Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo III

Knygų skaitymas vakarais mano dukrytei irgi netiko, nes vos koks veiksmas, ji tuoj prašydavo paveiklėlius parodyt, aptart reikėdavo ir taip be pabaigos. Bet buvom atradę pasakas kompaktuose. Pajungdavau pašnibždom kitoj kambario pusėj, norint girdėt reikėjo tyliai gulėt smile.gif
Bet čia dasibaigimui... Prieš tai nugarytės glostymas, galvos ribzenimas, visi dienos įvykių aptarimai.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 02 28, 17:30)
http://www.avevitakl...sutrikimai.html

gal čia duos kokių patarimų, paskambinus ar kaip nors kitaip.
http://www.mitela.lt...120123204_1.pdf

Alfija, dekui 4u.gif

Perskaiciau ir man susidaro toks vaizdas, kad mano vaiko atveju butu geriausiai guldyti kuo anksciau, kad iseitu 11 val. istiso miego, nes jis kaip ir minejau 99% vakarais uzmiega greit pagultydas, tik keliasi visada tuo paciu laiku, po valandu persukimo buvo pora savaiciu, kad dar valanda anksciau.
Bet visgi nesuprantu juk yra buve dienu ir ne viena tokia, kad ismiega 10-10,5 val. bet jeigu nepamiega pietu, nu nesusikalbam ir viskas, matosi, kad reikia to miegelio. Nu kaip nors cool.gif

Arna, va va lygiai maniskis taip. O apie pasakas kompaktuose buvau uzmirsus, reikes pabandyt thumbup.gif

Gryzau pasiemusi vaika is darzelio juodai susinervinus verysad.gif Ryte sutarem, kad lauke budamas nesises ant zemes, nu ka tu ateinu kelnes padziautos, visos permirkusios, jau apie pirstines nekalbu, nu ir kas kaltas, vaikas kad nesilaiko susitarimu, ar aukletoja, kad leidzia?
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2013 02 28, 17:09)
Gryzau pasiemusi vaika is darzelio juodai susinervinus  verysad.gif  Ryte sutarem, kad lauke budamas nesises ant zemes, nu ka tu ateinu kelnes padziautos, visos permirkusios, jau apie pirstines nekalbu, nu ir kas kaltas, vaikas kad nesilaiko susitarimu, ar aukletoja, kad leidzia?
Ir aš ką tik grįžau.Paltuką savaitgalį išskalbiau,batai įplyšo,tai su naujais išleidau...Randu lauke,kas labai labai keista.Maniškė su žaliu apsileidusiu balionu rankoj.Kur gavai?Radau.Nu taip gerai skrenda.Tik reikia baloj pamirkyt doh.gif
Tegul pabando prisikabint,kad vaiką purviną atvedu bash.gif
Atsakyti
mums padėjo klasikinės lopšinės alia meditatyvinės. ir dabar padeda, kai labai įsiaudrinusi - kažkaip nusramina.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 02 28, 18:53)
mums padėjo klasikinės lopšinės alia meditatyvinės. ir dabar padeda, kai labai įsiaudrinusi - kažkaip nusramina.

[QUOTE]

thumbup.gif Sauni ideja, dekui 4u.gif

As jau nebeismanau, ar cia reikia aukletoju prasyti, kad jos priziuretu vaika ir neleistu sedeti ant zemes? Juokingai skamba, gal galit priziureti vaika kuomet jis lauke, kad nesedetu ant zemes, nors atrodo ir taip suprantama, kad jos privaloma priziureti! blink.gif
Atsakyti
mano kasdien šlapias ir išsimaurojęs iš darželio grįžta. Ketverios kelnėsir kombinezinas. Savaitei užtenkam smile.gif. manau tai normalu, gi ant uodegos čiužinėja, sniegas tirpsta. Dičkiuko batai šį sezoną treti - vienus išaugo, kitus sudraskė.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2013 02 28, 19:23)
mano kasdien šlapias ir išsimaurojęs iš darželio grįžta. Ketverios kelnėsir kombinezinas. Savaitei užtenkam smile.gif. manau tai normalu, gi ant uodegos čiužinėja, sniegas tirpsta. Dičkiuko batai šį sezoną treti - vienus išaugo, kitus sudraskė.


