Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių rudenejantys pasnekesiai

Sveikutės,

Joolituk, aukštyn nosytę. Negalima taip užsisklęsti savyje. Visi mes turime bedelių, bet turim matyti ir šviesias gyvenimo spalvytes. Man šie metai irgi labai nelengvi, bet iš visų jėgų stengiuos nepasiduoti, praėjus sunkiai akimirkai vėl šypsotis, ir veikti. Veikti, veikti. Kaip bebūtu sunku, siekti savo tikslo. Tai labai padeda. 4u.gif

Vikma, optimizmo baliončikas ir tau. 4u.gif

Ramunka, o kokį praeitą ketvirtadienį infarktą apturėjau. thumbup.gif Visa padangė nušvito akyse. smile.gif Praeitą savaitę po visų tyrimų, daktarų tik ketvirtadienį lėkiau į centrą, ryte pamajakino vairuotojas, išlėkiau į lauką laukti, jau matau atvaro mikriukas... Net kojos sulinko... Priekyje kaip saulutė Tomo šypsenytė!!!!!!!!!!!!! Pagaliau sugrįžo vėl pas mus. thumbup.gif thumbup.gif wub.gif Vėl gyvas centriukas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vaje kaip buvau jo pasiilgus. thumbup.gif
Atsakyti
NIke, tai gi, kad neturiu, kas nuvežtų sad.gif ir gyvenam mes jau nebe koraluose, o miesto pakrašty, todėl ir problematiška yra vežiojimas..
Ernesta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2011 11 11, 11:45)
mano Leonardukui  labai padėjo žirniukai, kuriuos užsakiau vaistinėj nuo pilvo pūtimo, pati gėriau kibirais pankolių arbatą, bet valgiau praktiškai viską. Bet gal kiekvienam skirtingai tie diegliukai, vieni jautresni skausmui vaikai, kiti mažiau jautrūs..laikykis 4u.gif


kas per zirniukai?kur uzsisakei?mums dar tebepucia pilva doh.gif

QUOTE(sidagrine @ 2011 11 11, 18:16)
Labas visoms mamytėms.Noręčiau surast panašaus likimo draugių.Auginu dukrą,kuriai 14 metų.Prieš metus mano dukrai nustatė ligą,tai buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus.Jai rado didelį auglį galvoj.Tas navikas vadinasi KRANIOFARINGIOMA,jis yra nepiktybinis,bet linkęs ataugti .Tai yra hipofizės ,labai retas navikas.Ačiū dievui,prieš metus jį išoperavo ir pavyko pašalinti visą.Bet su juo pašalino praktiškai visą hipofizę,jos nepavyko išsaugoti.Tai reiškia kad organizmas daugiau pats negamins daugelio hormonų t,y.augimo hormono,lytinio brendimo,tiroksino.Išsivystė necukrinis diabetas.Gal yra susidūrusių su šia liga ?norėčiau pasidalinti patirtim.

sveika prisijungusi 4u.gif gal ir nera cia tokiu vaikuciu,bet mes visos su laibai skirtingomis vaiku ligomis,sutrikimais ir tiesiog cia gera bendrauti bet kokiom temom ax.gif

pas mus nieko naujo. Vis laukiam kada musu zuikis prades vienas vaiksciot,bet..nezinau kada sulauksim. energijos pilnas,nulaikyt negalim. visur atsistojes,isikibes,nu bet vienas niekaip doh.gif

visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif daug sveikatytes sergantiems 4u.gif
Atsakyti
Man tai vakar dėl pilvo putimo daktarė velnių kaip davė, ojojoj. blink.gif Kai nupasakojau savo mitybos įpatumus. doh.gif Reiks būtinai žarnyno eskopiją daryt, ba gali sakė žarnos būt sulipę nuo sriubų nevalgymo... lotuliukas.gif Jokie lašiukai neveikia nuo pilvo ir tuštinimosi nesklandumų, eina sau. Reik taisytis. smile.gif

Mergaitės, palinkėkit man sėkmės. Rytoj pasirodymas plyname lauke, miesto aikštėj, o aš savo "Gimimą" gimdysiuos, jetau..... doh.gif Ačiū dievui bent turbūt kilimą turėsiu, ir leido vadovas šilčiau truputi apsirengt, ne vien su triko būt, tai bent tiek. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 15 lapkričio 2011 - 20:56
QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 11 15, 20:54)
Man tai vakar dėl pilvo putimo daktarė velnių kaip davė, ojojoj.  blink.gif Kai nupasakojau savo mitybos įpatumus.  doh.gif Reiks būtinai žarnyno eskopiją daryt, ba gali sakė žarnos būt sulipę nuo sriubų nevalgymo... lotuliukas.gif Jokie lašiukai neveikia nuo pilvo ir tuštinimosi nesklandumų, eina sau. Reik taisytis.  smile.gif

