Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija

QUOTE(Oksana76 @ 2011 11 15, 12:58)
Sveiki. Gal turite atsiliepimu apie sias pradiniu klasiu mokytojas?
D. Valužienė
V. Ramanauskienė
A. Saunorytė
L. Gurskaitė

Buciau labai dekinga  4u.gif



Ar šios mokytojos 2012 m. turės pirmokus? Mano dukra kitais metais bus pirmokė (ko gero Verdenėje), tai svarbi betkokia informacija apie mokytojus. Taigi mamytės, kurių vaikai ketvirtokai, pasidalinkit savo patirtimi bendraujant su Verdenės mokytojom 4u.gif
Atsakyti
Taip, sios mokytojos rudeni (2012) tures pirmokus.
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2011 11 15, 12:58)
Sveiki. Gal turite atsiliepimu apie sias pradiniu klasiu mokytojas?
D. Valužienė
V. Ramanauskienė
A. Saunorytė
L. Gurskaitė

Buciau labai dekinga  4u.gif

Na, nejaugi nieks neveda vaikus pas sias mokytojas? Labiausiai domintu D. Valužienė ir V. Ramanauskienė.
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2011 11 15, 12:58)
Sveiki. Gal turite atsiliepimu apie sias pradiniu klasiu mokytojas?
D. Valužienė
V. Ramanauskienė
A. Saunorytė
L. Gurskaitė

Buciau labai dekinga  4u.gif


aš vedžiau vieną pas Valužienę- man tai super mokytoja thumbup.gif
meniškos sielos, pati užsiima rankdarbiais, poezija, skatina vaikus dirbti ir lavina vaizduotę. Visumoj mes labai patenkinti thumbup.gif

kitas vaikas irgi turi pradėti ne ateinančiais, o kitais metais, gaila, kad nepateksim pas Valužienę- leisčiau ir antrą vaiką pas ją 4u.gif

dabar teks kažką kitą rinktis...gal kas žinot, kad turės pirmokus 2013 metais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaLuna*: 03 gruodžio 2011 - 12:18
QUOTE(Oksana76 @ 2011 12 03, 10:53)
Na, nejaugi nieks neveda vaikus pas sias mokytojas? Labiausiai domintu D. Valužienė ir V. Ramanauskienė.



Norėjau pasiteirauti, kodėl domina tik šios dvi mokytojos? Kodėl kitų dviejų "kandidatūrą atmetėt"? g.gif

Apie Valužienę internete radau, kad rašo eiles vaikams, taip pat mokyklos tinklapyje yra pateikta informacija, kad surengė piešinių parodą, bei suorganizavo tokią kaip ir pamoką per kurią vaikai pasakojo apie savo augintinius ir juos buvo atsinešę į mokyklą. O apie kitas mokytojas nieko... verysad.gif
Atsakyti
Ne apie visas mokytojas privaloma teikti informacija kokiam nors mokyklos tinklalapyje ir pan. Tiesiog buvo renginys ar ką, ir tada teikiama informacija.
Atsakyti
QUOTE(ilgakaselaura @ 2011 12 06, 20:32)
Norėjau pasiteirauti, kodėl domina tik šios dvi mokytojos? Kodėl kitų dviejų "kandidatūrą atmetėt"?  g.gif

Apie Valužienę internete radau, kad rašo eiles vaikams, taip pat mokyklos tinklapyje yra pateikta informacija, kad surengė piešinių parodą, bei suorganizavo tokią kaip ir pamoką per kurią vaikai pasakojo apie savo augintinius ir juos buvo atsinešę į mokyklą. O apie kitas mokytojas nieko... verysad.gif

Pas mus i darza buvo i susirinkima atejusios 2 mokytojos is "Verdenes", viena is ju buvo Valuziene. Paliko labai gera ispudi apie save. Del to ir domiuosi del sios mokytojos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane domintu taip pat informaciją apie V. Ramanauskienę smile.gif, jei nenorit rašyti viešai gal galėtumėt mamytės į AŽ wink.gif.
Atsakyti
Jo, svarbu pasirinkti tinkamą mokytoją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vike: 07 vasario 2012 - 11:58
Sveiki palaikau sia temele labai rupi atsiliepimai apie mokytojas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif mano mergaites mokytoja yra D.Valuziene..Deja, as ja esu labai nepatenkinta, kas liecia atsidavima mokslams...viskas labai pavirsutiniskai, atmestinai.....susidaro ispudis, kad geriau duoti vaikams koki rengini suorganizuot nei pamokas stipriai pravest.... labai nuliudino toks poziuris kad ketvirtokai ale PER DIDELI, kad rodytu kaledini vaidinima teveliams...vel gi nuskambejo kaip pasiteisinimas, kad tik nereiketu daugiau pajudeti... labai apstulbino keleta kartu, kai dukros tikrinu pamokas, buna perversti po keleta lapu...paklausus mergaites, kodel?...atsakymas:mokytoja sake, kad ir taip atsilliekam.....
Atsakyti
Gal jau kas buvote nuėję rašyti prašymą, kad priimtų? Įdomu kokia ten situacija?

"linsipo" gal ką žinote apie kitas ketvirtokų mokytojas?
Atsakyti