Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d " Žvangutis ", Šarkuvos g. 21; te

Sveikos mamytes, gal kuri galite parasyti nuoroda, kur galima paziureti vaikuciu saraseli?
As cia turiu galvoje ta, kur nuo rudens priims mazuosius. Aciu 4u.gif

Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti ka daryti jei i darzeli priima nuo rudens o vaikuciui balandi sueina 2 metukai? kur palikti vaika jei reikia grizti i darba o darzelis nepriima?
labai lauksiu komentaru
Atsakyti
QUOTE(XS @ 2012 02 22, 15:18)
Sveikos mamytes, gal kuri galite parasyti nuoroda, kur galima paziureti vaikuciu saraseli?
As cia turiu galvoje ta, kur nuo rudens priims mazuosius. Aciu  4u.gif



Įėti į šią svetainę - http://darzeliai.kau...info/infotevams. Po to Informacija apie įstaigas, susirandate savo darželį. kur registravotes ir matot visus vaikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaP. @ 2012 02 22, 18:14)
Įėti į šią svetainę - http://darzeliai.kau...info/infotevams. Po to Informacija apie įstaigas, susirandate savo darželį. kur registravotes ir matot visus vaikus  4u.gif

Tai kad man asmeniškai tai jokios naudos iš to sąrašo, nes ten visi vaikai norintys lankyti nuo 2012m, atsifiltruoju 2012-2013 lopšelio grupės vaikus , susidelioju prioritetus ir vistiek neaišku ar papulsim doh.gif
o gal jau yra sąrašai su vaikais kurie tikrai papuolė į darželį g.gif jau kaip ir niekas negali pasikeisti
Papildyta:
QUOTE(Eglute_25 @ 2012 02 22, 17:11)
Sveikutes, norejau paklausti ka daryti jei i darzeli priima nuo rudens o vaikuciui balandi sueina 2 metukai? kur palikti vaika jei reikia grizti i darba o darzelis nepriima?
labai lauksiu komentaru

Na prieš 3 metus tai nuėjau ir paprašiau direktorė kad anksčiau priimtų, o dabar tai jau nzn ką reiktų daryt, turbūt taip kaip susseserė arba į privatų darželį vesti
Na nzn kaip šitam daržely, bet kitam šilainių darželyje tai pusseserė nuėjo pas direktorę, ji pažiūrėjo kad vaikas tikrai papuola į 2012-2013 lopšelio grupę ir nuo gegužės pradės lankyti darželį ax.gif
Atsakyti
[quote=nerara,2012 02 22, 20:12]
Tai kad man asmeniškai tai jokios naudos iš to sąrašo, nes ten visi vaikai norintys lankyti nuo 2012m, atsifiltruoju 2012-2013 lopšelio grupės vaikus , susidelioju prioritetus ir vistiek neaišku ar papulsim doh.gif
o gal jau yra sąrašai su vaikais kurie tikrai papuolė į darželį g.gif jau kaip ir niekas negali pasikeisti



Tokie sarašai bus tik vasara, atrodo rugpjūčio 1 d.
Atsakyti
QUOTE(LinaP. @ 2012 02 22, 20:16)
Tokie sarašai bus tik vasara, atrodo rugpjūčio 1 d.


pernai buvo gegužės pabaigoje, kitiekms dar paskambino birželio mėn.
Papildyta:
QUOTE(Eglute_25 @ 2012 02 22, 16:11)
kur palikti vaika jei reikia grizti i darba o darzelis nepriima?
labai lauksiu komentaru


jūsų reikalas: pas močiutę, auklę, privačiame darželyje, ir pan.
Atsakyti
O ir šiaip kokia nauda nuo gegužės vaiką leisti į darželį, jeigu mūsų darželis liepą ir rugpjūtį beveik visą nedirbs, vaikas pripras prie vienu aukletoju, jeigu išvis spės priprasti ir reiks į kitą darželį vesti, aš tai vietoj jūsų ieškočiau kokios auklės arba prasitesčiau atostogas iki rudens, nors ir nemoka, bet jeigu kitos išeities nėra.
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 04 06, 13:51)
Kaip smagu!!!! Matau ir pas mus darzelyje (pries tai maciau Rasytei) kad naujus zaislus lauke stato!!!!!


Gal mūsų darželio administracija gali atsakyti, ar bus koks pavasarinis atsinaujinimas darželyje ar tik po 2 proc. svarbu pervesti?
Atsakyti
Aš ne administracija, bet ko trūksta? smile.gif Man tai asmeniškai užtenka ten tų lauko žaislų.
Va, kad smėio dėžes kaip Rasytėje kad dengtų, tai norėčiau... bet ir tai turbūt nerealu, kai paaugių pilna.
Atsakyti
Aš manau mūsų darželis gana neblogai tvarkosi aplinką, o gal kokie pasiūlymai yra? Pernai atrodo, ar kada čia pastatė tą naują žaidimų aikštelę. Darželiui labai reikalingi nematomi dalykai, tokie kaip šilumos sistemos renovacija. Aš neesu iš administracijos, tiesiog mano merginos lanko šį darželį, tikiuosi neužpyksit, kad komentuoju. Patikėkit kas met tėvelių duodančių 2 procentus mažėja. O baldeliai lūžta, kai kuriom grupėm dar reikia roletų. Tokių dalykų manau net nepastebėtumete, o pinigėliai tirpsta.
Atsakyti
na kazkaip keista ne is administracijos, o taip gerai viska ismanai apie darzeli biggrin.gif
Atsakyti
Priklausau tevu komitetui todel viska zinau, pasiklauskit savo grupes tevu komiteto nario, kad viska papasakotu, kad butu ant sirdies ramiau
Atsakyti