Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

Pas mus Chicco Polly atrodo Polly bet uzvalkalai mane siaubingai sunervavo...is virsaus klijuote, bet apacioj nu popierius kazkoks, ispilta sriuba, trupiniai, viskas patenka PO uzvalkalu ir ten supuvo...dar kai vaikas pasisioja atrodo isvirsaus tipo turetu nepraleist,isvalai, bet kai nusprendziau geriau isvalyt kedute....o siaubas...vos ne pelesiai kazkokie...bandzau isplaut,medziaga yra, isvalius kvapas lieka...
Atsakyti
Sveika,
o mes ziauriai ilgai ieskojome kedutes. Tos plasmasines baisiai gremediskos, plius primargintos i interjera joki neisipaiso. O baigesi paieskos ikejoj, siulyciau ir jums ten pasidairyti, juo labiau kainos nuo 40Lt, ir visai negremediskos, yra visokiu paminkstinimu papildomai, staliuku uzdedamu pirkti. Mes pirkome medine su uzdedamu staliuku, na ziauriai dziaugiuosi, nes auksta, pritiurlina, tai lengvai ranksluosteliu nusivalo, tvirta. Na labai dziaugiuosi ja :-)
Atsakyti
pas mus Peg perego tatamia, po 1no vaiko (bet dazno nauduojimo iki 3.5metu), uzvalkalas nusitrine i skudurus!!! i 0 praktiskai, apipliso ta sintetine oda.

pati kedute gera, o uzvalkala reiks speju uzsakyneti is naujo, o kainuoja doh.gif
domejausi pas auto keduciu siuvejus, tai malonumas irgi kainuoja doh.gif
Atsakyti
Mes turim fisher price maitinimo kedute ir labai labai patenkinti,jos kedute medziagine,bet valosi puikiai!!!
Atsakyti
QUOTE(*Dancer @ 2013 09 04, 12:42)
Mes nusipirkom Chicco Happy Snack thumbup.gif  Polly pasirodė labai didelė ir gremėzdiška, kadangi mūsų nedidelė virtuvė, tai nugalėjo Happy Snack  mirksiukas.gif
Kuo mieliausiai mažylis joje valgo drinks_cheers.gif


Pas mus Polly! Dėl funkcijų nesiskundžiu, na bet musų nykštukinėje virtuvėje užima visą laisvą vietą! Kai pirkom atrodė normali, bet namie pastačius, tos iškėstos kojos nuolat kliūna! Nesulaukiu kada išaugsim!
Atsakyti
QUOTE(ingapk @ 2013 10 16, 13:11)
Pas mus Polly! Dėl funkcijų nesiskundžiu, na bet musų nykštukinėje virtuvėje užima visą laisvą vietą! Kai pirkom atrodė normali, bet namie pastačius, tos iškėstos kojos nuolat kliūna! Nesulaukiu kada išaugsim!


man polly irgi pasirode gana "gremezdiska".
rinkausi peg perego su eko oda
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 10 16, 23:40)
man polly irgi pasirode gana "gremezdiska".
rinkausi peg perego su eko  oda


Man maitinimo kedutes visos atrodo ir yra dideles... mes renkames, kam ko reikia... Peg Perego kedutes geros, bet tarkim manes netenkinta nugaraliu padetis, kur kas patogesne yra Chicco Polly kedutes nugareles padetis, ji pasidaro beveik gulscia, ko nera PP keduteje.
Papildyta:
QUOTE(zz_aiza @ 2013 03 17, 18:18)
aš vakar kaip tik tokią užsisakiau, tai kėdutė+staliukas+paminkstinimas gaunasi 80 Lt  bigsmile.gif
user posted image
http://www.ikea.com/...PE126862_S4.jpg
http://www.ikea.com/...PE215020_S4.JPG


Na, i tokia kedute tikrai nepasodinsi 5-6 men. kudikio. doh.gif Cia jau didesniems ir tvirtais sedintiems.

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Naudojom Peg perego tatamia, patys geriausi atsiliepimai, negaliu pasminėti nė vieno minuso, keista, kad kažkam suplyšo užvalkalas, mūsų atrodo tikrai kaip naujas, nėra net menkiausios naudojimo žymės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 20 spalio 2013 - 18:37
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2013 10 17, 00:40)
man polly irgi pasirode gana "gremezdiska".
rinkausi peg perego su eko  oda



peg perego tikrai geros kedutes, nors ir chicco man patinka. thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit patarti, kurioje maitinimo kedutėje reguliuojasi padėklo aukštis? Mūsų leliukas iš smulkiųjų, turim dovanotą tokią "no name", lenkišką, tai jis joje sukrenta ir padėklas jam ties kakta atsiranda doh.gif Tikrai per didelė, o sėdynė nesireguluoja, kad pakelti aukščiau, tik pusiau gulomis. Ryt praleksim parduotuves, bet gal mamos iš savo patirties pasidalins? 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2013 10 25, 13:28)
Gal galit patarti, kurioje maitinimo kedutėje  reguliuojasi padėklo aukštis? Mūsų leliukas iš smulkiųjų, turim dovanotą tokią "no name", lenkišką, tai jis joje sukrenta ir padėklas jam ties kakta atsiranda doh.gif Tikrai per didelė, o sėdynė nesireguluoja, kad pakelti aukščiau, tik pusiau gulomis. Ryt praleksim parduotuves, bet gal mamos iš savo patirties pasidalins? 2.gif

Ot geras klausimas- net as nezinau kurios mait.kedutes ir padekliuko aukstis reguliuojasi- jei rasit butinai parasykit. ACIU.
Atsakyti
Zodziu, ner tokios kedutes smile.gif Vezemes leliu ir matavom vietoje, jamsim Preg perego smile.gif
Atsakyti