Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Man naktinių net po gimdyvo savų nereikėjo, nes kilo temperatūra, nuo karščiavimo prakaitavau, tai per dieną dešimtis valdiškų pakeisdavau, nešdavo ir nešdavo vis. O kai jau galėjau vilktis, nebuvo patogu, iškart rengiaus kelnes, maikutę.
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2013 02 18, 09:52)
Norėčiau neseniai gimdžiusių KMUK paklausti, ar gimdymo metu dėvėjote savo naktinukus ar ligoninės duotus (jei apskritai duoda...)? kiek teko girdėti, savi naktinukai sugadinami negrįžtamai gimdymo metu, o jei rinksiuos ligoninės,ar nepalaikys manęs bomže? blush2.gif  kokia apranga reikalinga vyrui, jei jis nori dalyvauti gimdyme (ar yra kažkokie reikalavimai, ką jam rengtis)? ar po gimdymo seselės paaiškina, parodo, kaip maitinti lėliuką, ar kaip nusitraukti pieną esant reikalui?


tu pati gimdysi ar tau darys CP, seip viska paaiskuna, kaip maitinti, kaip nusitraukti, net jei reikia krutu masaziste yra, neprisipirk jokiu nereikalingu pientraukiu
Atsakyti
Netobula butinai prasykit kad pakviestu zindymo specialiste, ji labai aiskiai paaiskina ir parodo kaip paduoti kruti, kaip maitinti. Papasakoja apie dalykus kuriu negalima daryti (bobuciu pasakas kurias labai megsta vyresnes kartos moterys brukti jaunoms mamoms doh.gif ). Nes ne visada papuola kad ji ateina, bet zinokit kad tokia yra kad jos pagalba labai vertinga.
Pirma karta kai gimdziau ji atejus buvo paaiskino viska, paskui nesigavo kazkas tai prasiau kad vel pakviestu. O seseles tai nieko jos negali patarti siais klausimais, isvis nesusigaudo nei ka nei kaip daryti. Antra dukriuke kai gimdziau tos zindymo specialistes nebuvo atsiunte (man nereikejo, bet kartu gulejo mama pirmakarte tai jai butu praverte).
Lengvo Jums gimdymo ir sveiko rubuiliuko leliuko wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Vyrui būtinai reikia turėti persiavimui šlepetes (geriausiai kokios guminės). Patarčiau jam ir drabužėlius kokius lengvesnius įsismesti persirengti - plonesnes treningo kelnes ir marškinėlius trumpom rankovėm, nes gimdykloje tikrai šilta. Kokį džemperį irgi tegu įsimeta, jei norės nueiti kavos iki automato nusipirkti. Maniškis visada persirengdavo, nes man lengviausiai iškesti sąrėmius budavo kai jis už nugaros man stovėdavo, o aš užlaužus rankas pasikabindavau jam ant rankų. Po tokio "sporto" gimdykloj jis ne tik visas šlapias buvo, bet ir mėlynės ant rankų ilgam likdavo... Na ir šiaip, higieniškiau, kai švarius drabužius persirengia.
Gimdykloj akušerė parodys, kaip pirmą kartą pamaitinti mažiuką. Nors to priešpenio labai mažai, atrodys, kad nieko ten nėra, bet jis vertingas.
Kai perveš į palatą, ryte užsimink sesutei, kad norėsi žindymo konsultantės.
Kai paskutinį kartą gulėjau, mano palatoje buvo pirmakartė mamytė. Nors jai paaiškino, parodė ir mamytei visą laiką atrodė, kad maitina teisingai, bet kai reikėjo išvykti, paaiškėjo, kad vaikiukas prarado per daug svorio nes jis žindo netaisyklingai, neprivalgė kiek reikėjo. O kadangi neprivalgė, tai ir neturėjo jėgų stipriau traukti to pienelio, netraukė pieno - neužsivedė pieno gamyba. "Kabodavo" jis prie krūties , bet alkanas likdavo. Mat kai jos klausdavo, ar viskas gerai, ji atsakydavo, kad gerai, tai niekas nepuolė žiūrėti, kad jos speneliai nugraužti, kad vaikas neprivalgęs. Mat jai atrodė, kad taip pradžioje ir turi būti - skaudanti krūtinė, verkiantis vaikas... Teko primaitinėti mišinukais (ten taip "apgauna" - prie krūties deda plona šlangutę su mišiniu, o vaikui atrodo, kad traukia mamos pieną), kai sustiprėjo, užteko jėgų ir mamos pieną žįsti - taip ir laktacija užsivedė.
Gimdyves palatose prižiūri akušerės (atidžiau skaityk korteles prisegtas) - jos taip pat žino, kaip reikia maitinti leliukus. Žodžiu, jei kiltų kokių klausimų, net jei atrodys, kad jie "kvaili", drąsiai kreipkis į personalą - klinikose jis tikrai fantastiškas ir jie geranoriškai padės.
Atsakyti
Gimdykloj labai, labai karsta...radiatoriai dega biggrin.gif
Tegul vyras isideda slepetes ir kazka lengvesnio apsiregti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(netobula @ 2013 02 18, 11:52)
Norėčiau neseniai gimdžiusių KMUK paklausti, ar gimdymo metu dėvėjote savo naktinukus ar ligoninės duotus (jei apskritai duoda...)? kiek teko girdėti, savi naktinukai sugadinami negrįžtamai gimdymo metu, o jei rinksiuos ligoninės,ar nepalaikys manęs bomže? blush2.gif  kokia apranga reikalinga vyrui, jei jis nori dalyvauti gimdyme (ar yra kažkokie reikalavimai, ką jam rengtis)? ar po gimdymo seselės paaiškina, parodo, kaip maitinti lėliuką, ar kaip nusitraukti pieną esant reikalui?


