Įkraunama...
Įkraunama...

Dormeo patalynė, čiužiniai ir kt. produkcija

Ką manote apie Dormeo pagalves? unsure.gif
Atsakyti
Nezinau, kam tau pagalves sau ar kudikiui, jei kudikiui tai jiems nereikia pagalves, o jei sau as turiu dormeo klasikine, ir gailiuosiu nes baisiai skauda kakla ant jos neina isimiegoti, ant jos gerai tik telika ziureti atsiremus lotuliukas.gif o jei pirksi dormeo ortopodine tai jos mazesnes gal ir patogesnes nebandziau ortopedines, kas dormeo ciuzini turim tai nesigailim tikrai geras thumbup.gif
Atsakyti
Labas,
Isbandziau Dormeo memosan ortopedine pagalve - super! Gailiuosi kad nepirkau kai Top shope akcija buvo, dabar su pasto islaidomis viena kainuoja virs 100 Lt.... gaila.
Atsakyti
Aš turiu dormeo čiužinuką ir ortopedines pagalves labai džiaugiuosi. Labai geras yra čiužinukas, labai patogu kai važiuoji atostogauti jis nestoras gali vežtis kartu ir pasitiesti ant betkokio paviršiaus, kad ir ant žemės vistiek miegas yra puikus. thumbup.gif ir be to nera brangu mastau.gif
Atsakyti
mes tai turim dormeo ciuzini ortomedini tai tikrai saunus daiktas thumbup.gif thumbup.gif
o kudikiui tai tikrai pagalves nereikia schmoll.gif mes dabar isigijom eastcon naturalios vilnos patalus tai mazuliui tik pagalves uzvalkala po nugaryte paklojom kad butu silta ir svelnu ax.gif
Atsakyti
Super temelė thumbup.gif , norim įsigyti čiužinuką, gal kas patarsit kuris geresnis iš dormeo asortimento vaikiukui wub.gif ?
Atsakyti
QUOTE(indruška @ 2008 09 11, 16:54)
Super temelė thumbup.gif , norim įsigyti čiužinuką, gal kas patarsit kuris geresnis iš dormeo asortimento vaikiukui wub.gif ?


jei norit minkstesnio tada siulyciau dormeo memory, jei kietesnio - dormeo clean comfort, o jei aktuali mazesne kaina - tada dormeo ortopedic thumbup.gif
Atsakyti
Tai negi visi vienodai patogūs? Ten tie aprašymai man labai asociuojasi su reklaminiais tekstais g.gif
Papildyta:
QUOTE(indruška @ 2008 09 12, 16:00)
Tai negi visi vienodai patogūs? Ten tie aprašymai man labai asociuojasi su reklaminiais tekstais g.gif

O tas dormeo ortopedic labiau prie kietesnio ar prie minkštesnio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruška @ 2008 09 12, 15:06)
Tai negi visi vienodai patogūs? Ten tie aprašymai man labai asociuojasi su reklaminiais tekstais g.gif
Papildyta:

O tas dormeo ortopedic labiau prie kietesnio ar prie minkštesnio? 4u.gif

mane taip pat domina koks jis labiau ir ant kokio čiužinuko smagiau miegoti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruška @ 2008 09 12, 15:06)
Tai negi visi vienodai patogūs? Ten tie aprašymai man labai asociuojasi su reklaminiais tekstais g.gif
Papildyta:

O tas dormeo ortopedic labiau prie kietesnio ar prie minkštesnio? 4u.gif


ortopedic yra kietas bet man labai patogu ant jo miegot thumbup.gif
Atsakyti
Nu sako, kad ir sveikiau ant kieto g.gif , dėkui už info drinks_cheers.gif
Atsakyti
Megoje Kaune yra top shop parduotuve galima ciuzinius isbandyti, tai as kai ziurejau man visi daug maz panasus ar ortopedinis ar memosan tik kainyte skyresi, ir ortopediniam duoda maziau garantijos lyg 6 metus o memosan 12 metu, jei nemaisau, o pagalves turim klasikines ir jos man per dideles noreciau ortopedines ji mazesne
Atsakyti