Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

QUOTE(Linutelia @ 2011 09 27, 09:19)
Kakavinė, nu tai super kad patiko ir tikrai labai normaliai sumokėjai  thumbup.gif O spalvytę gerai parinko, kokia dažyt? Ar tu nedarei pasikeitimo, tik buvusia spalva atnaujinai?  4u.gif


Mes turejom tik saknis dazyti, bet spalvyte pasiplovus buvo, tai visus nusprendem smile.gif jokiu kardinaliu pokyciu nedarem smile.gif
Atsakyti
Man geriausiai plaus nudazo ir nukerpa Jolanta, kirpimas visada tik isplauni galva, isisdziovini ir eini ...super smile.gif dirba aleksoto hypermaximoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(campari* @ 2011 09 19, 11:00)
As tai beprotiskai patenkinta kirpeju Eividu, jis dirba Kaune kirpykloj "Pjese"  bigsmile.gif . Nuejom abidvi su mama, tai man padare braziliska tiesinima, nukirpo ir nudaze plaukus, o mama irgi nukirpo ir nudaze, tai abidvi isejom beprotiskai patenkintos ir laaabai grazios  wub.gif  wub.gif  ir sumokejom tikrai ne kazka. Zodziu superinis kirpejas - stilistas, ir kainos geros.  thumbup.gif  thumbup.gif

jau mano visos drauges pas ju uzsirase  biggrin.gif  nes kirpejas tikrai nerealus!!!  thumbup.gif

P.S.
jei ka domina parasau jo tel.nr. Eividas 867220099. Tikrai labai labai rekomenduoju!! wink.gif


Parasykit kiek kainavo tas braziliskas tiesinimas g.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš galiu pasigirti, kad radau gerą kirpėją. Pusę metų ieškojau, aukojau bandymams savo galvą. O dabar ramu ir nereikia stresuoti prieš kiekvieną ėjimą į kirpyklą.
Lankiausi pas Aušrą Alpetri salone. Idealiai priderino spalvą ir labai gražiai pakarpė. Tiesa, nedaug kirpo, bet gerokai pataisė šukuoseną (ir nuotaiką). wub.gif
Be to man labai patogi vieta - pačiam centre, o parkavimas nemokamas blush2.gif Net nusprendžiau ten pasilikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2011 09 27, 15:17)
Na as jau apie 10 metu dazydavau baltomis sruogelemis plaukus, bet prireike pokyciu ir dabar dziaugiuosi tokia pilksva, naturalia spalvyte 4u.gif


Labai graziai atrodote, liuks spalvyte parinkta mirksiukas.gif
Atsakyti
Kerpuosi pas Kesta Saiku. Kol kas geresnio varianto neradau.
Atsakyti
Kerpuosi pas Andrių, visada esu patenkinta rezultatu drinks_cheers.gif
Atsakyti
labukas, ieskau ir as geros kirpejos,manoji isdume i Australija doh.gif doh.gif tik kai cia forume pasiskaiciau kad uz galiuku kirpima mokama 100 lt...arba plauku dazymas ir kirpimas lygus 400-500, tai jauciu kad viena tyliai ieskosiu sad.gif as pas saviske 70 lt mokedavau uz pakirpima ir visu plauku nudazyma...naiviai noreciau tiket kad gal panasiai ka rasiu su tokiomis kainomis?o gal visgi kas is Jusu patars?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 10 03, 14:15)
labukas, ieskau ir as geros kirpejos,manoji isdume i Australija  doh.gif  doh.gif tik kai cia forume pasiskaiciau kad uz galiuku kirpima mokama  100 lt...arba plauku dazymas ir kirpimas lygus 400-500, tai jauciu kad viena tyliai ieskosiu sad.gif as pas saviske 70 lt mokedavau uz pakirpima ir visu plauku nudazyma...naiviai noreciau tiket kad gal panasiai ka rasiu su tokiomis kainomis?o gal visgi kas is Jusu patars?

Sveikute, as eidavau pas tokia Judita, tai uz savo visai ilgu plauku dazyma ir kirpima mokedavau apie 80lt, bet va pradejau laimes ieskot smile.gif Apie sia kirpeja ir forume anksciau rase, gyre merginos. Ji dirba priesais Hyper Maxima. Jei reiktu kontaktu, parasyciau i az smile.gif Mano kelios drauges irgi pas ja vaiksto. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2011 10 03, 16:05)
Sveikute, as eidavau pas tokia Judita, tai uz savo visai ilgu plauku dazyma ir kirpima mokedavau apie 80lt, bet va pradejau laimes ieskot smile.gif Apie sia kirpeja ir forume anksciau rase, gyre merginos. Ji dirba priesais Hyper Maxima. Jei reiktu kontaktu, parasyciau i az smile.gif Mano kelios drauges irgi pas ja vaiksto. mirksiukas.gif

parasiau tau i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šiandien buvau pas Kęstutį Šimkų. Labai malonus žmogus ir tikras meistras, esu patenkinta. Dažė ir kirpo, patarė kaip geriau. Žodžiu, užskaitau thumbup.gif gal, jei pavyks, įkelsiu iš telefono foto prieš ir po
Atsakyti
Merginos, o kas lankotės pas Eglę iš plaukų galerijos, kokios maždaug būna pas ją eilės? g.gif mėnesiais ar savaitėm reik laukt? biggrin.gif nes čia pas vieną išgirtą SM pasiskambinau, pasakiau, kad noriu po poros savaičių apsilankyt, tai net išsišaipė, kad taip greit cool.gif
Atsakyti