Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 70 tema

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 12, 23:55)
Papildyta:
Ot skleroze pas mane blush2.gif ten ir maciau bigsmile.gif  lotuliukas.gif

gal galit pasakyti, ar cia siuntimas nemokamas ?

Kitoj temoj kazkuri kepejele rase, kad perkant iki 75 lt, atsiuntimas nemokamas, o ir paciam puslapy raso "free shipping to Lithuania". Bet as ziuriu ziuriu, ir nerandu jokios formos, gal biski ieskot nemoku doh.gif Gal nuorodele butu galima?

O cia kad butu i tema, mano pirmasis Makvynas, jeckau kiek as ji bandziau nulipdyt, ir tai nesigavo dailus, reik dar daaaug praktikos ax.gif user posted image
Atsakyti
Likta wub.gif
Pikciurniene thumbup.gif man dar jokio neteko lipdyti,net nezinau koks pavyktu lotuliukas.gif o,ir gimtadieniai vaiku jau praeje-tai nzn,kada bus pirmasis kartas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 09 13, 13:46)
O cia kad butu i tema, mano pirmasis Makvynas,

mielas tortukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 09 13, 13:46)
Kitoj temoj kazkuri kepejele rase, kad perkant iki 75 lt, atsiuntimas nemokamas, o ir paciam puslapy raso "free shipping to Lithuania". Bet as ziuriu ziuriu, ir nerandu jokios formos, gal biski ieskot nemoku doh.gif  Gal nuorodele butu galima?

perkant iš ne ES šalių už daugiau nei 75 lt skaičiuojami PVM mokesčiai, dar ir muitininkams reikia sumokėti 4u.gif tad geriau neviršyti 75 litų (būna, kad praslysta....bet kam rizikuoti, ypač kai nuo rugsėjo 1 d sugriežtino tikrinimus (taip rašė kitoje temoje mamytės 4u.gif )
Atsakyti
Pora oaskutiniu mano darbeliu.

Toras su katineliais. Riccota su vysniom, pastiliazas. 2 kg.

user posted image

user posted image


Tortas us arkliukais. Mascarpones tortas su avietem, pastiliazas, slapia beze. Tvorele is cinamono lazdeliu. 3kg.

user posted image
Atsakyti
labukas, labai gržūs visų torčiukai, sūlų kamuolys koks fainas, kašiukai kokie mieli smile.gif arkliukai labai gražūs smile.gif
na o mano paprastas, puoštas beze, pastilažas, varškinis gaivumėlis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 09 13, 12:46)

Labai fainutis ir linksmas man wub.gif thumbup.gif
ir man dar jokio neteko lipdyti, net nezinau ar isvis pavyktu lotuliukas.gif


QUOTE(miskouoga @ 2011 09 13, 15:14)

Abu torciukai , labai labai bigsmile.gif grazus, net labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
o tvorele is cinamono lazdeliu ?

QUOTE(tinulia84 @ 2011 09 13, 15:45)

Fainutis tokios svielnios spalvytes wub.gif
pavydziu baltai tau , kad moki su andgaliais dirbti, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 13 rugsėjo 2011 - 15:59
erikiuxxx, kad aš nemoku smile.gif ryt pas mama važiuoju, tai galvoju reik kažką padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 13, 15:57)
o tvorele is cinamono lazdeliu  ?


As taip ir parasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 09 13, 16:08)
As taip ir parasiau  biggrin.gif

na geras blush2.gif , as i tortus ziurejau, man tokie grazus bigsmile.gif wub.gif kad ir nepaskaiciau iki galo doh.gif
Papildyta:
o tas tortukas su zolyte, jus ji dengete visas pastilazu, ar tik virsu ?
Papildyta:
QUOTE(tinulia84 @ 2011 09 13, 16:05)
erikiuxxx, kad aš nemoku smile.gif ryt pas mama važiuoju, tai galvoju reik kažką  padaryt smile.gif

O as isvis nemoku daryti, tiesiog dar nebandziau blush2.gif tai ir pavydziu jau biggrin.gif
Atsakyti
O as isvis nemoku daryti, tiesiog dar nebandziau blush2.gif tai ir pavydziu jau biggrin.gif
[/quote]
nu tai, erikiuxxx pabandyk keletą kartų ir sužinosi smile.gif kad ir ne ant torto, išbandyk antgalius, kokie jie raštus išspaudžia pasibandyk, o paskui gal ir mintis kokia ateis smile.gif aš galvoju svarbu fantazijos turėt, o ranką išlavint galima tik daug kartų bandant smile.gif
Papildyta:
Miško uoga, o tu tą siūlų kamuolį kai lipdei, vis po viena išrutuliotą tokį kirminiuką vis dėjai dėjai ir aplipdei? ar yra kažkokia kita technika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 13, 16:30)
o tas tortukas su zolyte, jus ji dengete visas pastilazu, ar tik virsu ?
Papildyta:

Pastiliazu dengiau tik virsu, nera prasmes visa dengt pastiliazu, o paskui zole daryt.





QUOTE(tinulia84 @ 2011 09 13, 16:40)
Miško uoga, o tu tą siūlų kamuolį kai lipdei, vis po viena išrutuliotą tokį kirminiuką vis dėjai dėjai ir aplipdei? ar yra kažkokia kita technika?  4u.gif


Kociojau po viena virvele ir lipdziau ant sviestiniu kremu aptepto torto. Gal yra ir kokia kita technika, tik as jos nezinau dar biggrin.gif
Atsakyti