Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Gimdžiau Klinikose tris kartus. Kiekvieną kartą patirtis vis kitokia rolleyes.gif .
Na, jei reiktų, tai ketvirtą kartą rinkčiausi Klinikas mirksiukas.gif biggrin.gif . Profesionalus personalas, na gal dėl didelio gimdyvių skaičiaus nespėja skirti daug dėmesio, (tik tiek, kiek priklauso), bet paprašius kokios pagalbos labai geranoriškai reaguoja ir padeda. Svarbiausia - sakyti, klausti, tartis jei kas nors kelia nerimą.
Dėl palatų- prieš 5 metus kai gimdžiau-buvau trivietėj suremontuotoj palatoj - ištvėriau tik vieną dieną ir išsiprašiau į mokamą, nes palatoj buvo dvi jaunos mamos iš kitų miestų po kompliluotų gimdymų ir jų vaikiukai buvo laikomi atskrai. Joms nuolat reikėjo nusitraukinėti pieną (o prie mano vyro gėdijosi tai daryti, bėgdavo kažkur kitur), liejo ašaras, kad vaikiukų nėra šalia, kad niekas neatvažiuoja jų aplankyti. Žodžiu, jaučiausi beveik kalta, kad pagimdžiau sveiką vaiką ir vyras šalia manęs. O ir jausmas ne koks, kai atėjus mano vyrui, demonstratyviai išeinama garsiai trenkus durimis... doh.gif ...Tad persikėlus įmokamą palatą tikrai ramiai su vyru galėjom pasidžiaugti savo pirmagime ir sėkmingu gimdymu.
Kai gimdžiau prieš tris metus - siautėjo pandeminis gripas, o ir prisiminus pirmąją patirtį su verkiančiomis mamytėmis, tik atvažiavus į gimdyklą pareiškiau,kad man reiks mokamos palatos biggrin.gif . Viskas ten labai thumbup.gif , juolab, kad mane 'kirpo', tad higiena rūpintis ir oro vonias priiminėti buvo labai patogu.
Paskutinė patirtis - prieš Kalėdas. Irgi norėjau mokamos, bet visos buvo užimtos... Įkėlė į dvivietę su šaunia jauna 'pirmakarte' mamyte. Palata suremontota, WC priešais palatą. Na, nepuolėm mes ten labai artimai bičiuliautis, tačiau puikiai sutarėme. Jai reikdavo nusitraukti pieną, kad užvestų laktaciją ir visai nesigėdijo tai daryti prie mano vyro. Aš be jokių kompleksų maitindavau savo vaikiuką prie jos lanktojų. Žodžiu, buvo normalus požiūris ir į gimdyves ir į jų norą būti su artimaisiais. Kai kitą dieną atsilaisvino mokama-atsisakiau. Kažkaip nemačiau prasmės leisti pinigus, nes vyras dėl likusių namie vaikų negalėjo nuolat būti su manimi, lankytojai nesiveržė dėl užpustytų kelių, o ir laikyti mūsų ilgai nieks nesiruošė...
Tad labai sunku patarti. Viskas priklauso nuo įvarių aplinkybių ir nuo to, su kokia mamyte būsit paguldyta. Vienoms reikia bendrijos, nori pasitarti, būna, kad bendravimą pratesia toliau. Kitos nori asmeninės erdvės, visą dieną, o gal net ir naktį praleisti tik su artimaisiais.
Bet kokiu atveju, linkiu greito ir lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
o kokia kaina mokamos palatos, kad galėtų būti ir vyras kartu? g.gif ir kiek tokių palatų yra?
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2013 02 03, 18:31)
o kokia kaina mokamos palatos, kad galėtų būti ir vyras kartu? g.gif  ir kiek tokių palatų yra?

Kiek yra vienviečių palatų tai tikrai nežinau. Paros kaina, jei neklystu, kažkur apie 120-130 lt. Nuo ketvirtos paros berods po 70 Lt. Susimokėti ten reikia eiti į klinikų kasas.
Atsakyti
o kaip klinikose su naujagymių rūbeliais? rengia tėvelių ar turi savus "valdiškus" ?
Atsakyti
Po gimdymo rengia savais jei duodi, po CP man reikėjo duot tik kepurę, kojinytes ir pampersus, rengė klinikų. Bet baisūs žiauriai jie, kai kitą dieną atnešė, puolėm perrengt...Nemokamose palatose yra jų, tragiški... Mokamose tik vystyklai buvo valdiški.
Atsakyti
Aga, ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 02 03, 20:37)
o kaip klinikose su naujagymių rūbeliais? rengia tėvelių ar turi savus "valdiškus" ?


