Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 10 05, 18:41)
Merginos, o kas lankotės pas Eglę iš plaukų galerijos, kokios maždaug būna pas ją eilės? g.gif mėnesiais ar savaitėm reik laukt? biggrin.gif  nes čia pas vieną išgirtą SM pasiskambinau, pasakiau, kad noriu po poros savaičių apsilankyt, tai net išsišaipė, kad taip greit cool.gif

nu va kaip tik isgiri tai ir prasideda....
Atsakyti
Aptarnavimo kultura tskant doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
O man pati geriausia Kristina iš grožio salono Pjesė mirksiukas.gif
Taip pat teko apsilankyti pas Ritą, kur netoli Saulėtekio dirba, išpildė visus norus taip pat... ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 10 05, 17:41)
Merginos, o kas lankotės pas Eglę iš plaukų galerijos, kokios maždaug būna pas ją eilės? g.gif mėnesiais ar savaitėm reik laukt? biggrin.gif  nes čia pas vieną išgirtą SM pasiskambinau, pasakiau, kad noriu po poros savaičių apsilankyt, tai net išsišaipė, kad taip greit cool.gif


Kai eidavau tai dažniausiai kokią savaitę laukdavau. Dabar nežinau, senokai buvau, nebedažau plaukų.
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 10 05, 18:41)
Merginos, o kas lankotės pas Eglę iš plaukų galerijos, kokios maždaug būna pas ją eilės? g.gif mėnesiais ar savaitėm reik laukt? biggrin.gif  nes čia pas vieną išgirtą SM pasiskambinau, pasakiau, kad noriu po poros savaičių apsilankyt, tai net išsišaipė, kad taip greit cool.gif

Oho... Trūksta žodžių. Kuriai čia skambinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Märchen: 06 spalio 2011 - 11:46
QUOTE(Märchen @ 2011 10 06, 12:46)
Oho... Trūksta žodžių. Kuriai čia skambinot?

Rasai iš Grožio galerijos.. gera kirpėja tikrai, bet jau ne pirmą kartą iš jos tokią aroganciją pastebiu cool.gif
Atsakyti
as taip pat ieskau geros kirpejos kaip cia jau rase vienas zmogeliukas ax.gif maniske niekur neisdume, bet vaikiuka auginti pradejo smile.gif taip pat mokedavau visai nebrangei, nesiekdavo 100lt ax.gif gal kas galite pasiulyti kokia kirpeja? rolleyes.gif vis noriu uzsukti i Gordija Draugystes gatveje, gal kuri esate buvusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juftukas @ 2011 10 06, 14:02)
as taip pat ieskau geros kirpejos kaip cia jau rase vienas zmogeliukas ax.gif maniske niekur neisdume, bet vaikiuka auginti pradejo  smile.gif taip pat mokedavau visai nebrangei, nesiekdavo 100lt  ax.gif gal kas galite pasiulyti kokia kirpeja? rolleyes.gif vis noriu uzsukti i Gordija Draugystes gatveje, gal kuri esate buvusi? g.gif

girdijoje as lankausi jau 3metus.pas jurgita. esu patenkinta labai jos darbo ir aptarmavino kokybe.o kaina labai maza.tik siuo metu nedazau o tik kerpuosi.
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2011 10 06, 16:15)
girdijoje as lankausi jau 3metus.pas jurgita. esu patenkinta labai jos darbo ir aptarmavino kokybe.o kaina labai maza.tik siuo metu nedazau o tik kerpuosi.


as ir noriu kol kas tik apsikirpti nes plaukai nekirpti jau daug laiko, o dar po nestumo jie isvis labai paauge doh.gif o kokia kainyte kirpimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juftukas @ 2011 10 06, 16:51)
as ir noriu kol kas tik apsikirpti nes plaukai nekirpti jau daug laiko, o dar po nestumo jie isvis labai paauge doh.gif o kokia kainyte kirpimo? ax.gif

as uz kirpima moku 25lt/isplauna galva,nukerpa ,isvefuoja.
esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 10 06, 13:08)
Rasai iš Grožio galerijos.. gera kirpėja tikrai, bet jau ne pirmą kartą iš jos tokią aroganciją pastebiu  cool.gif

Cia Rasa turbut savininke. Eiles pas ja tikrai kosmines, bet nors ir gerai dirba, biski rimtai "pasikelus". Man tai del to ir netraukia pas tokias rasytis.. ax.gif Siaip pires dvi sav uzsirasyti man atrodo labai normalu. As vasara panasiai pas Egle ir buvau uzsirasius. Deja taip ir nepavyko nueit.
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2011 10 07, 11:39)

someday uzsirasiau pas tavaja, kita ketvirtadieni zygiuoju, telefonu labai maloniai pasnekejom , aciu tau dar karteli 4u.gif
Atsakyti