Įkraunama...
Įkraunama...

B grupės streptokokas

QUOTE(renata&raldas @ 2013 05 15, 11:08)
gal kas zinot kaip atliekamas streptokoko tyrimas uk,uzsisakai nemokamai testa kaip suprantu,kaip cia ji atlikti,gal kas bandete?

Speju jau susizinojai per ta laika, o jei ne, as sakyciau MW paklausti. Man padare ligonineje kazkur 8 savaite, nes ten del stipraus vemimo teko pabuti, tai ir istyre tuo paciu viska. Rado ta bakterija ir jau gavau laiska, kad reikes antibiotiku gimdymo metu. UK atsiuncia toki lipduka pastu, ji uzsiklijuoji i nesciosios knyga ir taip zinos, kad reikia duoti antibiotikus..

Siaip kiek supratau is literaturos, tai nera daznas reiskinys, kad su antibiotikais vaikas vistiek pasigautu infekcija, bet vistiek labai neramu unsure.gif o dar toks ilgas kelias liko..
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytės,

prieš 3,6 metų gimdžiau sūnų ir man rado šį gėrį. Dabar laukiu antro vaikelio, 36 savaitės buvo paimtas pasėlis ir ką gi, aš jo nebeturiu. Tai dabar sėdžiu lengvam šoke ir nesuprantu, kaip tai gali būti. Nes kai VGN klausiau, sako jei rado pirmą kartą, reiškia esu nešiotoja ir daryti net nebūtina, sulašinsim antibiotikus ir tiek gimdymo metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambina0229 @ 2013 08 05, 11:19)
Sveikos esamos ir busimos mamytės,

prieš 3,6 metų gimdžiau sūnų ir man rado šį gėrį. Dabar laukiu antro vaikelio, 36 savaitės buvo paimtas pasėlis ir ką gi, aš jo nebeturiu. Tai dabar sėdžiu lengvam šoke ir nesuprantu, kaip tai gali būti. Nes kai VGN klausiau, sako jei rado pirmą kartą, reiškia esu nešiotoja ir daryti net nebūtina, sulašinsim antibiotikus ir tiek gimdymo metu  g.gif


As esu skaiciusi, kad jei laukiesi antro vaikelio ir su pirmuoju turejai strep B, tai ir su antru duos antibiotikus. Bet taip pat zinau, kad sita bakterija yra tokia 'viena diena yra, kita nebera'. Ji gali nebebuti pas tave siuo metu, galbut po menesio vel gris. Taip ir daktaras patvirtino man.
Atsakyti
QUOTE(*Pasaulio~Piliete* @ 2013 08 05, 15:12)
As esu skaiciusi, kad jei laukiesi antro vaikelio ir su pirmuoju turejai strep B, tai ir su antru duos antibiotikus. Bet taip pat zinau, kad sita bakterija yra tokia 'viena diena yra, kita nebera'. Ji gali nebebuti pas tave siuo metu, galbut po menesio vel gris. Taip ir daktaras patvirtino man.


Ačiū už atsakymą. Tai reiks prašyt antibiotiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambina0229 @ 2013 08 05, 18:27)
Ačiū už atsakymą. Tai reiks prašyt antibiotiko  smile.gif


Prasom 4u.gif man paciai kuriozas su tuo strep B gaunasi. Sakiau gavau laiska, kad rado ta bakterija, paskui paskambinau pati jiems, sako nieko mes neradom, paskui dar viena laiska gavau, kad rado biggrin.gif Tai dabar kai ateis gimdymas nezinosiu ar turiu ar neturiu as ten kazka, bet jau taip sumakalavo man galva, kad tikriausiai vien del sventos ramybes reikes prasyti antibiotiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pasaulio~Piliete* @ 2013 08 06, 15:14)
Prasom  4u.gif man paciai kuriozas su tuo strep B gaunasi. Sakiau gavau laiska, kad rado ta bakterija, paskui paskambinau pati jiems, sako nieko mes neradom, paskui dar viena laiska gavau, kad rado  biggrin.gif Tai dabar kai ateis gimdymas nezinosiu ar turiu ar neturiu as ten kazka, bet jau taip sumakalavo man galva, kad tikriausiai vien del sventos ramybes reikes prasyti antibiotiku  rolleyes.gif




Jei pirma vandenys nubegs, vis vien leidzia antibiotikus, kad infekcija nepatektu 4u.gif
Atsakyti
laba diena, damos 4u.gif

