Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės darbo užmokestis

Mes kauniečiai. Mokame po 4lt/val. Auklė ruošia pietus Ignui, kartais ir mums ką nors paruošia, sudžiauna/nudžiauna skalbinius, 2 kartus per dieną (jei geras oras ir vaikas sveikas) išeina į lauką, sutvarko virtuvę. Už atostogas davėm 100 proc.. Tiesa, maistą, kavą ir pan. atsineša savo, kas man ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, ar aukles amzius turi itakos atlyginimui?
Atsakyti
Na manau, kad atlyginimas priklauso nuo aukles pacios, jos poziurio, patirties, to, ka ji duos Tavo vaikui... Kai rinkausi aukle, visada pirma klausdavau, kiek jos nori gauti tai atlyginimas svyravo nuo 300 Lt iki 700 Lt doh.gif ir visa tai nepriklausė nuo amžiaus mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokios dabar aukliu kainos Klaipedoje? Kiek mokate uz valanda. Man viena moterele uzsireke 6 lt. ir plius papildomu lengvatu (nuvezt, parvezt ir t.t.) Kazkaip daugokai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nepasiduok @ 2006 10 12, 21:35)
mes auklei mokam 5 lt/val. realiai jai nieko, išskyrus vaiko priežiūrą, daryti nereikia. maistelį vaikui taip pat tik pašildo. kita vertus nepatinka tai, kad auklė vaiko į lauką neveda  g.gif  tai vežimą per sunku nusinešt buvo, tai su vaikštančiu vaiku per sunku išeit, nes kažkiek laiko nešti reikia arba būti pasilenkus  g.gif
bet idealių auklių turbūt nebūna, ane?

Siaubas doh.gif Ir dar ja laikai! Ji neverta tokio atlyginimo schmoll.gif
Bet net ne atlyginimas svarbiausia-juk vaikui reikia kvepuoti lauko oru,bendrauti su vaikais,stebeti aplinka.Ji tur but ir namuose su vaiku nieko neuzsiima.
Man buvo panasiai,eidavo i lauka,bet is vezimo nepaleisdavo doh.gif (ta suzinojau jau veliau),vis dejuodavo,kad sunku,nespedavau valgyt daryti,o kitoms auklems girdavosi,kad gauna gerus pinigus,o ir pietu pamiega...
Po poros menesiu pakeiciau aukle ir tikrai labai dziaugiuosi thumbup.gif naujoji aukle ne tik vaika puikiai priziuri,jai valgyt isverda,lauke vaikstineja ir ivairiausiu zaidimu prisigalvoja,bet ir namus tvarko,lygina ir viska speja.Dar ir papildomu darbu padaro,ko net neprasau.O moku 600lt per menesi-Kedainiuose tikrai nemazai.
Atsakyti
Na sioje temoje galiu ir as pasisakyti as savo naujaji auklei mokesiu 800 litu bet pareina pas mane po vienos ziaurios geroji auklyte labai laukiama tai va, o seip kiek zinau vilniuje labai sukilusios kainos jei auklei reikia buti 10 val. per diena tai uz menesi uzsipraso 1000 litu, ziauru bet tokias kainas jos uzsikele pas mano pazystamas dirba aukles uz 900 kita uz 1000 ir kas svarbiausia tai kad nieko nedaro na aisku valgis vaikui ir jo pacio prieziura indu vioskiu plauti nereikia ne tam yra indaploves o aplink save aisku apsitvarko bordaku nepalieka, bet buti su vaiku malonumas, tik kad jau kainos labai uzkilusioskai pagalvojus kad dar pries metus moekjome po 600 litu ir tai buvo jau daug dabar mokame 1000 na kitos ir maziau blush2.gif
Atsakyti
Mes dabar mokame 3.5 lt/valanda. Kaip tik planuoju kelti iki 4 - todel ir ilindau i sia tema, paskaityti, ka kiti moka. Siaip, jos darbas - vaikas, bet ji dar ir buta sutvarko, skalbinius imeta i masina ir padziauna, islygina... Plius, eina pasivaikscioti 1-2 kartus per diena, apie maista, pamperiu keitima ir t.t. nesneku smile.gif Kai pasedziu su maziumi pati per savaitgali, suprantu, kad 700 lt per menesi uz toki darba yra ne taip ir daug wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodinka @ 2006 11 07, 16:00)
Mes dabar mokame 3.5 lt/valanda. Kaip tik planuoju kelti iki 4 - todel ir ilindau i sia tema, paskaityti, ka kiti moka. Siaip, jos darbas - vaikas, bet ji dar ir buta sutvarko, skalbinius imeta i masina ir padziauna, islygina... Plius, eina pasivaikscioti 1-2 kartus per diena, apie maista, pamperiu keitima ir t.t. nesneku smile.gif Kai pasedziu su maziumi pati per savaitgali, suprantu, kad 700 lt per menesi uz toki darba yra ne taip ir daug wink.gif