Mergaitės, palinkėkit man sėkmės. Rytoj pasirodymas plyname lauke, miesto aikštėj, o aš savo "Gimimą" gimdysiuos, jetau..... doh.gif Ačiū dievui bent turbūt  kilimą turėsiu, ir leido vadovas šilčiau truputi apsirengt, ne vien su triko būt, tai bent tiek. doh.gif



ernestuk sekmes tau dydziausios!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


juk tu pas mus angelina joli bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif butinai reportaza mum parasyk po pasirodymo
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 11 15, 21:54)
Man tai vakar dėl pilvo putimo daktarė velnių kaip davė, ojojoj.  blink.gif Kai nupasakojau savo mitybos įpatumus.  doh.gif Reiks būtinai žarnyno eskopiją daryt, ba gali sakė žarnos būt sulipę nuo sriubų nevalgymo... lotuliukas.gif Jokie lašiukai neveikia nuo pilvo ir tuštinimosi nesklandumų, eina sau. Reik taisytis.  smile.gif

Mergaitės, palinkėkit man sėkmės. Rytoj pasirodymas plyname lauke, miesto aikštėj, o aš savo "Gimimą" gimdysiuos, jetau..... doh.gif Ačiū dievui bent turbūt  kilimą turėsiu, ir leido vadovas šilčiau truputi apsirengt, ne vien su triko būt, tai bent tiek. doh.gif

oho,valgyk daugiau sriubyciu 4u.gif

laikysimryt kumstukus,bent kilima ir siltesnius rubus leido,nes jau nebesamone,kai tokie orai vien su triko ant grindinio... doh.gif
Atsakyti
Fonema, užsakiau Kaune, Muziejaus vaistinėje, bet galima ir vilniuje, Pelesos gatvėje esančioje Širdažolės vaistinėje užsakyti žirniukus nuo pilvo pūtimo, taip ir vadinasi smile.gif
Ernesta, nesušalk, šiandien vėsoka. Sėkmytės tau !!
Laba visoms smile.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Pas mus siandien balta,balta visur nuo ryto pirma salna wub.gif

QUOTE(joolita @ 2011 11 14, 08:59)
Sveikute,
Niekur as nedingus. Tiesiog taip pavargau nuo visko,nesinori nei rasyti,nei galvoti,nei gyventi...
Rankos svyra,kojos linksta,bet keliuosi einu ir einu...
Noretus kazka gero parasyti cia uzsukus,bet kai neturiu geru ziniu,tai ir nerasau.


blink.gif nu kas cia dabar Jolita,greit mesk tokias kalbas is galvos unsure.gif

QUOTE(NikeZ @ 2011 11 14, 10:17)
o man ,mamukai ,nelaiko nervai.... renkuosi buitine technika ...


Uzjauciu biggrin.gif mes su Mb pastoviai nesutardavom del remontu doh.gif jam patinka viena spalva,man kita ir prasideda ieskojimas kompromiso lotuliukas.gif

QUOTE(Medute28 @ 2011 11 14, 10:18)
Nevežioju Andrėjos į daržą, transporto neskiria, nefinansuoja..reikia prašymą direktorei nuvežti, gal atsiras vieta bent po naujų metų..


Nu kas per nesamone doh.gif blink.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 11 14, 18:22)
Ramunka, o kokį praeitą ketvirtadienį infarktą apturėjau. Visa padangė nušvito akyse. Praeitą savaitę po visų tyrimų, daktarų tik ketvirtadienį lėkiau į centrą, ryte pamajakino vairuotojas, išlėkiau į lauką laukti, jau matau atvaro mikriukas... Net kojos sulinko... Priekyje kaip saulutė Tomo šypsenytė!!!!!!!!!!!!! Pagaliau sugrįžo vėl pas mus. Vėl gyvas centriukas.  Vaje kaip buvau jo pasiilgus.


Jeeeee kaip faina bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 11 15, 19:54)
Mergaitės, palinkėkit man sėkmės.


