Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 70 tema

QUOTE(Griaustinė @ 2011 09 13, 21:05)

antro spalvos man grazios, bet trecias labai patiko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dzokada @ 2011 09 13, 22:22)

grazi suknele,ir spalvos wub.gif bet truputi kremukas patizes atrodo ir apacioje truksta kokio uzbaigimo , ane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 13, 22:15)
antro spalvos man grazios, bet trecias labai patiko wub.gif
Papildyta:

grazi suknele,ir spalvos  wub.gif bet truputi kremukas patizes atrodo ir  apacioje truksta kokio uzbaigimo , ane smile.gif



aha,butent planuose buvo apacia apgrazinti ir torto krasta,bet nu kiek daug suejo i ta sijona kremo doh.gif ai,bet kaip savam vartojimui,lb gerai,jau liko tik likuciai biggrin.gif o kremas,isplaktas tikrai gerai buvo,nes ir spygliai laikesi gerai,bet manau kad patizo del to kad pas mus siandien lb karsta namie buvo unsure.gif
svarbiausia uzsakovei labai tiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 09 13, 23:19)

svarbioausia kad patiko thumbup.gif

reiks ir man 20d. barbe lipdyti dukterecios gimtadieniui, bet bijau net pagalvoti apie tai, bet kaip iseis taip bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 09 13, 21:51)
bet aš nerandu  verysad.gif  na reiks rimtai užsiimt, paieška, aš vis parduotuvėse maisto pasižiurėdavau

Gerduvoj pirkau - vokišką 18 cm, prie jos dar keksui dugnas buvo. Labai gerai Barbės sijonui biskvitą kepti - nereikia skylių pjaustyti. Šiap atrodo mažesnė, nei 18 cm. O kai reikia labai mažo - kepu metaliniame bliūdelyje, tokiame aukštesniais kraštais. Įkloju kepimo popierių: įkerpu iki viduriuko keliose vietose, popierius vienas ant kito užsidengia. Tada išimti lengviau.
Papildyta:
QUOTE(dzokada @ 2011 09 13, 23:22)
atnesu siandienos dukrytei daryta tortuka,
Medutis su zele gabaliukais,puostas slapia beze ir cipciuko pastiliazu

(bandziau kopijuoti

Sakyčiau, kad labai gerai pasisekė. Įdomus sprendimas - gerai gavosi.
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 09 13, 21:24)
sveikos, savaitgalį ruošiuosi daryti leliuką su silikonine formele pirmą kartą  ax.gif  kaip ten reikia jį daryti? reikia formelę iškrakmolinti? jūs kai darote, įdedate masės, įspaudžiate ir imate iš karto ar paliekate kuriam laikui? lauksiu patarimų, ačiū

jau buvome apie tai kalbeje mirksiukas.gif
formele istepi krakmolu,likuti padauzius i krakmoline iskratau-kiek prikimba tiek,po to dedi minksta mase,gerai prispaudi,nupjauni likuti ir.....kameron 15min,graziai issiima ir palieki dziuti mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=dzokada,2011 09 13, 23:22]


atnesu siandienos dukrytei daryta tortuka,turejo buti visai kitoks,bet laiko buvo lb mazai sukonstruoti ji,atrode kad nedidelis,paskui pritrukau ir mases ir kremo,vnz tai gavosi kas gavosi doh.gif (atsiprasau uz nevalyta padekla ir kai kur pudra dar matosi,dar buvau nespejus nuvalyti hihihi.gif )
Medutis su zele gabaliukais,puostas slapia beze ir cipciuko pastiliazu

man visai grazi suknelka ax.gif per kokia veselia tokia apsitempus tongue.gif
griaustine,grazus torciukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keno: 14 rugsėjo 2011 - 07:44
QUOTE(Griaustinė @ 2011 09 13, 23:05)
Neturiu ka parodyt, bet kad temoj butu paveiksliuku-paivairinu, tas su rozem -turtingas kavos 2 kg, margutis - rafaelo, 3 kg, barbe-medutis, 2 kg, visi puosti minordijos ir pastilazo mixu

ateinu mokytis tas rožytes susukti.. nu man bais gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 09 12, 23:59)
as sutepimams turiu reguliuojama formą... susitepa nuo 16 iki 30 cm skersmens tortai aukštis 9cm.  rolleyes.gif



o kaip tas daiktas atrodo blush2.gif

miskouoga, kokie faini katukai wub.gif


tinulia84, patinka man tokio stiliaus tortukai wub.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo - ar čia tik mane vieną tokia problema kankina ar ir kitoms taip būna g.gif kai į pastiliažą figūrėlių lipdymui įdedu nors kažkiek dažų (naudoju americolor) jis pradeda baisiai trupėti doh.gif jei nori ne pastelinių spalvų, o tokių ryškesnių, tai šakiai doh.gif mad.gif be šansų schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites, kaip manote šokoladine tvorelę galima daryti tiek iš juodo šokolado, tiek iš balto, tiek iš pieniško g.gif Ar iš kurio nors nesigaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 09 14, 10:19)
o kaip tas daiktas atrodo  blush2.gif

user posted image

QUOTE(*monikute* @ 2011 09 14, 10:36)
Man toks klausimas iškilo - ar čia tik mane vieną tokia problema kankina ar ir kitoms taip būna  g.gif  kai į pastiliažą figūrėlių lipdymui įdedu nors kažkiek dažų (naudoju americolor) jis pradeda baisiai trupėti  doh.gif  jei nori ne pastelinių spalvų, o tokių ryškesnių, tai šakiai  doh.gif  mad.gif be šansų  schmoll.gif

jei labai daug dažų- trupa ir man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 09 14, 11:00)
user posted image
jei labai daug dažų- trupa ir man  verysad.gif


tai kaip nudažyti tas figūrėles nepilant dažų į ištirpintą želatiną, o dedant į jau padarytą masę g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 09 14, 11:32)
tai kaip nudažyti tas figūrėles nepilant dažų į ištirpintą želatiną, o dedant į jau padarytą masę  g.gif

na man tik raudonos neina ryskios laaaabai isgaut.. o visos kitos tai netrupa.. net juoda g.gif

tarkanas gal padėtų nuo trupėjimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 14 rugsėjo 2011 - 10:57