Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija

QUOTE(ilgakaselaura @ 2012 03 18, 18:40)
Gal jau kas buvote nuėję rašyti prašymą, kad priimtų? Įdomu kokia ten situacija?

"linsipo" gal ką žinote apie kitas ketvirtokų mokytojas?

Dokumentus priema TIK nuo balandzio 1d.
Atsakyti
Apie kitas ketvirtoku mokytojas neturiu informacijos.
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif Oi, kaip senai as cia nesilankiau, bet aciu dievui radau savo sena prisijungimo varda blush2.gif
Si kart is ties prireike patarimu, ir atsiliepimu...
Rugsėji keliausim i I klase, renkuosi is triju mokyklu, tarp ju ir Verdenė. Jau issiaiskinau kurie mokytojai ateinantį rugsėjį turės pirmas klases, bet labai įdomu būtų kažką daugiau sužinoti apie jas. Kol kas parašyta tik apie Valužienę, o kaip kitos???
Būsiu be galo dėkinga už bet kokią info mirksiukas.gif

Dar esu užrašius į Dacho mokyklą, bet tikimybė ten patekti labai maža, nes neatitinkam nei pagal darbovietę, nei pagal gyvenamą vietą... unsure.gif

Na ir liko Vydūno pradinė. Kadangi dukrytė gabi dailei (bent jau darže auklėtojos sako) ir pati matau kad ji be proto mėgsta piešti, daugiau nieko ir neveikia kaip piešia. Bet ir muzikali pakankamai, šoka, dainuoja ir t.t.
Apie Vydūną daug neblogų atsiliepimų radau, tik va kad toli važinėt... ir apskritai kaip Jūs manot, kiek svarbu tas atstumas? g.gif Laikai tą vaiką prie savęs ik 7 m. o kai reik paleist širdis plyšta, bet vis tiek ankščiau ar vėliau reiks tą padaryt, ir norisi kad vaikas po truputį mokytųsi to savarankiškumo smile.gif
Tai va, laukiu nuomonių. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mes savo dukrytę vesim į Verdenę. Dėl mokytojų, tai irgi nieko nežinau, o jau pirmadienį ar kurią kitą dieną reikia eiti užrašyti verysad.gif

Aš irgi svarsčiau vesti į Vidūną. Atsiliepimai labai geri. Net bendravau su viena mama ir ji sakė, kad Vidūnas, tai YPATINGA mokykla, labai geras mikroklimatas, vienu žodžiu geriausia mokykla. Tačiau, kai sužinojau, kad ji išsikėlė į kitą miesto galą, tai iškart atkrito. Kad ir kokia šauni mokykla, bet kiekvieną dieną važinėti per visą miestą - vargas. Šiuo metu galėčiau pavežioti, nes auginam mažą sesutę, bet antroj, trečioj klasėj vaikas savarankiškai turės važinėti, o dar ir rajonas, kuriame ta mokykla, ne koks, tai su dideliu apgailestavimu teko atsisakyti šios mokyklos.

Dėl Dacho, tai aš pati esu ją baigusi ir galiu pasakyti, kad nieko ypatingo, mokykla kaip mokykla. Mokytojų yra visokių ir stiprių, ir nelabai kompetetingų, netgi sakyčiau ir pakrikusiais nerveliais, turbūt kaip ir kiekvienoj mokykloj.
Atsakyti
QUOTE(ilgakaselaura @ 2012 03 30, 10:33)
Mes savo dukrytę vesim į Verdenę. Dėl mokytojų, tai irgi nieko nežinau, o jau pirmadienį ar kurią kitą dieną reikia eiti užrašyti  verysad.gif 

Aš irgi svarsčiau vesti į Vidūną. Atsiliepimai labai geri. Net bendravau su viena mama ir ji sakė, kad Vidūnas, tai YPATINGA mokykla, labai geras mikroklimatas, vienu žodžiu geriausia mokykla. Tačiau, kai sužinojau, kad ji išsikėlė į kitą miesto galą, tai iškart atkrito. Kad ir kokia šauni mokykla, bet kiekvieną dieną važinėti per visą miestą - vargas. Šiuo metu galėčiau pavežioti, nes auginam mažą sesutę, bet antroj, trečioj klasėj vaikas savarankiškai turės važinėti, o dar ir rajonas, kuriame ta mokykla, ne koks, tai su dideliu apgailestavimu teko atsisakyti šios mokyklos.

Dėl Dacho, tai aš pati esu ją baigusi ir galiu pasakyti, kad nieko ypatingo, mokykla kaip mokykla. Mokytojų yra visokių ir stiprių, ir nelabai kompetetingų, netgi sakyčiau ir pakrikusiais nerveliais, turbūt kaip ir kiekvienoj mokykloj.


Niu va, ir aš taip pat manau dėl Vydūno... labai gaila kad išsikėlė. Na, bet ką darysi. Sako, labai svarbu yra koks mokytojas mokys vaiką. Bet kažkaip labai mažai randu info apie juos...
Reiks kažkokiais kitais kanalais info ieškot g.gif
Bet vistiek dar labai lauksiu mamyčių pasisakymų. smile.gif
Atsakyti
Na va, siandien "stojom" i 1 klase biggrin.gif, rudeni jau keliausim mirksiukas.gif . Norejau paklausti del aprangos berniukams ( svarkelis ar lemenes), kokios kainos mazdaug yra? Gal kas zino mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana76: 04 balandžio 2012 - 09:37
QUOTE(Oksana76 @ 2012 04 04, 10:37)
Na va, siandien "stojom" i 1 klase  biggrin.gif, rudeni jau keliausim  mirksiukas.gif  . Norejau paklausti del aprangos berniukams ( svarkelis ar lemenes), kokios kainos yra? Gal kas zino  mirksiukas.gif


Pas kokią mokytoją eisit? Ar jau daug ten tų prašymų? Mes pirmadienį buvom, bet neturėjom sveikatos pažymos, tai nepriėmė. Truputi bijau, kad negausim norimos mokytojos ax.gif , nes mūsų šeimos gyd. truputi delsia, neduoda pažymos verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2012 04 04, 10:37)
Na va, siandien "stojom" i 1 klase  biggrin.gif, rudeni jau keliausim  mirksiukas.gif  . Norejau paklausti del aprangos berniukams ( svarkelis ar lemenes), kokios kainos mazdaug yra? Gal kas zino  mirksiukas.gif

Berniukai nesioja liemenes, birzelio men bus susirinkimas ir ten bus muge, galima nisipirkti deveta, arba uzsakyti nauja. Del kainos nezinau, nes mes su sarafanu einam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakaselaura @ 2012 04 04, 11:50)
Pas kokią mokytoją eisit? Ar jau daug ten tų prašymų? Mes pirmadienį buvom, bet neturėjom sveikatos pažymos, tai nepriėmė. Truputi bijau, kad negausim norimos mokytojos  ax.gif , nes mūsų šeimos gyd. truputi delsia, neduoda pažymos  verysad.gif .

Pageidavome pas Violeta. O kur eisim suzinosim ko gero tik birzelio 4d, kai bus susirinkimas.
Atsakyti
Laba diena,

mes taip pat domimes "Verdenes" progimnazija. I mokykla turesim eiti 2013 rugsejo 1d. Pirmokelius turetu tureti sios mokytojos: Irutė Skališienė, Daina Venckienė, Romualda Gavorskienė ir Irutė Vrubliauskienė.
Bet kokia informacija apie sias mokytojas labai praverstu. Is anksto dekoju!!! smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

tik ne pas p.Romualda Govorskiene..apsaugok viespatie. Tokios patirties turejau su ja, laikas i uztarnauta poilsi jai manau.
Atsakyti
Nezinau kaip dabar bet anksciau pradinuku mokytojos (is mano sunaus kartos tai 2 mokytojos is 4) vaikus vesdavo i baseina. Mokytojos pavarde prasideda is M raides (Malukiene berods). Baige vaikai pradine mokykla be kita ko ir mokedami plaukti. Tai didelis pliusas. Tik mokytoja kiek nusivyleme po to kai i kiek vidutiniskus sunaus ivertinimus ji pakomentavo mazdaug taip: "na, man to mokymosi lygio pakanka, o jei jau jums jis atrodo per mazas jus ir dirbkit". Taip ir jautesi orientacija i vidutiniokus, nebuvo taip kad isspaustu maksimuma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo golemas: 30 liepos 2012 - 15:03