Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 70 tema

jooo...pasiseke anukytei.as irgi noriu tokios mociutes rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 26, 21:59)
Toy story tortai skirti JAI  , tuo , kuo dabar gyvena mano  širdelė  wub.gif.

Kadangi jos mylimiausi personažai visi netilpo ant vieno torto , teko daryti du  tongue.gif

Nuostabiai pasistenget del savo anukytes smagu jai tokia mociute tureti, zinot as daznai pagalvoju kaip smagu jusu dukrai kad gali sedet ir mokintis visko ko mokat jus aisku jai ji tuo domisi, ir jusu anuke galbut uzaugus periims jusu patirti ir dideli bagaza amunicijos thumbup.gif

ta proga kad jau parasiau parodysiu ir as lotuliukas.gif seip jau visai sustabdziau kepima nes mazas puses metu jau mazai leidzia ka nudirbti tai va turejau papuosti jam puses metu tortuka ir labai greitai nes liko torto puosimas paskutinei minutei toks ir rezultatas blush2.gif beja aciu olestai uz varskini gaivumeli nu tikrai superinis tortas mums labai patiko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 09 26, 22:13)
kaip jus  nusprendziat kokio dydzio pav meskiai ar kitka turi buti,nes as ryskiai juos pamazinau....

jei figureles lipdau is anksto,lipdydama pries nosi pasidedu kepimo formos dugna-taip lengviau man orientuotis figureliu dydije smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Angel1203 @ 2011 09 26, 22:51)


mielas tortukas
su pusmetuku Aretuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 09 26, 19:43)
radau tokia baze bet ji irgi verdama o draugė neverda  g.gif  ir jai gaunasi tai dar kitokia yra?

o tai kokia dauguma naudojat
šia baze ar šlapia baze?
iš ko tokia tvora daroma, noriu išmokt, čia bazė ar kas?

tai gal čia ganašas?

o ŠOKOLADINIS SVIESTINIS KREMAS
kam jis naudojamas puošimui....


Tai reikejo tos drauges ir paklausti recepto tada biggrin.gif

As tik slapia naudoju,kiek pastebejau ir kitos daugiau slapia...

nezinau is ko ta tvora,bet isivaizduoju kad galima is visokio kremo, bet neatrodo kaip ganasas,nezinau....

Sviestinis turbut ir aptepimui torto pries dengima ir papuosimams

As dariau viena karta paprasta sviestini krema (sviestas+kondencofke) ir idejau dazu,superiskai,tiesiog kaip ir turetu buti,kaip per sviesta graziai puosesi,bet ten buvo tik mazos detales,lapeliai.

QUOTE(naitas @ 2011 09 26, 19:43)
aš tai dirbu.. bet kai aš ką nors atsitempiu, tai amžiais kyla karas.. tai nesinešiu kol kas nieko..   biggrin.gif

maniakiška močiutė.. tiesiog Jomajo močiutė  wub.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o as ir vis laukiu naito groziu

QUOTE(Angel1203 @ 2011 09 26, 20:51)
ta proga kad jau parasiau parodysiu ir as 


Nu labai fainas meskiukas,tik akytes biski uzkliuvo kazkaip kazko truksta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 26 rugsėjo 2011 - 22:06
Angel1203 , koks mielas meškiukas wub.gif , matau akytėms kibirkštėlę ( baltą taškiuką ) įdėjai , tik matyt apsišvietė ir nelabai matosi , man jei nėra jos , žvilgsnis kaip negyvas būna .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 26 rugsėjo 2011 - 22:11
Adrija, tortai nuostabus thumbup.gif: Fantastiskai nuostabus thumbup.gif:
O sakykit ant keksiuku kas - slapia beze, ar koks sviestinis kremas? Ir ant paciu virsutiniu keksiuku, ten glazura? Ir kaip uzdeta g.gif
Atsakyti
Plakta grietinėlė " Rama ".
Ant kitų truputi patepta sviestiniu kremu , išspausti reikiamo dydžio apskritimai iš pastilažo ir uždėta smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 26, 14:45)
Pabandysiu atsakyti .

1 . aš kai apdengiu tortą , tada lipinu figurėles .

2 . išsikepu skardoje ploooną biskvituką ( mažiau 1 cm storio  ) , išpjaunu juostą ir ja apdedu formos kraštą , tada tepu tortą ( jogurtinį ) , aptepant sviestiniu kremu ( prieš dengimą mase ) , nebus jokio sąlyčio su kremu , pastilažas nedrėks , sėkmės  smile.gif

Ačiū visoms  4u.gif , teko paplušėti prie figurėlių , bet buvo verta , o močiutės visos nerealios , ateis laikas , sužinosite  biggrin.gif .

Aciu super patarimas apie biskvita aplink,tik klausimas o ji kokiu kremu pritvirtinate prie to jpgurtinio kad laikytusi g.gif

QUOTE(Angel1203 @ 2011 09 26, 14:51)
Nuostabiai pasistenget del savo anukytes smagu jai tokia mociute tureti, zinot as daznai pagalvoju kaip smagu jusu dukrai kad gali sedet ir mokintis visko ko mokat jus aisku jai ji tuo domisi, ir jusu anuke galbut uzaugus periims jusu patirti ir dideli bagaza amunicijos  thumbup.gif

ta proga kad jau parasiau parodysiu ir as  lotuliukas.gif  seip jau visai sustabdziau kepima nes mazas puses metu jau mazai leidzia ka nudirbti tai va turejau papuosti jam puses metu tortuka ir labai greitai nes liko torto puosimas paskutinei minutei toks ir rezultatas  blush2.gif beja aciu olestai uz varskini gaivumeli nu tikrai superinis tortas mums labai  patiko

Na labai mielas torciukas ir suniukas ant jo


Saules Zuikuti aciu uz ideja kaip man pradedanciajai tai labai reikal;inga ideja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseneleee: 26 rugsėjo 2011 - 22:53
sypseneleee , kam jį tvirtinti , jis savaime tepant prie kremo prilimpa mirksiukas.gif .
Atsakyti
nu gal....Matot as susiduriau su tokiu sluoksniu kuriame buvo ne toks kaip kremas o daugiau kaip zele su vaisiais ir varske,tai todel galvoju ar ir prie jo priliptu (atsiprasau uz kvailus klausimus)Ir dar kodel man darant zipukus-taskiukus gaunasi spigliukai,na kazin ka blogai darau ar tiesiog netinkamo standumo Isingas gavosi man nes dariau is savo galvos ir kiekkius ir viska( dejau Kiausinio baltyma plakiau su cukraus pudra dejau citrinos rugsties plakiau ir po to nepilna sauksta isbrinkintos atvesintos zelatinos)
Atsakyti
visi begalo grazuuuuuuuuus wub.gif
o as siandien neradau mascarpones, nusipirkau philadelphios, bet kad ji suroka blink.gif kū daba monei daryt ? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 09 26, 23:11)
visi begalo grazuuuuuuuuus  wub.gif
o as siandien neradau mascarpones, nusipirkau philadelphios, bet kad ji suroka  blink.gif  kū daba monei daryt ?  blink.gif  biggrin.gif


Tepk ant duonytės essen.gif

sypseneleee , kokia želatina aisinge ??? blink.gif...ar aš ne taip ką supratau ? unsure.gif , tu apie aisingą kalbi , ar kokį kitą kremą ? g.gif
Atsakyti