Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių rudenejantys pasnekesiai

QUOTE(Mimmi @ 2011 11 17, 16:28)

O aš jau su internetu thumbup.gif , kol tie 2 lunatikai susigaudė kas kame, tai beveik 3 valandas vedė internetą doh.gif . Mat tarp laidų pasiklydo, dar manęs klausia kur koks laidas eina. Nu, sakau, laiduose nesigaudau. Užlipo ant stogo, po rūsius išsidavė, o paskui savo laidu vedė. Užtat dabar su ryšiu esu.
Einu skaityt ko prirašėt ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Radau ko nori mano mergytė Kalėdoms, tai taip ir atvipo žandikaulis http://www.hasbro.com/furreal/en_US/
Nu bet šitie lunatikai kai pajungė internetą, tai visas namas liko be interneto doh.gif, užtat pas mus yra lotuliukas.gif . Atėjo persiutus kaimynė, mat jie vesdami internetą vos ne visą namą pakėlė ant kojų, tai dabar kaimynai eina pas mus, kad duočiau tų lunatikų koordinates.
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2011 11 17, 21:30)
Radau ko nori mano mergytė Kalėdoms, tai taip ir atvipo žandikaulis http://www.hasbro.com/furreal/en_US/
Nu bet šitie lunatikai kai pajungė internetą, tai visas namas liko be interneto doh.gif, užtat pas mus yra lotuliukas.gif . Atėjo persiutus kaimynė, mat jie vesdami internetą vos ne visą namą pakėlė ant kojų, tai dabar kaimynai eina pas mus, kad duočiau tų lunatikų koordinates.

o LT ju yra ?koks samgumynas toks suniukas:) Radau ir pas mus bet tik viena rusis pas mus ir kainyte nemaza smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 17 lapkričio 2011 - 20:49
Mačiau, 325lt, sesei parašiau tegu Anglijoj paieško. Nu vaikas nori, tai teks Kalėdų seniui pasistengt. Man labiau patinka kaina 60 dolerių, negu 300lt ax.gif Beveik per puse gaunas.
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2011 11 16, 11:20)
Fonema, užsakiau Kaune, Muziejaus vaistinėje, bet galima ir vilniuje, Pelesos gatvėje esančioje Širdažolės vaistinėje užsakyti žirniukus nuo pilvo pūtimo, taip ir vadinasi smile.gif



aciu uz info 4u.gif

QUOTE(vikma @ 2011 11 16, 15:35)


zinai  ka,Kaledos juk stebuklu metas  wub.gif  wub.gif  wub.gif Tai gal jusu mazasis stebukliukas padovanos jum sia malonia staigmenele wub.gif



geras,net nepagalvojau.gera mintis.lauksim kaledu - stebuklu meto wub.gif

QUOTE(Mimmi @ 2011 11 16, 16:25)

O ko panos Algojimo anketu nepildot? Dar iki 20d pratese.

as vis pagalvoju,kad yra vaiku,kurie tikrai prasciau negu mes gyvena, tai nedristu blush2.gif gal sugalvosim pildyt,kai musu mazius jau gales pasakyt ko jam reikia ax.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 11 16, 21:08)
Sveikutės,

nu ką brangiosios, aš Tą padariau. Atvaidinau viską, nors kilimo užteko tik pačiai gimimo scenai, tėko po puse kokios minutės paragaut ir pliko grindinio.  lotuliukas.gif Kaip ant jo nukritau viena žiurovė vos nepuolė manęs kelt, kai sušuko per visą aikštę
"jezau, pakelkite jau kas tą mergaitęęęęę". Gerai kad mūsų organizatorė sakė  ją sulaikė,  būtų visą spektaklį mums sugadinus. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Įdomu kuo baigsis man šis pasigulėjimas, bet buvau su storom pėdkelnėm,  timkėm, dviem golfom, su batais, tai tikiuos labai nepaims velnias. Būtų košmaras, nes 29d labai rimtas renginys laukia Marijampolėj, su keturiais spektakliais, jei susirgčiau būtų košmarų košmaras, nes tai bus pirmas renginys už kurį gausim pirmą rimtą honorarą. smile.gif

Prigėriau karštų arbatų, lekiu prigult.

