Įkraunama...
Įkraunama...

B grupės streptokokas

Ar buvo kuriai, kad su pirmu nestuke.gif rado, o su antru ne? Kazkaip pergyvenu, kad dabar tiesiog neisaugo, blogai paeme ir pan., o is tikro jis yra.
Atsakyti
QUOTE(index @ 2013 10 30, 20:55)
Ar buvo kuriai, kad su pirmu  nestuke.gif  rado, o su antru ne? Kazkaip pergyvenu, kad dabar tiesiog neisaugo, blogai paeme ir pan., o is tikro jis yra.



Sveika,

man su pirmu rado, su antru vaiku nerado. Jokiu antibiotiku neleido, viskas kol kas gerai. Jokiu nusiskundimu neturiu. Taciau as papasakojau priimamajame, kad su pirmu buvo, su antru jau nebeturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambina0229 @ 2013 11 04, 10:50)
Sveika,

man su pirmu rado, su antru vaiku nerado. Jokiu antibiotiku neleido, viskas kol kas gerai. Jokiu nusiskundimu neturiu. Taciau as papasakojau priimamajame, kad su pirmu buvo, su antru jau nebeturiu  4u.gif

Aciu, kad pasidalinai smile.gif Ir as galvoju, kad reiks informuot, jos vis tiek geriau zino, gal tikrai buna ir taip.
Atsakyti
QUOTE(index @ 2013 10 30, 19:55)
Ar buvo kuriai, kad su pirmu  nestuke.gif  rado, o su antru ne? Kazkaip pergyvenu, kad dabar tiesiog neisaugo, blogai paeme ir pan., o is tikro jis yra.


Kaip tik dabar laukiu atsakymo. Su pirma turėjau, dabar - nežinau. Bet jei ir nerastų, man būtų ramiau, jei suleistų antibiotikų... bent jau mano dukterėčiai, nors ir su antru nerado, KMUK gimdymo metu suleido.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 11 06, 17:58)
Kaip tik dabar laukiu atsakymo. Su pirma turėjau, dabar - nežinau. Bet jei ir nerastų, man būtų ramiau, jei suleistų antibiotikų... bent jau mano dukterėčiai, nors ir su antru nerado, KMUK gimdymo metu suleido.


vat ir man butu ramiau. Jei tik sutiks leist - tai as uz smile.gif

parasykit kokie bus jusu rezultatai. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Kur šiuo metu Vilniuje nebrangiai galima pasidaryti šį tyrimą? Mano nėštumą prižiūrinčioj klinikoj 170 Lt, kažkokia triguba kaina net palyginus su kitomis privačiomis laboratorijomis (aišku, savo laboratorijos jie neturi, siunčia kažkur ir "užsimeta" daugiau nei 100Lt viršaus).
Atsakyti
Skaiciau,skaiciau ir atsakymo i savo klausima kaip ir neradau g.gif
pries pora metu 2011 m. laukiausi leliuko,ir pasidarius tyrima augimo nebuvo..
si kart vel laukiuosi,pasidariau tyrima ir vyksta bakterijos augimas..
tad man idomu is kur ta bakterija atsirado?nes mano ginekologe normaliai man paaiskinti negalejo..
as kazkaip linkusi kartot tyrima,na tik dar pas Jus uzbegau,gal kas gales issamiau paaiskinti ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2013 10 30, 19:55)
Ar buvo kuriai, kad su pirmu  nestuke.gif  rado, o su antru ne? Kazkaip pergyvenu, kad dabar tiesiog neisaugo, blogai paeme ir pan., o is tikro jis yra.


Man su antra buvo, su trečiu dar neaišku -ateinančią savaitę sužinosiu, kaipgydytoja sakė "jis miigruojantis"


QUOTE(kismet @ 2014 01 27, 16:08)
Kur šiuo metu Vilniuje nebrangiai galima pasidaryti šį tyrimą? Mano nėštumą prižiūrinčioj klinikoj 170 Lt, kažkokia triguba kaina net palyginus su kitomis privačiomis laboratorijomis (aišku, savo laboratorijos jie neturi, siunčia kažkur ir "užsimeta" daugiau nei 100Lt viršaus).


Tikrai kad lupikauja, kadangiaš lankausi privačiai,bet tuos tyrimus siunčia į Panevežį,tai mokėjau 60Lt.
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 02 14, 21:17)
Man su antra buvo, su trečiu dar neaišku -ateinančią savaitę sužinosiu, kaipgydytoja sakė "jis miigruojantis"
Tikrai kad lupikauja, kadangiaš lankausi privačiai,bet tuos tyrimus siunčia į Panevežį,tai mokėjau 60Lt.



Na štai šį kartą jo nerado thumbup.gif
Atsakyti
Man streptokoko tyrimą darė kai nėštumui 34sav. ir 2d. visur rašo, kad daro nuo 35-tos savaitės, kažin daug įtakos turės, kad savaitę anksčiau padarė? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Man su pirmaja nebuvo bacilos, dabar rado. labiausiai pergyvenu dėl to, kad gali nespėti man suleisti vaistų, nes pirmąją pagimdžiau per 3 val. Tai dabar gali būtio dar greičiau. Tai geriausiu atveju gausiu tik viena doze. Labai pergyvenu, kažkaip neramu.
Dėl kainos. Man tepinėli paėmė šeimos sklinikoj ir siuntė į Kauną. Sumokėjau 35 lt ir dar 10 lt, nes buvo rastas. Kiek mokėjau prieš 6,5 metus Kaune nepamenu bet kažkur buvo apie 20 lt.
Papildyta:
QUOTE(meddeina @ 2014 04 15, 11:06)
Man streptokoko tyrimą darė kai nėštumui 34sav. ir 2d. visur rašo, kad daro nuo 35-tos savaitės, kažin daug įtakos turės, kad savaitę anksčiau padarė? unsure.gif


Manau jei jau ji yra tai ta savaite i viena puse ar i kita reikšmės neteikia.

Aš šį nėštumą sirgau pienlige kelis kartus (ankščiau niekad to nebuvo) tai kažkaip sieju su tuo kad gali būti susija. Jei jau nėštumo metu yra negerumu tai ir vėliau ras.
Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif

Kazkur skaiciau, kad ta streptokoko bakterija yra praktiskai pas visus zmones, tik, priklausomai nuo organizmo bukles, ji buna arba aktyvi, arba ne. Gal del to vieno nestumo metu ja randa, o kito ne...
Man pirmo nestumo metu rado, per gimdyma suleido antibiotiku ir viska sbuvo gerai. Tai dabar jei ir neras, vistiek perspesiu gydytoja, tegul jis sprendzia ka daryti.
Atsakyti