Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

Na va paskambino gyd. liepe duoti mercurius ir liepe tepaliuka is kiausinio baltymo + lidokaino 2 proc. 2ml + analgino amp. susiplakt ir tept burnyte. Bandysim...
Atsakyti
kiausinio baltyma g.gif man butu baisoka..ta salmonelioze dar taip siaucia..kas zino kokie tie kiausiniai doh.gif
o mercurius jodatus flavus..man H sake kad tai suagusiam skirta, ne vaikam g.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 09 30, 12:35)
Gal irgi kokia skarlatina?

Musu seimos gydytoja skarlatina isskyre,kai ant liezuvio baltos apnasos buna, Nusilupa krastai,o paskui pasidaro liezuis avietinis. Sako cia taip atskirti skarlatina... unsure.gif
Bet man tas burnoje berimas kaip herpeso daugiau dabar atrodo....gal zinot kaip su sita zaraza kovot?
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 09 30, 13:37)
Musu seimos gydytoja skarlatina isskyre,kai ant liezuvio baltos apnasos buna, Nusilupa krastai,o paskui pasidaro liezuis avietinis. Sako cia taip atskirti skarlatina... unsure.gif
Bet man tas burnoje berimas kaip herpeso daugiau dabar atrodo....gal zinot kaip su sita zaraza kovot?


na jei herpesas, tai rhus toxicodendron turėtų tikti g.gif man pačiai jis neblogai padėjo, kai turėjau puslę skausmingą burnoj 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(wingless @ 2011 09 30, 12:49)
Na va paskambino gyd. liepe duoti mercurius ir liepe tepaliuka is kiausinio baltymo + lidokaino 2 proc. 2ml + analgino amp. susiplakt  ir tept burnyte.  Bandysim...



nuo stomatito yra tikrai puikūs vaistai gaminami debreceno arba sportininkų vaistinėj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 30, 13:08)
kiausinio baltyma g.gif  man butu baisoka..ta salmonelioze dar taip siaucia..kas zino kokie tie kiausiniai doh.gif
o mercurius jodatus flavus..man H sake kad tai suagusiam skirta, ne vaikam g.gif


Na del tepalo susilaikysiu, pagamino vaistinej kazkoki tepaliuka, bandysiu apsieiti be kiausiniu smile.gif) nors siaip jie pas mane naminiai is tetos tongue.gif O sake ne mercurius j.fl. situ as turiu, sake netinka, mercurius homokort arba mercurius heel... o ta merc.j.fl. mano dukryte geria dabar kuriai 5 m. g.gif

QUOTE(Renna @ 2011 09 30, 13:41)
nuo stomatito yra tikrai puikūs vaistai gaminami debreceno arba sportininkų vaistinėj 4u.gif


na va, kad mums iki Klp visas 100 km sad.gif bet gal tuos pacius pagamino man vaistinej jau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 09 30, 13:37)
Musu seimos gydytoja skarlatina isskyre,kai ant liezuvio baltos apnasos buna, Nusilupa krastai,o paskui pasidaro liezuis avietinis. Sako cia taip atskirti skarlatina... unsure.gif
Bet man tas burnoje berimas kaip herpeso daugiau dabar atrodo....gal zinot kaip su sita zaraza kovot?

ale skaitau kad gali tokio balto apnasomis nuseto liezuvio ir nebuti....
Atsakyti
Gal kas nors naudoja Gelsemium virusu profilaktikai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 30, 13:08)
o mercurius jodatus flavus..man H sake kad tai suagusiam skirta, ne vaikam g.gif


Mercurius j.fl. mums buvo paskirtas kai vaikui buvo 11 men., tai manau vaikams irgi galima...


QUOTE(anikita @ 2011 10 01, 12:49)
Gal kas nors naudoja Gelsemium virusu profilaktikai? 4u.gif



Kodel butent Gelsenium? dar kiek zinau ir Rhus toxicodendron, ir Echinacea ir Oscillococinum, ar tiesiog Influcid geria...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renna: 01 spalio 2011 - 13:23
O tai kiek tarkim Echinacea profilaktikai reikia gerti, vieną kartą dienoj, ar kartą savaitėje?
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 10 01, 16:48)
O tai kiek tarkim Echinacea profilaktikai reikia gerti, vieną kartą dienoj, ar kartą savaitėje?

Man tai irgi su profilaktika homeopatijoje yra klausimas.
Kazkur skaiciau, kad tokios kaip profilaktikos ne but negali. Nes juk panasus gydo panasu. T.y. zirniukai vartojami nuo kazkokiu tai simptomu, ligu.
O jei simptomu nera. Ligos nera. Koks cia gali buti homeopatinis profilaktinis vartojimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 10 01, 19:55)
Man tai irgi su profilaktika homeopatijoje yra klausimas.
Kazkur skaiciau, kad tokios kaip profilaktikos ne but negali. Nes juk panasus gydo panasu. T.y.  zirniukai vartojami nuo kazkokiu tai simptomu, ligu.
O jei simptomu nera. Ligos nera. Koks cia gali buti homeopatinis profilaktinis vartojimas? g.gif


Aš irgi tos pačios nuomonės. Profilaktika prasilenktų su homeopatijos esme drinks_cheers.gif
Atsakyti
Beja, ga kas zinot koki kita buda skarlatinai gydyt? Be Mercurijaus, ko tai mums nepadeda... verysad.gif
Atsakyti