saunuole 4u.gif liuks del nusimatamcio honoraro

o maniskis pradejo sloguot,koset,tai pradejom gydytios, laaaabai tikiuosi,kad neisisirgs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2011 11 17, 22:39)
Mačiau, 325lt, sesei parašiau tegu Anglijoj paieško. Nu vaikas nori, tai teks Kalėdų seniui pasistengt. Man labiau patinka kaina 60 dolerių, negu 300lt ax.gif Beveik per puse gaunas.

jojo pas mus tokie zaislai nerealiai brangus ,mano panickei parveze tipo kompiuteriuka ,ten 30 $ o pas mus 160 lt ,tai zinai ,skirtumas yra smile.gif
Atsakyti
Peršalimas bus nebaisus jei gersite žolelių arbatas, jas galima gerti kasdien ryta pradėti su arbatos puodeliu ir vakarą baigti, be baimės perdozuoti. Tiems kurie skundžiasi skrandžio rūgštingumu, žolelių arbatą derėtų rinktis iš pradžių pabandant vienas, po to kitas. Organizmas pats "informuos", kurias vaistažoles jis toleruoja geriausiai.
Rūpinantis peršalimo profilaktika nepamiršti ir kitų organizmą stiprinančių gamtos dovanų: medaus, imbiero, citrinos, česnako, svogūnu. Jei skrandis jautrus, vienas pats imbieras ar česnakas jam gali būti peraštru. Tuomet reikia imbierą maišyti su medumi ir citrina (lygiomis dalimis), česnaką valgyti su sumuštiniais ar kitu maistu kasdien po skiltelę.

Kaip sau padėti
Paprastai peršalimas trunka 7-10 dienų. Jį galima įveikti ir liaudiškais būdais, nebūtina iškarto lėkti konsultuotis pas gydytoją ar gydytis antibijotikais.

BŪTINA GERTI KUO DAUGIAU ŠILTŲ SKYSČIŲ. Jie suskystina nosies, ryklės gleivinių sekretus, iš organizmo tikrąją ta žodžio prasme išplauna uždegimą sukeliančius mikroorganizmus. Tuomet tampa lengviau kvėpuoti. paprasčiau atsikosėti. Rinktis derėtų čiobrelių, liepos žiedų, įvairių žolelių mišinių arbatas.

Užsikimšusius kvėpavimo takus, efektyviai pravalo garų inhaliacijos. Į karštą vandenį galima įlašinti kelis lašus eterinių aliejų ( jei nesate alergiški): eukalipto, mėtų, kadagio - pastarieji veikia spazmolitiškai, tai yra atpalaiduoja užsikišusią nosies ertmę. Panašiai veikia ir meškauogės, virtų bulvių, vandenyje ištirpusios sodo garai. Karštą, šviežią bulvių nuovirą labai sveika išgerti. Bulvėse esančios medžiagos stiprina organizmą, suteikia jam kovoti su liga.

Nuo gerklės skausmo padeda tokios žolelės, kaip sviliarožė, įvairios dedešvos, gyslotis, ramunėlės, medetkos, vingiorykštės, raktažolių lapai ir žiedai. Pastarieji taip pat palengvina ir atsikosėjimą. Šias arbatas rekomenduojama gerti po valgio. Visas išvardintąsias žolelias efektyvu maišyti su dilgėlių lapais. Pastarosios turi spazmolitinių, antiseptinių savybių, daug vitamino C.

STIPRŲ priešuždegiminį poveikį turi debesylo šaknis. Jei organizmas netoleruoja, šio kartaus augalo, jį galima pakeisti vingiorykšte, baltažiede notrele, drebulės pumpurais.
Skaudančią gerklę taip pat patartina skalauti šiltu sūriu vandeniu (1 ar 0,5 arbatinio šaukštelio stiklinei vandens). Taip pat stipresniais jonažolės, beržų lapų, vingiorykštės nuovirais. Gerklę reikia skalauti dažnai, iš pradžių net galima net ir kas 2 val. Naudinga pakramtyti pikio gabalėlį. Arba papurkšti gerklę spirituotu pikio tirpalu.

Vakare prieš miega itin veiksminga priemonė peršalimui įveikti yra karšto pieno puodelis su medumi, karštos vonelės kojoms su druska. Suaktyvina kraujotaka, pagerina bendrą savijautą.

Peršalus būtina valgyti kuo daugiau vitamino C. Jo gausu citrusiniuose vaisiuose, svarainiuose, spanguolėse, bruknėse, erškėtuogėse, serbentuose, šaltalankėse, svogūnuose, žaliuose raugintuose kopūstuose ir kitur.

Būkit sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2011 11 17, 10:15)

Panos, ar kas esate vartojusios ar ka girdejusios apie Kola Vada, cia toks ale rinkinys organizmo valymui, blyn taip susigundziau, bet kazkaip nesiryžtu pirkti, dar paskaiciau, kad jei yra inkstuose akmenu tai tipo pavojinga, pas mane ju yra, nu bet as taip nooooriu, gal kas kokiu atsiliepimu žinote?  g.gif

nu jau net negalvok, yra natūralių būdų valyt organizmui, o ne tabletes valgyt schmoll.gif

Sveikos,

Ernestukai, šaunuolė tu mūsų thumbup.gif kaip jautiesi? nesusirk tik smile.gif

Mimmi, kaip tavo sveikata?

Jolita, junkis pas mus smile.gif

Vikma, smagu, kad Deividukas jau vaikštinėja, vargas su tais gipsais vaikui.

Laindrusia, jo kefyras gerai, dar obuoliai, daržovės, sultys ir t.t.

O aš priaugau porą kilogramų, čia vis pasėkmės negero valgymo, per dieną lekiu tik nukąsdama ką, o vakare - puota smile.gif Tai dabar iškrovas darau.

Vakar prispaudė virš 50 ltr. obuolių sulčių, tai darbelio turėjau doh.gif

Šiandien rytas mano, tik po pietų į darbą, lafa, geriu kavutę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laindrusa @ 2011 11 17, 13:37)
del organizmo valimo tai drauge inkstuka per tas nesamones prarado

Ane blink.gif papasakok, kaip ir kas, jei gali

QUOTE(GREK @ 2011 11 18, 11:46)
nu jau net negalvok, yra natūralių būdų valyt organizmui, o ne tabletes valgyt

nu ten žoles naturalios bakterijos ir molis g.gif
tai vat man rodos, kad tie budai su kefyrais ir vaisiais neduos norimo efekto, nu gal svori tik numesiu, o as noriu visa žarnyna, kepenis, inkstus isvalyti, jauciu, kad man reikia unsure.gif dar svarstau gal koki žarnyno valyma su tom klizmom pasidaryti, ne namuose, aisku g.gif
Atsakyti
http://www.info.lt/n...o...estÄÆ/70662 blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimmi @ 2011 11 17, 22:30)
Radau ko nori mano mergytė Kalėdoms, tai taip ir atvipo žandikaulis http://www.hasbro.com/furreal/en_US/
Nu bet šitie lunatikai kai pajungė internetą, tai visas namas liko be interneto doh.gif, užtat pas mus yra lotuliukas.gif . Atėjo persiutus kaimynė, mat jie vesdami internetą vos ne visą namą pakėlė ant kojų, tai dabar kaimynai eina pas mus, kad duočiau tų lunatikų koordinates.

faini meistrai lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
http://www.argos.co.... MY PLAYFUL PUP
o cia maciau toks yra suniukas,dar ir nuolaida dabar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 18 lapkričio 2011 - 13:32
Labas, merginos 4u.gif

Laikausi aš po truputį. Nors dar sunkiai su sveikata, ir paskauda, ir jėgų nėra. Iš poliklinikų neišlendu. Gruodžio 10 baigiasi mano biuletenis, toliau sodra nebemokės. Teks gryžt į darbą, nors abejoju kaip aš dirbsiu. Rankos dar nejaučiu.
Kažkokios nesamonės vyksta pas mus su mokykla. Antra diena dirikas neduoda ramybės, mat neišleidžia mano vaiko į sanatoriją. Jiem reikia pažymų kur tas vaikas važiuoja. Nei siuntimas, nei ligonių kasų lapas negalioja. Nu pirmą kart su tokia nesąmone susidūriau. Mat visalaik užtekdavo tik pažymą pristatyt už praleistas dienas.
Atsakyti
http://www.youtube.c...1&v=_A3qjZPkxns

mankština vaikuti su VCP
Atsakyti