Turiu ir aš auklytę. Gyvenu užmiestyje, tai džiaugiuosi, kad gali pati atvažiuoti su mašina. Moku 5lt už valandą. bet tikrai negaila, nes labai rūpestinga, nuoširdi irt.t. Atvažiuoja kada tik reikia, ar ryte, ar vakare. Girdėjau, kad valandinę ypač sunku susirasti. Galėčiau net parekomenduot. Ji tik galėtų dirbti ne pilną dieną. Jei ką sudomins, rašykit į AZ. Gyvena Viršuliškėse. Jei yra galimybė, labai gerai turėti laiko sau bent kelis akrtus per savaitę. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 03 16, 19:57)
Bet buvo taip, kai vyras kažką skanaus nusipirkęs vakare neberado ir labai piktas buvo smile.gif

biggrin.gif

QUOTE(Jurra @ 2006 04 04, 07:54)
Marincik ir Bedugne teisingai apie aukles kalbat ax.gif Labai teisingai 4u.gif

biggrin.gif kategoriška sakyčiau mamytė

Aš auklei moku po 5 lt į valandą, dirba ji kol kas po pusę dienos, maždaug po pusmečio turbūt dirbs visą dieną. Į pareigas įeina visa priežiūra susijusi su vaiku - laukas, maitinimas, migdymas, užsiėmimai, žaidimai, ligos metu slauga. Kartais auklė dar ir padaro mums valgyt jei turi laiko. Arbatą kavą geria mūsų, jei ką randa tinkamo šaldytuve užkanda, bet šiaip dažniausiai maistą nešasi savo.
Manau kad moku ne itin pigiai, bet auklė šauni ir man negaila.
Atsakyti
QUOTE(nepasiduok @ 2006 10 12, 20:35)
mes auklei mokam 5 lt/val. realiai jai nieko, išskyrus vaiko priežiūrą, daryti nereikia. maistelį vaikui taip pat tik pašildo. kita vertus nepatinka tai, kad auklė vaiko į lauką neveda  g.gif  tai vežimą per sunku nusinešt buvo, tai su vaikštančiu vaiku per sunku išeit, nes kažkiek laiko nešti reikia arba būti pasilenkus  g.gif
bet idealių auklių turbūt nebūna, ane?

Ir aš turėjau tą problemą - sėdi ar pavasaris ar ruduo namie ir neina i lauką. Tai matai vėjukas lauke, tai dar kas. Išsprendžiau problemą taip-pasakiaua pastabą, negi taip ruduo, pavasariai ir nekalbu žiema ir bus prasėdėti namie, ir papašiau žymėti lape , kuriame ji rašydavo darbo valandas ir laiką kiek praleisdavo lauke. mirksiukas.gif .Sėkmės
Atsakyti
Tikriausiai reikia skirti darbus, kas dirba aukle, o kas aukle-namu tvarkytoja. Atitinkamai ir atlyginimas skiriasi. Baikit juokus su tomis 1000 lt ir daugiau algomis tik uz vaiko ir dar vieno prieziura. Tikriausiai jei pacios ieskotumet tokio darbo, tai nei su ziburiu nerastumet lotuliukas.gif Perlenkta lazda ir tiek.
As auklei moku 800 lt per menesi, arba iseina kazkur apie 4.5 lt uz valanda (9 val. per diena). Ji priziuri dukrele ir dirba tikra aukles darba - ateina nepasedeti ir paziureti, kad vaikas ko nepasidarytu, o puikiai zino vaiko poreikius, uzsiima su juo. Taip pat paruosia vaikui pietus, pati pavalgo. Per jos 9 darbo val. per diena, vaikas miega 3 val., ji ji isnaudoja kaip nori, kambariu tikrai netvarko, gal televizoriu ziuri ir atrodo visai patenkinta siuo savo darbu ir uzmokesciu. Bent jau as tai buciau patenkinta, jei kas man tiek moketu uz toki darba, nes dukrele nera reksne ar siaip koks neramus, hiperaktyvus ir kitoks sunkus vaikas, kuriam reiktu atiduoti visa savo energija, kad tik su juo susikalbeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunelle: 12 lapkričio 2006 - 14:30
dėl to sukelto atlyginimo tai prieš 2 dienas buvau šoke. reikėtų jūsųs patarimo.

nuo rugsėjo nusamdėm moterį. sutarėm dėl 4 lt val. ji tokia faina pasirodė, vaikui gerai,jis noriai su mumis atsisveikina, ji tokia tvarkinga, rūpestinga ir t.t. džiaugėmės džiaugėmės, o vieną dieną pareinu, ji verkdama sako, : gal aš jūsųs vaiką blogai prižiūriu, kad jūs man tiek mažai mokat?" aš - blink.gif

ji sako, aš viską žinau, dabar jau po 4 lt/val niekas nemoka.
aš - blink.gif

pasirodo, mūsų kieme yra moterų, kurios net 6 lt/ val gauna blink.gif blink.gif
o šiaip, visos po 5.

ir dar norėjau paklausti, jei paprastai ji būna nuo 8:30 iki 18:00, o vieną dieną pasislinkęs grafikas, nuo 11 iki 20, ar tas laikas, nuo 18:00 iki 20:00 yra viršvalandžiai? g.gif nes ji ir dėl to verkė, kad nemokam už viršvalandžius g.gif mat aš visada maniau, kad tai ne viršvalandžiai ir iš pradžių jai buvo gerai.
mokam ir už tas dienas, kai jai ateiti nereikia ar net jei ji pasiima kokią vieną kitą laisvą dieną sutvarkyti reikalams.

bet to, ji visada skundžiasi, kad apgavau, kad ne 5, o 6 aukštas (garažas skaitosi kaip 1 aukštas), kad per aukštai į lauką lipti (nors visada eina thumbup.gif ), kad vaikas per mažas (1,5 mėn.).

jos darbai: prižiūrėti vaiką, paruošti kas 2 dieną jam valgyti.
vaikas miega 3 val pietų.
Atsakyti