Dekui, nuraminai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2013 02 28, 18:09)
Gryzau pasiemusi vaika is darzelio juodai susinervinus  verysad.gif  Ryte sutarem, kad lauke budamas nesises ant zemes, nu ka tu ateinu kelnes padziautos, visos permirkusios, jau apie pirstines nekalbu, nu ir kas kaltas, vaikas kad nesilaiko susitarimu, ar aukletoja, kad leidzia?


As jau nebeismanau, ar cia reikia aukletoju prasyti, kad jos priziuretu vaika ir neleistu sedeti ant zemes? Juokingai skamba, gal galit priziureti vaika kuomet jis lauke, kad nesedetu ant zemes, nors atrodo ir taip suprantama, kad jos privaloma priziureti! blink.gif
4u.gif labuka,
žinokit skaitau apie ta problemą ir mąstau,apie auklėtojas. man grupėj tiesiai šviesiai pasakė : nepucinkit tų vaikų, renkit kuo patogiau (treniginės ir viršus) , grupėj vaikų apie 20, kada sužiūrėt,juk jei tupinės apie vieną ,kiti lauks, žodžiu liko tik kombinzonai. turim jų keletą, bet išbandyti tie skandinaviški, rodos viduj tik pilciukas (peliukas) , leidžiu su golfu ir gėtrom,pareina sušilę. reikia rengt juos ne paltukais, striukiukais, o kišt į kombius , tokius kur neperšlampa. valiotis gali- nieko. vieną kaip tik turiu sūnui kelnės trumpos, tiktų berniukui 104-110 idealiai,ar mergytei. jie nėra išvaizdūs, bet kokie superiniai, išbandyta. tamsiai rudą su melsvu vidum smile.gifsmile.gif dabar į darželį velku pavasarinius kombinezonus, jei sėstų į balą, gal ir permirktų, bet šiaip nieko. Širyt :
user posted image

4u.gif Alfija, ačiū už nuorodas. mano sūnui labai patiktų A.Raugalės ta medžiaga, kur matosi lentelėj,kad 6imečiui dienos miego-0. ot jis dėkotų tam profesoriui. nekenčia darželio vien dėl pietų miego,pirmiausia ir labiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmandra: 28 vasario 2013 - 22:25
Labai gražūs vaikiukai.
Kai labai kaprizinasi Žiogas, jei tai būna antradienis, ketvirtadienis ar išeiginės- varau miegoti.Išmiega ir po 3 valandas. Žodžiu gali ramiai pasakyti nemiegaliukui, kad vienas devynmetis irgi migdomas biggrin.gif
Atsakyti
Dėl dienos miego, tai mes atsisakėm, užkniso kovoti dieną, o ir vakare sudėtinga būdavo užmigdyti, bet mūsų situacija kiek kita, vaikai rytais parpia į valias, tai išmiega po 11-12 val., todėl ir dieną tas miegas nebūtinas. Vakare sminga, bet pasakos su pasakų aptarimais ir atpasakojimais privalomas ritualas kas vakarą. Vieną vakarą mažius renkasi knygą, o kitą vakarą Jonė, tai jiems labai jau patinka, kad patys renkasi. Kai eidavo daržan, tai mūsų auklėtojos tokios fainos buvo, vienintelė sąlyga, jeigu vaikas nemiega, tai neturi trukdyti kitiems ilsėtis. Dar darželio politika tokia buvo, kad daug laiko gryname ore, tai natūraliai smigdavo. Kai pradžioj dar problemų su miegu buvo, tai vakarais vonioj turkšdavosi, įlašindavau kokių eterinių aliejų į vandenį, tai kažkaip vanduo atpalaiduodavo.
Dėl aprangos, tai aš labdarynuose buvau pripirkusi papigiai kombinezonų, dar iš manodrabuziai.lt parsisiuntusi, tai negaila būdavo, nors pradžioj stengiausi vaikus daržan stiliovai rengti, bet po to pažiūrėjau, kad ir auklėtojom vargas nuo mano stiliaus ir vaikui, tai lindom į treningus. Ir dabar vengiu brangesnių drabužių, nes jie sugeba suplėšyti ir namie šunis ar tigrus žaisdami, visi treningų keliai skylėti biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti