Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(whitey @ 2011 09 14, 18:45)
Master card prepaid neapmokestindavo, visos kitos- bendra tvarka


pas mane paprasta MC...
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2011 09 14, 17:29)
Nesuprantu, kodėl prideda papildomus mokesčiu??? esu RYANAIR pirkusi bileitus gal 4 . su ta pačia master card kortele. vakar bandau vėl pirkti, ir man prideda mokesčius - 82 lt.  g.gif

Tai gal jau senau pirkote ir nuo to laiko atsirado papildomu korteles mokesciu g.gif nes atsirado kazkoks bilietu nepanaudojimo ar pan. mokestis, o gal ir dar kazkokiu ax.gif
As dar vis perku su Master card prepaid kortele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo racke: 14 rugsėjo 2011 - 19:54
Noriu paklausti, jeigu ryanair bilieto keiti pavarde, ar ta kaina 110 eur yra tik uz viena bilieta? Ta prasme jeigu yra bilietai pirmyn atgal ir dar su persedimu, tai pakeisti pavarde kainuotu 440 eur uz visus?
Atsakyti
Viska suprantate teisingai ax.gif
Atsakyti
„Ryanair“ paskelbė, kad nuo spalio 4 d. įsteigs savo „Mastercard“ kortelę – „Ryanair Cash Passport“. Tik su ja keleiviams nereikės mokėti 6 svarų administracinio mokesčio. Nuo lapkričio 1 d. turintiems kitų kompanijų „Mastercard“ korteles taip pat bus priskaičiuojamas 6 svarų mokestis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tadas_Blinda: 15 rugsėjo 2011 - 11:36
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 09 15, 12:36)




o Jus kiek pamenu zinodavote kainas i londona, sakykit gal pastebejot tikrai buna bilietuku i londona net po 15lt (tiesiogiai)g.gif ?ar cia mane isdure rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2011 09 15, 11:40)
o Jus kiek pamenu zinodavote kainas i londona, sakykit gal pastebejot tikrai buna bilietuku i londona net po 15lt (tiesiogiai)g.gif ?ar cia mane isdure rolleyes.gif


Tokiu i Londona niekada neesu mates., maziausiai per krize mokejau 35 Lt. Pigiausi dabar yra 59 Lt + mokesciai i viena puse.
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 09 15, 12:36)


o tai negalioja tik UK ? g.gif
Atsakyti
Sveiki,labai labai prasaupagalbos.Pasidariau chech-in pries savaite,siandien pasto dezuteje radau laiska ju
YOU MUST CHECK-IN ONLINE AND PRINT YOUR BOARDING PASS ON AN INDIVIDUAL A4 PAGE FOR PRESENTATION AT BOTH AIRPORT SECURITY AND AT THE BOARDING GATE.

You can check-in online from 15 days up to 4 hours before each scheduled flight departure time. ir t.t
Nieko nesuprantu...jug jau bilietus turiu,tai gal blogai ta cekina pasidariau kad vel praso???Labai prasau skubiai,nes po 5 dienu isskrendam...Aciu..
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2011 09 16, 16:29)
Sveiki,labai labai prasaupagalbos.Pasidariau chech-in pries savaite,siandien pasto dezuteje radau laiska ju
YOU MUST CHECK-IN ONLINE AND PRINT YOUR BOARDING PASS ON AN INDIVIDUAL A4 PAGE FOR PRESENTATION AT BOTH AIRPORT SECURITY AND AT THE BOARDING GATE.

You can check-in online from 15 days up to 4 hours before each scheduled flight departure time. ir t.t
Nieko nesuprantu...jug jau bilietus turiu,tai gal blogai ta cekina pasidariau kad vel praso???Labai prasau skubiai,nes po 5 dienu isskrendam...Aciu..

Greiciausia tai tik automatinis priminimas ....... Man iki skrydzio kokius trys kartus tokia info rasinejo .

Atsakyti
Gal galit skubiai atsakyti, ar Boarding pasas tik vienas puslapis su dviem barkodais? Galima ji nespalvotai atspausdint?
Atsakyti
QUOTE(Lovella @ 2011 09 16, 16:42)
Gal galit skubiai atsakyti, ar Boarding pasas tik vienas puslapis su dviem barkodais? Galima ji nespalvotai atspausdint?

Taip 4u.gif
Atsakyti