Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d " Žvangutis ", Šarkuvos g. 21; te

QUOTE(Kriskoz @ 2011 11 07, 10:03)
O Jus mamyte galvojat, kad aukletojos tik su musu vaikiukais zaidzia

Aukletojos greitai ir su vaikais nebetures laiko uzsiimti, nes nueme valandas, kada galejo popierizma susitvarkyti ir vaikuciams koki spektakli ar svente nemokama sukurti, zodziu spektakliu neliks, o popierizma sutvarkyti reikes, todel kentes ir vel musu vaikai. Itariu, kad ponas ministras greitai ugdymui darzelyje skirs pora valndu per diena, o kitos skaitysis kaip vaiku prieziura ir tevaliai tures uz tai susimoketi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domogintare: 07 lapkričio 2011 - 10:17
nea galvoju, kad dar ir kavos speja isgerti lotuliukas.gif
siaip juokauju jeigu ka mirksiukas.gif
o jus girdejot dar viena zinia, kad varuosiamukus ruosias grusti i mokyklas.
Cia irgi baisu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monalyza: 07 lapkričio 2011 - 16:22
Aha, aukletojos turbut i wc isdrista nueit. Gal net pavalgo... Matyt zmones vis dar. Idomu ar daug tokiu mamu, kurios darbe kavos neisgeria. O aukletojos, kiek teko matyt, ja geria rytais, kai vos keli vaikai buna ir kai sumigdo vaikus pietu miegelio.
Atsakyti
Tikrai nematau nieko blogo del kavos gerimo ir as. Negaliu kalbeti apie visas aukletojas, bet tos pas kurias eina mano princeses tikrai superines. Man kelis kartus teko ateiti 11-12 val. ir tikrai aukletojom nezinant, tai kai pamatau uzsiemimus, tai labai grazu stebeti is salies. Ir ryto ratukas ir ziadimai traukinuku, mazutes grupej pasaku sekimai ir vaidinimai, rankyciu plovimai vaziuojant traukinuku, nu zodziu visko neaprasysiu, bet aukletojos tikrai uzsiima ir gal cia musu mamyciu paciu problema, jei matom tik blogus dalykus o geru ne.
Atsakyti
QUOTE(Kriskoz @ 2011 11 08, 11:40)
Tikrai nematau nieko blogo del kavos gerimo ir as. Negaliu kalbeti apie visas aukletojas, bet tos pas kurias eina mano princeses tikrai superines. Man kelis kartus teko ateiti 11-12 val. ir tikrai aukletojom nezinant, tai kai pamatau uzsiemimus, tai labai grazu stebeti is salies. Ir ryto ratukas ir ziadimai traukinuku, mazutes grupej pasaku sekimai ir vaidinimai, rankyciu plovimai vaziuojant traukinuku, nu zodziu visko neaprasysiu, bet aukletojos tikrai uzsiima ir gal cia musu mamyciu paciu problema, jei matom tik blogus dalykus o geru ne.


drinks_cheers.gif tikrai manau, kad negilm skustis. Bent jau musu mazosios grupeje aukletojos irgi super. Ir ne tik jos, seimininkute (auklyte) taip pat puiki.
Atsakyti
Na as gal ne aiskiai parasiau. JUOKAUJU
4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2011 11 08, 15:34)
Na as gal ne aiskiai parasiau. JUOKAUJU
4u.gif  mirksiukas.gif

Viska mes suprtom, cia tiems kas nesupranta 4u.gif
Atsakyti
SVeikos mamytes,
norejau pasiteirauti apie darzeli? maciua viena mamyte labai graziai atsiliepe, gal dar kokiu komentaru yra? nors mes dar mazi ( 7men) bet uzsirasem i si darzeli, gal zinote ar lengva i ji pakliuti? nes esu naujoke sioje srityje ir nelabai zinau kaip ten su tom eilem 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Kaip ramu cia unsure.gif Gal kieno vaikiukai i Ziogelius eina? Ka galetumete papasakoti, kaip aukletojos?
Atsakyti
Mano vaikas taip pat lanko si darzeli. Kol kas esam patenkinti, aisku visada yra kur tobuleti blush2.gif Gal kas galite pasidalinti patirtim del tu papildomu uzsiemimu darzelyje- daile, sokiai ir kiti bureliai- kokius lankot, ar pasiteisino, ka naujo ismoko vaikuciai?
Atsakyti
Musu grazuole lanko sokiu bureli, tai labai patenkinta. Ten ne tiek soka, kiek lavina laikysena, va ir vakar grizus viska pasakoja ka Albina rode, kaip dainavo, kaip kojytes deliojo, grazu ziuret. Maniske kai pakvaisus del sokiu tai buna liudna kai serga ir nenueina
Atsakyti
ir mane domina boruzeliu grupes auklytes gal kas papasakos smile.gif
Atsakyti