Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto netoleravimo testas

Dariausi ir as maisto netoleravimo testa.
Siaip esu is tokiu zmoniu kurie itin jaucia savo organizma tiek ligu tiek maisto atzvilgiu.
Mano ispudziai is MNT.
Paeme krauja-smulkmena,bet melyne poto liko tokia,kad net buvo nemalonu sportuoti doh.gif nes melyne isties ispudinga buvo.Pries tai tikrinausi sveikata,paprastoje poliklinikoje eme krauja ir nei viena karta ir visada graziai ir sekmingai.
Aptarnavimas malonus,jauki aplinka,priemimai sustygiuoti pagal laika.
Prieme p.Tulcina viskas kaip ir tvarkoje,graziai,paprastai,maloniai bendravo.
Meniu sudaromas isties skurdus ir mazai tam skiriama laiko,tiesiog viskas labai jau priebegom ir atmestinai.Kai zmogus domiesi mityba tai gali pasireguliuoti poto pati pagal surasytus produktus,bet jei zmogus nesidomintis ir laikysies tik pagal surasyta meniu tai greitai atsibos ir nebebus paskatos toliau laikytis.
Pats maisto netoleravimo testas tik patvirtino mano jutimus.Mesos man isvis negalima,pvz kiauliena didziausioje rizikoje.Nenustebau del to,nes kiauliena mano organizmas naturaliai atmete jau pries 10 metu(pradejo pykinti nuo sitos mesos ir skonis ir kvapas man nepriimtinas), kitos rusies mesos irgi ne itin daznai valgiau,priimtiniausia man budavo zuvis.Zuvies rusiu isties surase daug ir ivairios.
Del darzoviu irgi labai daug kas pasitvirtino elementarus pavyzdis pomidoras-pavalgius daugiau man sustreikuoja skrandis.Tai testas ir parode,kad man jis nepriimtinas.Cia surasiau tik smulkmenas,kurios man patvirtino,jog visgi testas man tiko,nes dauguma mano organizmas jaute ka as galiu valgyti ir ko ne.
Del pacio testo tikrai nesigailiu,kad ji atlikau.Pinigeliu negaila(pirkau per kovo 8 dienos akcija),nes man dave naudos ir patvirtino tai ka jaute mano organizmas.Nesilaikau 100% ,prisitaikiau pagal save,pagal savo gyvenimo buda.
Beto sis testas man itin padetu jei suaktyvetu odos liga-psoriaze.Jei butu ligos prasiverzimas laikyciausi visu 100%.
Atsakyti
Nu kaip tai skurdus? Laikausi ketvirtas mėnuo. Juk pagal valgiaraštį keitiesi viską, kaip nori. "Per gerkle lendanciais produktais.." biggrin.gif Nu čia tai juokas, gi keisk daržoves, kruopas, žuvį (kažkaip laaabai jau keista, kad dviejų rūšių žuvį netalėjai valgyt visus keturis mėn blink.gif . Man žuvies berods dvylika rūšių, o mėsa pirmus du mėnesius kalakutiena ir antiena (tiesa, valgiau tik kalakutieną), po dviejų mėnesių leista valgyti kiaulieną, vištieną, triušieną, žąsieną. Taigi, dėl to ir sakau, kad nematau jokios tragedijos.
Be to, jeigu laikaisi pagal planą, ir iš karto gali įvesti kokį vieną netoleruojamą produktą, pvz man labai nepatiko sorų košė, tad gydytoja kartais leido valgyt grikius (kurie buvo antro laipsnio). Tad nesuprantu kodėl tau nei vienos rūšies mėsos neįvedė...
Tiesa, kiek svoris nukrito?

QUOTE(Vilmave @ 2011 06 14, 01:50)
Matai ilgaplauke, testai kiekvienam individualus, jei tau buvo leista valgyti mesa, tai man tarp leidziamu produktu mesos nebuvo deja.. sad.gif Zuvys - otas, shamas. Na kiek pamenu laikiausia 4 men, tai per ta laika mesa nebuvo ivesta, o as jau spejau ziauriai nualinti organizma, kad man ir gelezi gydytojas israse.
O man keista taves klausytis, nes cia dauguma, kas daresi MNT skundziasi skurdziu valgiarasciu, tais paciais per gerkle lendanciais produktais.. Turbut tik pradejai laikytis .. smile.gif
Del virskinimo - man skrandyje atrado zaizdeles, nesakau, kad ju anksciau nebuvo, taciau simptomai pagilejo butent besilaikant MNT.
Dziaugiuosi, kad tau MNT tinka ir patinka. As tai ir nemokamai nebesitirciau, nes abejotini rezultatai, nepripazintas pasauliniu mastu, blogas servisas bei istiria mazai produktu (tik 150) palyginus su Immopro

