Įkraunama...
Įkraunama...

Nemoku dažytis...

vienintelis budas - bandyt bandyt bandyt ;]
praktika dabar turetu buti tavo geriausia drauge ;]
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 14, 12:14)
Ačiū  4u.gif

Visiškai konkrečiai nereikia  biggrin.gif Reikia tik nuo to, ką turėtų turėti žalia šioje srityje  ax.gif Dabar jau situacija aiškėjaPaskaičius visas temas, tai man ir to reik ir ano, lyginant su kitom. Bet tikrai nepanaudosiu 4 pieštukų akim, 100 spalvų šešėlių paletės ir t.t.  biggrin.gif Pamiršau, kad turiu ir blizgį lūpoms, ne tik tušą  biggrin.gif Ir nešioju akinius dažniausiai. Žiūrėjau youtubėj gražių makiažų akiniuotoms, visur pabrėžta akytės turbūt skystu kažkokiu pieštuku (pamiršau pavadinimą  blush2.gif ) . O UK man ne pliusas, nežinau nuo ko pradėt žiūrėt. pudrų 100 rūšių, birių dar 100, skystų dar 100 doh.gif

Bet aš bandysiu  thumbup.gif

http://www.boots.com...r-50ml_1189601/

Jeigu nepratusi dazytis ir veido oda be problemu, siulyciau pradeti nuo atsplavi suteikiancio drekiklio smile.gif Lengviau padengti nei pudra, bet odai suteikia skaistumo. As toki naudojau,kol neatradau sau tinkancios pudros, visos man sausindavo oda rolleyes.gif

Atsakyti
1. Odos paruošimas. Nuplaukite ir nusausinkite veidą. Atkreipkite dėmesį į T zoną. Ji privalo būti sausai nušluostyta. Odą patepkite drėkinamuoju kremu ar pieneliu. Palaukite iki 5 min. kol kremas įsigers į odą.
2. Odos trūkumų maskavimas. Norint paslėpti veido trūkumus, tokius kaip: veido raudonis, spuogeliai, išsiplėtę kapiliarai, paakių pajuodimai ir pan., naudojamas maskuotojas . Maskuotojas tepamas specialiu šepetėliu maskavimui arba tiesiog pirštu. Švelniai ir atsargiai tepant ant tų vietų, kurias pageidaujate užmaskuoti. Sumaišius maskuotojo su paakių kremu (vandeniu) gausite kreminės konsistencijos maskuotoją, kuris puikiai paslėps spuogelius bei akių pajuodimus.
3. Makiažo pagrindas. Užmaskavus visus nelygumus naudojamas makiažo pagrindas . Naudokite kabuki ar kitokį specialų šepetėlį. Paberkite nedidelį kiekį miltelių į dangtelį. Sukamaisiais judesiais sukite šepetėlį dangtelyje, kol šepetėlio šereliai pasidengs mineralais, patapšnokite šepetėlį į dangtelį, kad nubyrėtų neprilipę mineralai, tuomet su šepetėliu bakstelkite skirtingose veido vietose ir pradėkite sukamaisiais judesiais „poliruoti“ veidą, nesvarbu į kurią pusę: prieš ar palei laikrodžio rodyklę, kaip jums patogiau. Kuo daugiau padarysite judesių, tuo geriau pasidengs jūsų veidas.
4. Makiažo pagrindo užbaigimas. Norint, kad makiažas ilgiau išliktų nepriekaištingas galite naudoti pudrą makiažo fiksavimui . Ji padeda sugerti išsiskiriančius veido riebalus. Ši pudra dedama ant veido naudojant tokią pat techniką kaip ir naudojant mineralinį makiažo pagrindą, švelniais sukamaisiais judesiais ir šepetėliu pudrai švelniai padenkite veidą. Ji neturi jokio atspalvio todėl galite būti rami dėl makiažo pagrindo spalvos. Svarbu žinoti jog riebiai odai pudra makiažo fiksavimui naudojama prieš makiažo pagrindą. Kitų tipų odai naudoti reikia po makiažo pagrindo uždėjimo.
5. Skaistalai. Norint makiažą padaryti kuo gyvesnį, siūloma naudoti mineralinius skaistalus. Norint išgauti kuo natūralesnį atspalvį galima naudoti net kelių atspalvių skaistalus.

Skaistalus kaip ir makiažo pagrindą, bei kitą mineralinę kosmetiką reikia įsiberti į dangtelį, naudojant šepetėlį skaistalams jį patapšnoti į skaistalus, bei bakstelėjus ant skruostikaulio reikiamose vietose švelniais judesiais paryškinti. Norint labiau pabrėžti skruostų liniją aukščiau naudokite šviesesnius, o žemiau skruostikaulio tamsesnius skaistalus.

6. Akys. Dažniausiai akių šešėliai yra naudojami kaip ir bet kurie iki šios naudoti šešėliai. Mineralinius šešėlius galima naudoti sausus, o norint išgauti įspūdingesnę spalvą šlapius, pamirkius šepetėlį į vandenį. Todėl patartina turėti kelis šešėlių šepetėliu.

Akių linijai pabrėžti naudojamas specialus šepetėlis taip pat naudojami mineralai. Gali būti naudojami birūs, įsiberiant į dangtelį reikiamą kiekį, arba šlapi pamirkius šepetėlį į vandenį.

Cia apie mineraline kosmetika 4u.gif
Atsakyti