.gif tai tikrai nera brangu, daug brangiau kainuoja nervai po gimdymo kai lauki savo vaikucio, o jo vis neatnesa... As pirmo nestumo pabaigoje gulejau ligonineje ir nieko nezinojau apie si tyrima, o ir niekas net nesiule ji pasidaryti schmoll.gif o po gimdymo buvo sokas kai pasake kad vaikui igimta infekcija ir jam bus leidziami antibiotikai.. gime sveikas grazus berniukas ivertino 9-10 balu ir va kaip nutiko... baisu matyti kaip tavo kudikis kankinasi ir silpsta..maniskiam tai vietoj mano pienuko lasino gliukoze, vaikas buvo vangus, o kai issireikalavau pas save i palata nuolat buvo grasinama- kad atims jei vaikas nepriaugs svorio verysad.gif
Gerai kad viskas baigesi po savaites.. Su antru vaikuciu taip nerizikavau-pasidariau tyrima, jis buvo teigiamas ir jau pakliuvusi i gimdymo palata kelis kartus priminiau apie ji, suleido antibiotikus ir viskas thumbup.gif dukryte gime sveikute ir iskart atkeliavo pas mane(aisku gimdziau kituose gm smile.gif )
Sekmes visoms busimoms mamytems!
Atsakyti
rado ir man sita bacila. Gine sake, kad pries gimdyma gerai butu spet du kartus antibiotikus suleist, su 4 val intervalu. As pirmaja per 4 val kazkur pagimdziau, tai itariu su antra greiciau viskas gali but. Bet ir viena doze gal pagelbes. Beje, su pirmu nestumu man streptokokas neisaugo, taciau po 3 savaiciu po gimdymo turejau gimdos uzdegima - endometrita, kuri kaip skaiciau gali itakot ir streptokokas. gal as ji jau turejau, tiesiog tyrimas neparode. mergytei aciu Dievui viskas gerai buvo smile.gif
Atsakyti
Tikrai, geriau pasidaryt. Sumokėsit dvidešimt kažkelis litus (jei neklsystu), o jei ras streptokoką, reiks primokėt dar. Sumoje virš 30 lt. gaunas, bet tai juokai palyginus su tuo, kas gali būt.
Pas mane rado. Prieš gimdymą ir jo metu gavau antibiotikų dozę. Net kvapą užėmė nuo jų. Bet reik...ką daryt.
Atsakyti
Pas mane taip pat ji buvo rade. Dariausi tyrima 37ta savaite.
Gimdymo metu leido antibiotikus ir eipdura vienu metu. Taciau nespejo suleisti pilnos antibu dozes. Isveze extriniam CP (problema nebuvo susijus su antibais ar epiduru). Todel gimus dukruzei leido antibiotikus 2 kartus x 2 dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelle*: 22 vasario 2013 - 17:55