Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 70 tema

QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 27, 00:26)
Tepk ant duonytės  essen.gif



jau viena indeli sutepem blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 09 27, 00:37)
jau viena indeli sutepem  blush2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Si suri esu dejus i torto krema, bet pirkau original, na nelabai jis surus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 09 27, 00:40)
Si suri esu dejus i torto krema, bet pirkau original, na nelabai jis surus ax.gif

ir mano light original.. bet as pabijociau del i torta g.gif del to su duoniukais suskanavom,,, ryt pusryciams dar indukas liko biggrin.gif
bet kas bus jei nagausiu mascarpones blink.gif blink.gif tikiuos gausiu bent induka unsure.gif
o sutepta meduti saldytuve laikyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 26, 16:26)
Tepk ant duonytės  essen.gif

sypseneleee , kokia želatina aisinge ???  blink.gif...ar aš ne taip ką supratau ?  unsure.gif , tu apie aisingą kalbi , ar kokį kitą kremą ?  g.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet iskazkur mano kompe toks atsirado receptukas,o jus gal galit parasyti koki darot ir kokiom proporcijom
Atsakyti
šedevrų muziejus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 09 26, 20:59)


Kadangi jos mylimiausi personažai visi netilpo ant vieno torto , teko daryti du  tongue.gif



blink.gif nu tikrai nereali mociute wub.gif viskas taip tobula wub.gif mociute tikras unikumas thumbup.gif
Atsakyti
ieškau bet viršutinėj temoj neradau, gal pražiopsojau kaip makvyną daryt, pirma torto forma o tada kaip dengt, kaip dengt tikrai kažkur buvo verysad.gif
Atsakyti
@drij@ nu ir grožiai pas jus wub.gif žiurkės jau ne vienos čia reikėtų, pasakiški personažai, iš filmuko nulipę.... wub.gif wub.gif
jetus man kaip toli iki to, kad padarius tortą pačiai būtų gražu....

sakykit mergaitės, vakar pirmą kartą tortą ištraukus iš šaldytuvo jis man laaaabai aprasojo... gal kad tortas buvo marscaponės... nu nežinau g.gif iš pradžių galvojau gal dėl temperatūrų skirtumo (nors namie nešildoma), bet palaikiau pora valandų tikėdamasi jog nudžius, bet jis taip ir nenudžiuvo, nors su servetėle imk ir valyk. Gal kam taip yra buvę? kame klaidos, dėl ko taip galėjo būti g.gif dengiu tortus MMG, ir krakmolą apvalinėju degtine.
Atsakyti
Asseni kokie grazus tortukai, o labiausiai labiausiai tai man patiko jusu tortukas statybininkeliui thumbup.gif

Eda.dita koks gerulis tortukas su toy story herojais thumbup.gif

Adrija tai kaip ir visada tiesiog super, idealu wub.gif

O cia mano pora tortuku
Tortas teciui turinciam auksines rankytes medzio darbams wub.gif
user posted image

Tortukas sau sokoladine meta is AJ receptu smile.gif
user posted image
Atsakyti
adrija nerealiai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 09 27, 08:10)
ieškau bet viršutinėj temoj neradau, gal pražiopsojau kaip makvyną daryt, pirma torto forma o tada kaip dengt, kaip dengt tikrai kažkur buvo  verysad.gif

paziurek cia
Papildyta:
@adrij@ , jus tiesiog nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif

smailyte- graziai padarytas tortas teciui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 09 27, 09:44)
paziurek cia
Papildyta:
@adrij@ , jus tiesiog nuostabi  wub.gif  wub.gif  wub.gif

smailyte- graziai padarytas tortas teciui  thumbup.gif


Ačiū
ehh koks gražus, bet pirmam kartui verysad.gif
ir nerandu kažkuri buvo įdėjus, paprastą ir kaip išsipjaustyt visas formytes akytes... ir čia yra..
na bandysiu nežinau kas gausis verysad.gif
o su america color man nesigauna juoda tik pilka spalva sad.gif reik dažyt dažus skiest dektine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 27 rugsėjo 2011 - 09:00