Pagimdžiau pati, dar gimdykloje vyro prašė paduoti pirma kojnytes ir kepyrėlę, paskui jau kai pasimaitino ant mano krūtinės - ir likusius rūbelius.

Dėl mokamos palatos - aš visom 4uriom už, jei tik yra laisva imkit. Man asmeniškai pats gimdymas buvo sunkus ir ilgas, aš labai išvargau, o dar plyšau ir kirpo. doh.gif Tai fiziškai jaučiausi lyg viena koja grabe. Vos paėjau. Taigi man wc palatoje buvo toks didelis pliusas, nes nežinau kaip būčiau pati ėjus iki bendro, man sunku buvo iš vieno palatos galą į kitą nueit. Dar vyro buvimas visą parą šalia irgi nepamainomas, nes viską paduodavo, tai daug mažiau judėt reikėjo, nei būnant bendroj. Privatumas man labai buvo reikalingas, todėl gal ir brangoka 120 už naktį, bet tuo metu būčiau ir 200 nepagailėjus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majaj: 04 vasario 2013 - 16:28
visada mokamų palatų skaičių ir kainas galima pasitikrinti čia: http://www.kmuk.lt/mokamos.php - pirmosios dvi lentelės

dar nepamainomas gėris mokamose yra išlankstoma lova vyrui - joje daug patogiau gulėti bent jau man buvo, negu ropštis į tą įprastinę ligoninės lovą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tapu-tapu @ 2013 02 05, 13:17)
visada mokamų palatų skaičių ir kainas galima pasitikrinti čia: http://www.kmuk.lt/mokamos.php - pirmosios dvi lentelės

paziurejau tose lentelese, kad yra vienvieciu po 60 Lt uz para, be tu pagerinimu tik su atskiru dusu ir wc, nei nezinojau, visai fainas variantas, tarkim jei vyras istisai nebuna ir norisi privatumo. Bet gal tokiu akuserinam skyriuj nera? g.gif

Aga, labai grazus leliukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 02 04, 13:25)
Va taip atrodė aprengtas kitą rytą kai atnešė man sad.gif


na musiske tai normaliais rubeliais aprenge, net sakyciau graziais palyginus su jusiskiais biggrin.gif ir tinkamo dydzio, ir nevyste, o buvo su normalaus dydzio sliauztukais ir spalva suderinta su marskinukais ax.gif jei gerai pamenu tai buvo su camelia vaistines logotipais, turbut buvo neseniai gauti biggrin.gif
Atsakyti
pirmą lelių gimdžiau klinikose. Antra kartą rinkčiausi taip pat jas. Labai patiko personalas. Labai rūpestingas smile.gif visom keturiom už klinikas drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai net nezinau ar esu uz mokamas palatas. Du kartus gimdziau ir abu kartus gulejau nemokamose. Pirma karta nerenovotuoj palatoj su besikeicianciom mamom kas kelias paras (as gulejau 10 paru). Kadangi turejau rupesciu del dukrytes sveikatos tai visa kita buvo giliai dzin. Vyras kad miegotu prie sono man nereikejo, svarbiausia buvo kad silta tvarkinga, yra vystymo stalas, kriaukle, palos ir pan. Viskas ko reikejo yra, tik kad sienos ne tokios grazios smile.gif

Antra karta pakliuvau i renovuota, irgi nemokama palata. Tai aisku grazi palata su naujais baldais, atmosfera visai kita. Gulejau 3 paras, kolege papuole nekokia bet nekreipiau demesio i ja. Svarbiausia vaikas prie sono sveikas, sustiprejom ir namo.

Mano nuomone ten praleidziam tik kelias dieneles, jei pinigais nelyja tai tikrai nera reikalo imti mokamos palatos. Svarbiausia nusiteikimas ir supratimas ka ten veikiam. Ne poilsiaut ir serialu ziuret vaziuojam. Galvociau apie mokama palata kogero tik tuomet jei paguldytu salia kokia asocialia moteriske trukdancia (kvapais, garsais, utelem ar dar kuo nors) saugiai ir ramiai ilsetis.
Atsakyti