Atsakyti
QUOTE(Ilgaplauke22 @ 2011 06 14, 12:13)
Tad nesuprantu kodėl tau nei vienos rūšies mėsos neįvedė...


nieko keisto nematau.
Man irgi nei vienos ruseis mesos neivede.
Atsakyti
Skaiciau as ta tema... asmeniskai as, antra karta nesidaryciau sio testo schmoll.gif . Tikrai gaila pinigu... Taip svoris nukrito, per pirma menesi 10 kg, bet kokia kaina... Veliau tiek problemu su plaukais, ju slinkimu, taip kad gal daugiau to testo nereikia...

Padaro testa, suraso produktus ir valgykit is saraso... o kur papildomos medziagos reikalingos organizmui, kuriu tarkim negauni su ta pacia duona ar mesa. Pasak centro gydytoju - visiskai pakanka to, kas yra sarase. Gal... bet as taip nemanau.

QUOTE(Ilgaplauke22 @ 2011 06 13, 10:44)
Aš niekaip nesuprantu, kaip jūs darėtės MNT ir "neleido valgyti mėsos". Juk kas mėnesį, jei svoris nekrenta gerai, kas du, yra įvedami nauji produktai, tai kaip mėsos neatsirado tavo racione? Ir dar labai įdomu, kokios buvo tos žuvys, kurių LT buvo sunku nusipirkti?
Kažkaip keista man net klausytis. Mano meniu - ypatingai įvairus, net nespėju visko paragauti, ką mano organizmas toleruoja....
O su virškinimu, tai kai tavo racione yra labai daug vaisių ir daržovių (pagal Tulčiną), virškinimas PERFECT.


Visiskai normalu, kad vienoms leido valgyti mesa, kitoms ne. Ir mano meniu buvo tikrai skurdus... Plius, kai perziurejau sarasa patiekalu, kuriuos siulo pasigaminti... Tai as nusprendziau geriau visai nevalgyti... unsure.gif

Be to, dietinis maistas - zuvys, mesa, kuriuos siulo valgyti tikrai yra brangus. Tarkim triusiena... ji tikrai nera jau is pigiuju, o vistiena jos negalima buvo pakeisti.

Be to, sio tyrimo rezultatai skirtingi kiekvienai. Mano kolege galejo labai daug produktu valgyti ir nesiskunde, o as pamaciusi sarasa vos neverkiau...
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2011 06 15, 11:58)
Be to, dietinis maistas - zuvys, mesa, kuriuos siulo valgyti tikrai yra brangus. Tarkim triusiena... ji tikrai nera jau is pigiuju, o vistiena jos negalima buvo pakeisti.

Be to, sio tyrimo rezultatai skirtingi kiekvienai. Mano kolege galejo labai daug produktu valgyti ir nesiskunde, o as pamaciusi sarasa vos neverkiau...

sveikai ir ivairiai maitintis visada buvo nepigu.
Duonos atsiskymas dar nei vienam nepakenke biggrin.gif
O jus noretumete,kad tyrimu rezultatai visu butu panasus g.gif
Man ovz svorio numesti nereikejo schmoll.gif ne del to as ta testa dariausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 15 birželio 2011 - 13:10
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 15, 14:09)
sveikai ir ivairiai  maitintis visada buvo nepigu.
Duonos atsiskymas dar nei vienam nepakenke biggrin.gif
O jus noretumete,kad tyrimu rezultatai  visu butu panasus g.gif
Man ovz svorio numesti nereikejo schmoll.gif ne del to as ta testa dariausi.

Ne, as nenoriu, kad visi rezultatai butu panasus smile.gif . Taciau, kai kurios gauna tikrai siaura produktu sarasiuka.

O si testa dauguma darosi noredami numesti svori... ir jeigu tik del to, tai manau, kad tikrai neverta, nes pasiskaicius internete ir pasikonsultavus su dietologu galima susidaryti sau puikia programa.
Atsakyti
QUOTE(dangus giedras @ 2011 06 15, 18:42)
Ne, as nenoriu, kad visi rezultatai butu panasus  smile.gif . Taciau, kai kurios gauna tikrai siaura produktu sarasiuka.