Kumstukai paruosti 4u.gif silciau apsirenk 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Aciu uz palaikyma 4u.gif Mana pumpurelis jau bando vaiksciot,fuuu nukrito akmuo nuo sirdies thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2011 11 16, 12:07)
Pas mus siandien balta,balta visur nuo ryto pirma salna  wub.gif


pas musu jau praeita savaite salnikes pasirode,prasidejo jau maisnu grandimai,bet tas pirmas kartas toks netgi smagus buvo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(laindrusa @ 2011 11 10, 16:37)
bliambacki liudnumas apejo juodai..... vel mazyliui prasidejo priepuoliukai...turbut si kart jau ir vaistukus israsys..... taip nervuoja taip baisu kad neslopintu raidos...taip graziai viskas ejosi...  cry.gif  cry.gif  cray.gif

niu Landriusiukai kaip tavo mazulis?kaip su tais priepoliais?israse jau kokiuvaistu? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2011 11 11, 15:18)
sveikos mamytes!nu ir tempai pas jus.niekiap neperskaitysiu ka priraset. doh.gif atrodo tik savaitele nebuvau cia,o jus jau tema tuojau baigsit  lotuliukas.gif
o mes sergam,Mantui sloga siaubinga,man nugara sustreikavo. doh.gif

Tomui ir Tau po 4u.gif 4u.gif
o kaip sakyk del lovos,ar susidraugavo jau? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2011 11 11, 20:16)
flirt.gif nu kaip smagu, kad visom mums malonu  smile.gif


tai Aiskus,kad smagu matyt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(laindrusa @ 2011 11 12, 17:10)
nu sakes ,mamuk, tau nekas... tau maisa stiprybes siunciu  4u.gif  na akip nors savaitele prastumk juk oras toks pobjauris tai nelabai i lauka kviecia.... na praslinks tas juodas debesiukas ir pas tave bus sviesiau gal kaledinis laikotarpis koki stebukleli atnes... juk tu to verta  thumbup.gif
 

aciu uz ta maisa thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
kad pas musu oras toks visai grazus zinok,tik kad saltukas,bet saule sviecia,dangus giedras protarpiais ax.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sidagrine @ 2011 11 12, 18:13)
Na nežinau ar tas gydymas pažangesnis ,bet galvoju kad bent jau turėtų būti.Mes vartojam hormonus tai tiroksiną,taip pat lytinio brendimo hormonus,dar vartojam nesteroidinius hormonus t.y.hidrokortizoną,kuris yra Europos sąjungoj neregistruotas vaistas,vardinis,ir jį įveža tik su deklaracija tam konkrečiam ligoniui.Dar turėtume verkiant naudot augimo hormoną,bet jo kolkas negali skirt,kol nepadarys magnetinio rezonanso ir jeigu tas navikas neatauga,tuomet skirs ,bet jeigu atauginės tada ne.Nes galvojama,kad augimo hormonas kartu skatina ir auglio ataugimą.Mums magnetinio rezonanso tyrimas gruodžio 6 d.,tad laukiu ir bijau.Bijau ką parodys tyrimas,bet labai tikiuosi,kad tas navikas nebeataugs.Liūdniausia ,kad nęra su kuo pasidalinti patirtimi ,nes reta liga ir neberandu kad kas būtų susidūręs su panašia liga.Šiaip dukra jaučiasi gerai ,lanko mokyklą,tik tiek kad jau visą likusį gyvenimą teks vartot krūvą vaistų.Ir svarbiausia po operacijos išsivystė necukrinis diabetas,tai 2 kartus į dieną reikia purkšti vaistus į nosį .2 kartus per parą jai atsiriša šlapimas t.y labai daug pradeda šlapintis ir kartu nežmoniškas troškulys atsiranda ir tada purškia vaistus ,nes kitaip per daug prarastų skysčių ir nukristų natrio kiekis kraujyje.

Sveika prisijungus 4u.gif
gaila,kad dabar yra begale retu lygu.kur net gydytojai,genetikai skescioja peciais,ir patys nebesupranta kas vyksta,kaip padeti sergantiesiems,tik tikimybes,spejimai,bandymai unsure.gif skaudu kai paliecia tavo artima,ypac vaikus,kai noresi padeti,o nzn kaip...esi atrodo bejegis,gyveni su skaundancia sirdim,ir ispaskutiniuju stengiesi palenginti vaiku gyvenimus.Stiprybes JUM 4u.gif Istvermes kovot su sia liga 4u.gif Tureti Vilti,kad kazkada bus viskas gerai 4u.gif Na reikia tiketis,kad jums butinas augimo hormanas tiks,ir tas navikas isnyks visam doh.gif uzmaciau ,kad naudojat thyroksina,manasis irgi ji geria nuo hipotirozes.
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2011 11 14, 12:17)
o man ,mamukai ,nelaiko nervai.... renkuosi buitine technika ... nu kainos pas mus kosmines  blink.gif viska uzsisakiau Lenkijoj,tik reiks sumastyt kaip parsigabent vilniun .... galvos skausmas ,kainos skiriasi net iki 1000 LT biggrin.gif kazkoks kosmaras  doh.gif o kur dar kursas ir t.t. Su vyru nesutariam del plyteliu del virtuves baldu .... nors i technika nesikiso ,tik kainas pamato galva purto biggrin.gif doh.gif