Noriu Jusu paklausti tokio dalykelio... Kazkokiu mistiniu budu man nestumo metu nebuvo atliktas streptokoko tyrimas unsure.gif dabar paradedu abejoti... o jei ta bacila manyje gyvena? jei vaikiukai ja turi...? ( pagimdziau dvynukus pries 2 men.) ar yra kokie pozymiai tos bacilos? ar galima dabar vaikams ta tyrima atlikti? unsure.gif
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2013 08 13, 12:40)
laba diena, damos 4u.gif

Noriu Jusu paklausti tokio dalykelio... Kazkokiu mistiniu budu man nestumo metu nebuvo atliktas streptokoko tyrimas unsure.gif  dabar paradedu abejoti... o jei ta bacila manyje gyvena? jei vaikiukai ja turi...? ( pagimdziau dvynukus pries 2 men.) ar yra kokie pozymiai tos bacilos? ar galima dabar vaikams ta tyrima atlikti? unsure.gif
aciu uz atsakyma 4u.gif



Jus galite paskaityti temoje apie streptokoka B. Kiek esu skaicius, tai jis pasireiskia labai greitai, nes infekcija plinta akimirksniu. T.y. pablogeja vaiko bukle. Bet jei jums neramu, pasidarykite tyrimus, atsarga gedos nedaro tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2013 08 13, 09:40)
laba diena, damos 4u.gif

Noriu Jusu paklausti tokio dalykelio... Kazkokiu mistiniu budu man nestumo metu nebuvo atliktas streptokoko tyrimas unsure.gif  dabar paradedu abejoti... o jei ta bacila manyje gyvena? jei vaikiukai ja turi...? ( pagimdziau dvynukus pries 2 men.) ar yra kokie pozymiai tos bacilos? ar galima dabar vaikams ta tyrima atlikti? unsure.gif
aciu uz atsakyma 4u.gif


Man atsiunte bukleteli kur parasyta, kad stebeti vaikiuka reikia ypatingai pirmas 10d, nes butent tada tie pirmieji pozymiai butu pasirode ir rase, kad laabai retai dar gali islysti pozymiai po keliu menesiu. Bet tie pozymiai surasyti buvo tokie abstraktus - karsciavimas, verkimas, vaikas neramus, nevalgus. Nu zodziu man kaip laukianciai pirmo mazylio ir jokios patirties neturinciai, visi sitie pozymiai atrodo kaip normalaus naujagimio - verkia, irzlus buna...Tai del kiekvieno verksmo reikes deti i kelnes ir vos ne vaziuoti i ligonine iskart kad ziuretu ar ne strep B... Jau tada geriau tokius vaikucius palaikytu ligonineje savaite ir patys stebetu. As save zinant, jau dabar garantuoju kad tos pirmos 10d man bus kosmaras, nes galvosiu kad bet koks pozymis tai jau strep B.
Atsakyti
Norėjau paklausti tų, kurioms jau lašino antibiotikus gimdymo metu. Ar juos greitai sulašina ir paskui gali vaikščioti? Nes nenorėčiau visą gimdymą pragulėti prie lašalinių. Nes vienai pažįstamai lašino skatinamuosius visą gimdymą, tad ji negalėjo judėti, tik gulėjo. O taip gimdymas vyksta blogiau. Tad man irgi rado tą infekciją ir lašins antibiotikus, bet nenoriu pragulėti visą laiką.
Atsakyti
QUOTE(vii.di.ki @ 2013 09 12, 14:50)
Norėjau paklausti tų, kurioms jau lašino antibiotikus gimdymo metu. Ar juos greitai sulašina ir paskui gali vaikščioti? Nes nenorėčiau visą gimdymą pragulėti prie lašalinių. Nes vienai pažįstamai lašino skatinamuosius visą gimdymą, tad ji negalėjo judėti, tik gulėjo. O taip gimdymas vyksta blogiau. Tad man irgi rado tą infekciją ir lašins antibiotikus, bet nenoriu pragulėti visą laiką.


Esant pirmam nestumui ir man rado si geri. Kai atvaziavau gimdyti, istate kateteri, per ji du kartus suleido antibiotikus ir as vaiksciojau. Pririso mane prie aparatu kai vaikiuko tonus klause. Antibiotiku leidimas tam itakos nedaro.
Atsakyti
Tai labai gerai, nes jau buvau sunerimus:)
Atsakyti