O si testa dauguma darosi noredami numesti svori... ir jeigu tik del to, tai manau, kad tikrai neverta, nes pasiskaicius internete ir pasikonsultavus su dietologu galima susidaryti sau puikia programa.

Jei gaunate siaura sarasa reiskias Jusu organizmas tik tiek produktu isties gerai toleruoja,kitus maziau ar daugiau. 4u.gif Nieko cia nei keisto nei stebetino nematau.
Nebent jus norite valgyti daug ir ivairiai ir isspresti savo visas organizmo problemas,deja taip realybeje nebuna schmoll.gif
Ir tikrai Jusu nuomone klaidinga zmones pagrinde daro si testa turedami sveikatos problemu unsure.gif Norint numesti svori visu pirma reikia ryzto,valios,jei nera ziniu dietologo pagalbos ir aisku geriausia dieta ME tongue.gif o sis testas kaip pagalbinis,bet ne pagrindinis rodiklis del svorio numetimo.
Sekmes Jums.
Atsakyti
dangus giedras, kiek laiko laikeisi? Kiek iš viso nukrito?
Problemų nei su plaukais, nei su jų slinkimu neturiu. Problematiška odos būklė tik gerėja.
Nu aš tą tai suprantu, kad vienoms leido valgyti mėsą, o kitoms ne, BET po gydymo leidžia valgyt VISKĄ, supranti? Visą mėsą. Todėl ir nesuprantu apie ką kalbat, kad "negalėjo išvis valgyt mėsos". Gal laikėtės tik mėnesį ir viskas?

Brangu matai... lotuliukas.gif Nu taip, triušienos kilogramas 25Lt/kg Maximoj, gali suvalgyt 120g, taigi NETGI 3Lt kainuoja tavo pietūs lotuliukas.gif Kalakutiena lygiai tas pats, perku krutinę....

QUOTE(dangus giedras @ 2011 06 15, 14:58)
Skaiciau as ta tema... asmeniskai as, antra karta nesidaryciau sio testo  schmoll.gif . Tikrai gaila pinigu... Taip svoris nukrito, per pirma menesi 10 kg, bet kokia kaina... Veliau tiek problemu su plaukais, ju slinkimu, taip kad gal daugiau to testo nereikia...

Padaro testa, suraso produktus ir valgykit is saraso... o kur papildomos medziagos reikalingos organizmui, kuriu tarkim negauni su ta pacia duona ar mesa. Pasak centro gydytoju - visiskai pakanka to, kas yra sarase. Gal... bet as taip nemanau.
Visiskai normalu, kad vienoms leido valgyti mesa, kitoms ne. Ir mano meniu buvo tikrai skurdus... Plius, kai perziurejau sarasa patiekalu, kuriuos siulo pasigaminti... Tai as nusprendziau geriau visai nevalgyti...  unsure.gif

Be to, dietinis maistas - zuvys, mesa, kuriuos siulo valgyti tikrai yra brangus. Tarkim triusiena... ji tikrai nera jau is pigiuju, o vistiena jos negalima buvo pakeisti.

Be to, sio tyrimo rezultatai skirtingi kiekvienai. Mano kolege galejo labai daug produktu valgyti ir nesiskunde, o as pamaciusi sarasa vos neverkiau...


Papildyta:
Tai kiek laiko laikeisi šio mitybos plano?

QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 14, 16:28)
nieko keisto nematau.
Man irgi nei vienos ruseis mesos neivede.

Atsakyti
QUOTE(Ilgaplauke22 @ 2011 06 16, 18:29)
Tai kiek laiko laikeisi šio mitybos plano?

siaip as ne tiek grieztai laikausi,kiek pakoregavau savo mityba pagal surasytus produktus(atsisakiau man labiausiai netinkamu)ir noriu,kad tai butu ne laikinas laikymasis(nes ir duos laikinus rezultatus),bet mano gyvenimo budas.Man nereikia svoriui numesti schmoll.gif Man reikia svoriui naturaliai palaikyti(nes sveriu tiek kiek noriu ir esu savimi patenkinta) ir reikia,kad psioriaze butu neaktyvi.O tai labai priklauso nuo maisto.
O konkreciai pasikoregavau nuo kovo pradzios.
Papildyta:
QUOTE(Ilgaplauke22 @ 2011 06 16, 18:29)
BET po gydymo leidžia valgyt VISKĄ, supranti? Visą mėsą. Todėl ir nesuprantu apie ką kalbat, kad "negalėjo išvis valgyt mėsos".  Gal laikėtės tik mėnesį ir viskas?