oi noriu jau i savo namus ,pas tevus gerai bet mane nervina kai kisasi i vaiku auklejima ,na negaliu pakest ,ju galva tai vaikas galetu lipt ir ant lubu ,o Gabija tai isvis tik nesiot ir mylet ,nei bart nei drasumint ,jau nekalbu apie sudavima per pampe biggrin.gif o as nuo ju tai i kaili gaudavau biggrin.gif nes gera ozka buvau biggrin.gif pamenu :Dprincipus ,jei pasakiau NE tai NE ,gali must iki pazaliavimo biggrin.gif

blink.gif blink.gif ohokoks skirtumas ,ryskiai kazkoks kosmaras blink.gif

dabar turi namie dvi tokias principingas mergickas smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(fonema_79 @ 2011 11 15, 19:39)
pas mus nieko naujo. Vis laukiam kada musu zuikis prades vienas vaiksciot,bet..nezinau kada sulauksim. energijos pilnas,nulaikyt negalim. visur atsistojes,isikibes,nu bet vienas niekaip doh.gif


zinai ka,Kaledos juk stebuklu metas wub.gif wub.gif wub.gif Tai gal jusu mazasis stebukliukas padovanos jum sia malonia staigmenele wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 11 15, 21:54)
Mergaitės, palinkėkit man sėkmės. Rytoj pasirodymas plyname lauke, miesto aikštėj, o aš savo "Gimimą" gimdysiuos, jetau..... doh.gif Ačiū dievui bent turbūt  kilimą turėsiu, ir leido vadovas šilčiau truputi apsirengt, ne vien su triko būt, tai bent tiek. doh.gif

Niu kazin kaip tau snd sekes?labai nesusalai?kokiam renginy cia dalyvausit? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Medute28 @ 2011 11 14, 12:18)

Nevežioju Andrėjos į daržą, nes kai vyras dirba kitam mieste, tai neturiu kas nuveža ir parveža sad.gif tai va, spalis gausis nelankytas ir dėl gruodžio nežinau sad.gif transporto neskiria, nefinansuoja..reikia prašymą direktorei nuvežti, gal atsiras vieta bent po naujų metų.. o šiaip ten patinka mažei, gerai jaučiasi, grįžta pavargusi, bet matosi, kad laiminga smile.gif


o jus turesit kazkokia pateisinama priezasti kdl nelankot?ar sergaliuojat?
pas musu tipo jei puse men nelanko be pateisinamos priezasties,tipo gali ir ismest lauk g.gif unsure.gif
Papildyta:
Nuva snd buvo rasomoji diena,tai prirasiau ax.gif
Atsakyti
Labas, mergaites. Kol kas dingusi is akiracio, nes vel persikraustem ir kol kas sedziu be interneto. Pirmadieni Auguste isvaziuoja i sanatorija.Kai turesiu rysi, vel prisijungsiu 4u.gif
Papildyta:
O ko panos Algojimo anketu nepildot? Dar iki 20d pratese.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2011 11 16, 16:25)
Labas, mergaites. Kol kas dingusi is akiracio, nes vel persikraustem ir kol kas sedziu be interneto. Pirmadieni Auguste isvaziuoja i sanatorija.Kai turesiu rysi, vel prisijungsiu 4u.gif
Papildyta:
O ko panos Algojimo anketu nepildot? Dar iki 20d pratese.

nea nepildau ,na mes viska beveik galim leist savo dukrrai ,tai nemanau kad butina,yra kam labiau ko reikia smile.gif

MEdute del autobuso tikrai keista kazkaip .... g.gif
Ernesta tikrai valgyk daugiau sriubos smile.gif
Vikma as jau beveik visasa kainas atmintinai zinau biggrin.gif
o del principu tai Gabija tikra pagal charakteri mama ,zinok baisu net ,su metais bus vis blogiau doh.gif kad nors ji kalbetu ,o tai zvilgsniu viska rodo ir suprask kad nori kol atspeji ,buna zinok isveda is kantrybes .... ir staugia kol negauna ko nori .... ir bliaut leidziu ir palieku .... ir viskas ji nugali ,nors as issirekiu issitaugiu gauna siknen ,negerai bet .... vistiek ji poto nugali mano sirdy doh.gif o darzelyje tokiu oziu neberodo ,pradziai buvo ,bet dabatr viskas ,auksinis vaikas ten 4u.gif
Papildyta:
o kaip algojime anketas paskaityti ,noreciau kamnors ispildyti ,koki nors nora ?radau jau nuo 22 dbu rodomos anketos ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 16 lapkričio 2011 - 15:55
user posted image


nUOTAIKAI PAKELTI biggrin.gif
Atsakyti