Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

Radau kur galima apziureti abi kedutes: peg perego siesta ir peg perego tatamia, ir dar visokiu kitokiu. Isimylejau is pirmo zvilgsnio i peg perego tatamia,nors kaina nemaza,bet siandien kedute jau pas mane:) kitos net pirkus nebuciau,nes vietos pas mus nedaug,o ir stumdyt reikia vis is virtuves i svetaine,nes mano mazyle kur as ten ir ji smile.gif tai si kedute tikras issigelbejimas: kompaktiska, manevringa,lengvai stumdosi ant ratuku ir kas svarbiausia eko oda biggrin.gif nes man tai tos ceratos... doh.gif o dar ir supynes pasidaro,tai dar ir vietos sutaupem,o ir pinigu ant supyniu thumbup.gif zodziu esu labai patenkinta ir as naudoju visas funkcijas,man svarbu,kad reguliuotusi nugarele,nes mergyte dar nesedi,aukstis taip pat,nes kai sedziu zemiau nuleidziu,kai stoviu-auksciau,kad mazyle butu kuo arciau,ratukai kaip minejau man butini,o supynes ziauriai patiko mazylei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2013 11 29, 18:50)
Radau kur galima apziureti abi kedutes: peg perego siesta ir peg perego tatamia, ir dar visokiu kitokiu. Isimylejau is pirmo zvilgsnio i peg perego tatamia,nors kaina nemaza,bet siandien kedute jau pas mane:) kitos net pirkus nebuciau,nes vietos pas mus nedaug,o ir stumdyt reikia vis is virtuves i svetaine,nes mano mazyle kur as ten ir ji smile.gif tai si kedute tikras issigelbejimas: kompaktiska, manevringa,lengvai stumdosi ant ratuku ir kas svarbiausia eko oda biggrin.gif nes man tai tos ceratos...  doh.gif o dar ir supynes pasidaro,tai dar ir vietos sutaupem,o ir pinigu ant supyniu  thumbup.gif  zodziu esu labai patenkinta ir as naudoju visas funkcijas,man svarbu,kad reguliuotusi nugarele,nes mergyte dar nesedi,aukstis taip pat,nes kai sedziu zemiau nuleidziu,kai stoviu-auksciau,kad mazyle butu kuo arciau,ratukai kaip minejau man butini,o supynes ziauriai patiko mazylei rolleyes.gif


Išduokit, kur galima apžiūrėti daug kėdučių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 11 27, 13:16)
Turiu paprastutę kėdutę Babybjorn. http://www.mothercar...default,pd.html
Jokių čia funkcijų nėra, apart nuimamo padėkliuko nuplovimui bei staliuko atitraukimo, vaikui augant. Patikėkit, valgymui to tikrai pakanka. Vaikas nežaidžia, o valgo kėdutėje. Kadangi kėdutė susilanksto, tai ratukų iš viso nereikia. Ją lengvai galima transportuoti.


Graži kėdutė wub.gif Tik man kaina tai didoka blush2.gif Aš Graco nusižiūrėjusi už 200Lt. Labiausiai patiko tai, kad stabiliai stovi. Čiupinėjau ir kitokias, bet tos iš pigesnių, tai linguoja į visas puses...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2013 11 30, 14:09)
Išduokit, kur galima apžiūrėti daug kėdučių? ax.gif

Mes buvome vaikutis parduotuveje Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pasiteisino maitinimo kedute is Ikea Antilop. thumbup.gif Lengva,negrozdiska,kompaktiskai ir nebrangi. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze30: 06 gruodžio 2013 - 15:21
Abiems vaikams turėjau skirtingas kėdutes. Viena buvo su visomis funkcijomis, kita - praktiškai be nieko. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad rinkdamasi kitą kėdutę žiūrėsiu, kad būtų buomelis tarp kojų ir kad staliuką galima būtų pristumti arčiau, nes kai viena padėtis, pastoviai ten visko prisimėto. smile.gif
Atsakyti
Pirkom Graco Contempo. Patogi, praktiška (padėklas ir atlošas reguliuojami, kėdutės aukštis irgi; buomelis tarp kojyčių, padėklas su nuimamu viršumi). Užvalkalas - nei medžiaga, nei "cerata", kažkoks įdomus audinys g.gif , bet valosi labai lengvai ir nesiterlina. Nusiima irgi lengvai.
Kaina vid. - 350 Lt.
Labai kompaktiška: lengvai susideda ir tokia siaurutė puikiai stovi (nei atremt, nei kur kaišiot, jog nevirstų).

user posted image

Foto iš čia: http://in-green.com..../graco-contempo
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 15, 22:47)
Pirkom Graco Contempo. Patogi, praktiška (padėklas ir atlošas reguliuojami, kėdutės aukštis irgi; buomelis tarp kojyčių, padėklas su nuimamu viršumi). Užvalkalas - nei medžiaga, nei "cerata", kažkoks įdomus audinys g.gif , bet valosi labai lengvai ir nesiterlina. Nusiima irgi lengvai.



Rasma, kokia superine thumbup.gif noreciau ir as tokios, nes su pirmu turejau medine, tai nelabai man patiko ax.gif
Atsakyti
Dukrai prieš septynis metus pirkome toko tipo medinę kėdutę:

http://www.babyone.l...o-kedute-1.html

Naudoja iki šiol, neužilgo perleis broliui, o dėvėjimo požymiai per visus tuos metus - minimalūs. Kėdutė išties auga kartu su vaiku. Jau sėdinčiam vaikui - patogu, lengvai prižiūrima, gražiai įsipaišo į interjerą.

Atsakyti
QUOTE(jurguze30 @ 2013 12 06, 15:17)
O man pasiteisino maitinimo kedute is Ikea Antilop.  thumbup.gif



o nuo kelių mėn. ji tinkama?
Atsakyti
O mums maitinimo kėdutė nepasiteisino. Pydavo, lipdavo iš kėdutės. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra Gi @ 2014 01 24, 14:00)
O mums maitinimo kėdutė nepasiteisino. Pydavo, lipdavo iš kėdutės.  doh.gif



o kur tuomet maitinat mažylį? Nes aš šiuo metu kai pradėjo valgyti košes gultuke maitinu, bet jau nelabai patogu nei vaikui nei man.Ruošiuosi pirkti kėdutę būtų įdomu sužinoti į ką atkreipti dėmesį perkant... ax.gif
Atsakyti