netiesa,manau,kad jus kazka klaidindai suprantate...tas testas nera laikinas,kad vat pasilaikau ir susitvarkau problemas,o poto vel kemsu ka noriu ir kiek noriu schmoll.gif
Testas tam ir yra,kad suprastumei ir suvoktumei,kurie maisto produktai tau "draugiski" kurie ne 4u.gif kad tai taptu gyvenimo budu,o ne laikinumu.Aisku porcijas ateityje galima pasireguliuotu pagal save,meniu gali irgi reguliuotis,tik vat tuos maisto produktus gali pagal sarasa susidelioti ir maitintis pagal savo organizma.
Juk netinkami maisto produktai musu organizme ne is karto padaro zala,bet palaipsniui.
Todel tie 3 menesiai tai tik ivadine pradzia ir startas sveikesniam gyvenimo budui ir isiklausymui i savo organizma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 16 birželio 2011 - 22:08
Tą tai aš puikiai suprantu, kad čia gyvenimo būdo pakeitimas. BET po gydymo, t.y. šešių mėnesių (jeigu nėra laaabai didelės problemos), valgai produktus ne tik iš žalios zonos, bet ir iš raudonos. Valgai viską, netgi tai, kas po testo buvo griežtai draudžiama, tik žinoma, pagal rotaciją.


QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 17, 00:07)
siaip as ne tiek grieztai laikausi,kiek pakoregavau savo mityba pagal surasytus produktus(atsisakiau man labiausiai netinkamu)ir noriu,kad tai butu ne laikinas  laikymasis(nes ir duos laikinus rezultatus),bet mano gyvenimo budas.Man nereikia svoriui numesti schmoll.gif Man reikia svoriui naturaliai palaikyti(nes  sveriu tiek kiek noriu ir esu savimi patenkinta) ir reikia,kad psioriaze butu neaktyvi.O tai labai priklauso nuo maisto.
O konkreciai pasikoregavau nuo kovo pradzios.
Papildyta:

netiesa,manau,kad jus kazka klaidindai suprantate...tas testas nera laikinas,kad vat pasilaikau ir susitvarkau problemas,o poto vel kemsu ka noriu ir kiek noriu schmoll.gif
Testas tam ir yra,kad suprastumei ir suvoktumei,kurie maisto produktai tau "draugiski" kurie ne 4u.gif kad tai taptu gyvenimo budu,o ne laikinumu.Aisku porcijas ateityje galima pasireguliuotu pagal save,meniu gali irgi reguliuotis,tik vat tuos maisto produktus gali pagal sarasa susidelioti ir maitintis pagal savo organizma.
Juk netinkami maisto produktai musu organizme ne is karto padaro zala,bet palaipsniui.
Todel tie 3 menesiai tai tik ivadine  pradzia ir startas sveikesniam gyvenimo budui ir isiklausymui i savo organizma mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Ilgaplauke22 @ 2011 06 17, 09:27)
Tą tai aš puikiai suprantu, kad čia gyvenimo būdo pakeitimas. BET po gydymo, t.y. šešių mėnesių (jeigu nėra laaabai didelės problemos), valgai produktus ne tik iš žalios zonos, bet ir iš raudonos. Valgai viską, netgi tai, kas po testo buvo griežtai draudžiama, tik žinoma, pagal rotaciją.

Tai koks tada tikslas 6 menesius laikytis,nevalgyti produktu is raudonos zonos,moketi pries tai nemazus pinigelius uz testo padaryma,o po 6 menesiu vel ta pati i save kisti????
Jei kazkokiu produktu organizmas netoleruoja,tai jis po 6 menesiu jo nevartojimo neprades toleruoti ir niekas nepasikeis schmoll.gif
Naturalu,juk zmones ir taip naturaliai be jokiu testu(ypac vyresnio amziaus) jei jau kazko negali valgyti,tai to produkto ir stengiasi nevalgyti(buna nuo tam tikru produktu rugstis kyla,ar nevirskina ir t.t),juk jei nevartosi to produkto laikinai tai nereiskia,kad su laiku ta produkta galesi vartoti be jokiu tolesniu zalingu pasekmiu.
Todel manau,kad visgi visu pirma reiketu pradeti ne nuo maisto vartojimo,bet nuo savo minciu ir pasiryzimo.Jei jau nori kazkokiu pokyciu-del antsvorio,ligu ir t.t. tai visu pirma turi keisti mastym,gyvenimo buda.ne laikainai,bet ilgam!!!
Elementarus pavyzdis,jei turi virsvori,leta medziagu apykaita,tai reikia keisti gyvenimo buda,maitinimosi iprocius ne kokiems 6 menesiams,bet visam likusiam gyvenimui,nes kai svoris nukrenta ir jei vel pradedi maitinti iprastai,kaip maitinaisi turedama virsvori tai visi kg ir sugris ir dar su kaupu.
Kaip ir del ligu,...jei turi odos ligu ir maistas padeda liga pristabdyti,tai ir reiketu lakytis mitybos ir gyvenimo iprociu ir ateityje,visam laikui,nes liga sugris,jei sugris buves gyvenimo budas.