Viska duoda gimdykloj ir jau palatoj. Naktinius ir chalata gimdykloj duoda.
Tikrai imk ligonines gimdykloj, jie ten isdesifenkuoti ir negaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 20 vasario 2013 - 14:27
QUOTE(PaulaL @ 2013 01 24, 13:07)
Tikrai apsimoka 4u.gif
Raqmybe, dusa, wc , tv salia...viena su mazyliu, vyras gali likti...

Po pirmo gimdymo gavau palata 2 aukste, nesuremontuotoj puseje, bet labai dziaugiausi,kad galiu buti viena su savo seimyna:)

O dabar gavau ir 2 aukste, bet kitoje puseje, viskas atremontuota thumbup.gif

Mes norejom,bet atskiros palatos negavom.Teko ,,gyvent,, su mergina iš Čečenijos.Gerai kad tik kelias dienas.Atrodo kas čia tokio,bet ,kai lankytojai eina be perstojimo , nelabai koks jausmas.Aš už atskirą palatą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. noriu pasiteirauti pas kokia gydytoja gimdete Klinikose? Ar kas nors gimde pas Dalia Cesnaviciene? Kokie atsiliepimai? blush2.gif Gal kas nors turite sios gydytojos kontaktus, nes niekur rasti negaliu... Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dievinanti vaikucius @ 2013 02 22, 13:27)
Sveiki. noriu pasiteirauti pas kokia gydytoja gimdete Klinikose? Ar kas nors gimde pas Dalia Cesnaviciene? Kokie atsiliepimai?  blush2.gif  Gal kas nors turite sios gydytojos kontaktus, nes niekur rasti negaliu... Buciau labai dekinga  smile.gif

Apie gydytoją Česnavičienę galite paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2013 02 22, 14:33)
Apie gydytoją Česnavičienę galite paskaityti.


Perskaiciau sia tema, ji kiek pasenusi ir nera kontaktu, todel ir teiraujuosi...
Atsakyti
Sveikos, vis skaitau, kad dauguma mamu piena nusitraukia esant reikalui, o tai kaip su tuo pientraukiu ? Ten kazkoki duoda ar reikia savo tureti ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti