Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(giedre_giee @ 2011 10 05, 10:09)
pas mane buvo raudonų gerberų puokštė, buvo labai graži ir atlaikė visą dieną smile.gif


Gal kokia nuotraukyte galetum cia imesti.. labai smalsu paziureti ax.gif
Atsakyti
user posted image user posted image

user posted image user posted image

Atsakyti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
mano puokste buvo is eustomu ir kardelio ziedu, tai eustomos tikrai visa diena puikiai atlaike smile.gif
Atsakyti
Arteja ziema,nuotaku ne daug ...
BEt mes nusprendem tuoktis ziema smile.gif
Man patiko tokia puokstes ideja ,taciau iskilo dar klausimu ..
user posted image

jei mano puokste butu tokia ,kokia tuomet puokste uzsakinet pirslienei ? kokias puoksteles pulkui ... ? ka daryt su butonjerem ? g.gif

ir kur daryt tokia puokste ? bet gal paciai pavyktu .. ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2011 10 12, 15:12)
Arteja ziema,nuotaku ne daug ...
BEt mes nusprendem tuoktis ziema  smile.gif
Man patiko tokia puokstes ideja ,taciau iskilo dar klausimu ..
user posted image

jei mano puokste butu tokia ,kokia tuomet puokste uzsakinet pirslienei ? kokias puoksteles pulkui ... ? ka daryt su butonjerem ? g.gif

ir kur daryt tokia puokste ? bet gal paciai pavyktu .. ? g.gif


Jaunikiui labai gražiai galima priderinti kankorėžiuką. Pulkui manau gražiai įsipaišytų paprasti keli kankorėžiai, su dažytais (pvz sidabriniais ar auksiniais), dar galima ir žalumos pamaišyti... Šiaip jeigu vestuvės netoli Kalėdų ar truputį po jų, labai gražiai į puokštes galima priderinti smulkius kalėdinius žaisliukus 4u.gif
O visą tokį grožį Jums sukurs bet kuri floristė..na gal ir ne bet kuri (juk visokių pasitaiko).. tongue.gif
Keletas idėjų žiemos nuotakoms 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2011 10 11, 12:39)

1 ir 3 gražios smile.gif
Atsakyti
radau patinkancia puokste, tik neisivaizduoju kokios yra tos melynos gelytes?gal kas zinot? g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, mano puokstyte tai tokia buvouser posted image smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfrep @ 2011 10 19, 20:40)
Sveikutes, mano puokstyte tai tokia buvouser posted image smile.gif

sveikos
ir as tokia ketinu pasidaryti tik ir raudonu gvazdiku ;-)
nes visu vestuviu akcentas bus balta-raudonos spalvos
Atsakyti
QUOTE(alfrep @ 2011 10 19, 21:40)
Sveikutes, mano puokstyte tai tokia buvo

Labai graži puokštelė... 4u.gif tik man biskiuką užkliuvo nelabai graži puokštės kotelių pabaiga, matosi begraso galiukai ir jie tokį chaosėlį sudaro... blush2.gif Kadangi pati puokštė komponuota tvarkingai, švelniai, su kapinėlių dekoru, tai galiukai turėjo būti tvarkingesni.. blush2.gif blush2.gif blush2.gif čia jau kogero man profesinė liga pasireiškia biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Puokste grazi.
Atsakyti