Na nebent vat gydytoja leidzia,tai po 6 menesiu vel pradedi maitintis iprastai,po tam tikro laiko vel atsiranda buvusios problemos,tada vel begi ieskoti pagalbos pas tuos pacius gydytojus,o tai reiskia pelna jiems biggrin.gif Uzdaras ratas,ieskai vis daugiau pagalbos,vis daugiau visur moki pinigelius,o pagalba cia pat-tiesiog reikia moketi ja tinkamai pasinaudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 24, 20:48)
Tai koks tada tikslas 6 menesius laikytis,nevalgyti produktu is raudonos zonos,moketi pries tai nemazus pinigelius uz testo padaryma,o po 6 menesiu vel ta pati i save kisti????
Jei kazkokiu produktu organizmas netoleruoja,tai jis po 6 menesiu jo nevartojimo neprades toleruoti ir niekas nepasikeis schmoll.gif
Naturalu,juk zmones ir taip naturaliai be jokiu testu(ypac vyresnio amziaus) jei jau kazko negali valgyti,tai to produkto ir stengiasi nevalgyti(buna nuo tam tikru produktu rugstis kyla,ar nevirskina ir t.t),juk jei nevartosi to produkto laikinai tai nereiskia,kad su laiku ta produkta galesi vartoti be jokiu tolesniu zalingu pasekmiu.
Todel manau,kad visgi visu pirma reiketu pradeti ne nuo maisto vartojimo,bet nuo savo minciu ir pasiryzimo.Jei jau nori kazkokiu pokyciu-del antsvorio,ligu ir t.t. tai visu pirma turi keisti mastym,gyvenimo buda.ne laikainai,bet ilgam!!!
Elementarus pavyzdis,jei turi virsvori,leta medziagu apykaita,tai reikia keisti gyvenimo buda,maitinimosi iprocius ne kokiems 6 menesiams,bet visam likusiam gyvenimui,nes kai svoris nukrenta ir jei vel pradedi maitinti iprastai,kaip maitinaisi turedama virsvori tai visi kg ir sugris ir dar su kaupu.
Kaip ir del ligu,...jei turi odos ligu ir maistas padeda liga pristabdyti,tai ir reiketu lakytis mitybos ir gyvenimo iprociu ir ateityje,visam laikui,nes liga sugris,jei sugris buves gyvenimo budas.

Na nebent vat gydytoja leidzia,tai po 6 menesiu vel pradedi maitintis iprastai,po tam tikro laiko vel atsiranda buvusios problemos,tada vel begi ieskoti pagalbos pas tuos pacius gydytojus,o tai reiskia pelna jiems biggrin.gif Uzdaras ratas,ieskai vis daugiau pagalbos,vis daugiau visur moki pinigelius,o pagalba cia pat-tiesiog reikia moketi ja tinkamai pasinaudoti mirksiukas.gif


Piktumas tai neišpasakytas. Jūs kalbate apie maisto netoleravimo testą nežinodama gydymo principo, kalbate kaip reikia keisti gyvenimo būdą, atsisakyti kažko visam laikui ir t.t. Maisto netoleravimo testas to neliepia. Todėl siūlau susipažinti su gydymo metodika ir tik po to kalbėti "kaip kg sugrįžta ir dar su kaupu".
Juolab, kad organizmas pradeda toleruoti produktus, kurių anksčiau netoleravo atsisakius jų 4-6 mėnesiams ir išvalius organizmą. Tad, siūlyčiau pirma pasidomėti šiek tiek tuo, o ne tik nuogirdomis pasikliauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplauke22: 28 birželio 2011 - 13:00