Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

Laba,

as cia daznai stengiuos nevargint su savo klausimais, nors daznai vaikai serga, bet tai su homeopate, tai pati savo jegom - issikapstom kazkaip. nu bet dabar jau nebezinau, homeopates musu nera ir dar ilgokai nebus, pati ir jau nebezinau ko begriebtis, nuo vakar vaikas (2 m.) ryte atsikele ir pradejo koset, iki pietu taip retkarciais, nesigasdinau, stebejau, nes mus daznai kosulys puola, ypac kai dygsta dantys, o dabar kaip tik dygsta kruminukai, bet jau danties puse isdyge yra, kita puse lenda. po piet kosulys sustiprejo, bet ir ne toks baisus, tik erzinantis, sausas, lyg kutentu vaikui kas, galvoju, gal gerkle, pradejau duot angin heel, nakti iki vidurnakcio isvis sunkiai ejosi vaikui pamiegot - kosejo ir kosejo, karta iki vemimo net. pasiskaiciau, apsiziurejau, ka turiu, ir pradejau duot husteel lasiukus, du kart sudaviau, veliau kazkaip uzmigo ilgam, ramiai, lyg ir nebekosejo, tik paryciais apie 6 vel kosulys pradejo kamuot, ryte taip pat ir visa diena, kartais budavo be perstojo, atrodo kai ikvepia ir kosulys, bet ne iki vemimo. husteel daviau iki pietu, bet kazkaip jauciu kad neveikia, apie pietus ir spazmiukai atsirado. mus yra jau buve bronchu spazmai, dabar ir vel bijau, nes is baimes ir antibus daviau, kurie nieko nesuveike, ir jau pypke ta kvepem, visa savaite taip zaidem, siaip ne taip praejo. dabar pie pietus pradejau duot Drosera, lyg ir po jos tie spazmiukai atsirado g.gif vaikas is veido pabales, lupytes ir be ruzavumo, jau gasdina mane, bet va, peitus miegojo ne kart nesukosejo, pabudes tik koseja, kaip kvepuoja nelabai man patinka, bet lyg blogiau nera, ir kosulys toks dar sausas, bet lyg su dregnumu. tai va, nezinau ar test, ar dar kazka pridet. duodu dar ir stodal. kazi ar tinka mums ta drosera, zinau, kad cia yra mamyciu su astma serganciais, gal zinos, nes bijau jau to antro obstrukcinio bronchito verysad.gif
ir dar, kazkada klausiau homeopates, ka galeciau suduot tokiu atveju, kaip pirma kad buvo, kai neis paciai gydytojai prisikambint, sako paprasciausiai Nospos g.gif vaistininkes paklausus ir sako, kad nuima spazmus. ar esat girdeje, davusios vaikui unsure.gif
Atsakyti
Sonatute,
Tartephedrel +Drosera tokiua atveju, kol sausas lojantis kosulys, paskui, kai pradeda slapiau atsikoseti, Bronchalis. Mano sunui tokia kosuliai daznai, cia musu homeopate taip rekomendavo.
Taip pat silta piena su sviestu istirpinti ir girdyti.
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 10 06, 17:16)
Sonatute,
Tartephedrel +Drosera tokiua atveju, kol sausas lojantis kosulys, paskui, kai pradeda slapiau atsikoseti, Bronchalis. Mano sunui tokia kosuliai daznai, cia musu homeopate taip rekomendavo.
Taip pat silta piena su sviestu istirpinti ir girdyti.


ir as galvojau apie si varianta, kazkada cia temoj kazkas rase, bet man jis neloja, nors visada mes tik su lojanciais kosuliukais g.gif va atsikeles dabar lyg geriau, reciau pakoseja, bet nepatinka vis dar tas kosulys, spazmu lyg ir maziau, nors ju dideliu ir nebuvo dar, ziuresim kaip naktis praeis. kalba lyg uzspaustu balsu tokiu, na panasiai, kai mums buna, kai smarkiai sukutena gerkle, uzspaudzia, ir noretum koset, bet reikia tupo metu butinai kazka pasakyt biggrin.gif nezinau ar as cia ka aiskiai parasiau. be to, va nesenai kando kriause kieta, pradejo baisiai verkt ir rodo i burna, klausiu ar isikandai i liezuviuka, sako ne ir gailiai verkia, rodo ly i dantenas, ten kur kruminukai dygsta, lyg pabale ten, tai dar itariu, kad del ju gali but, puse jau islindo, kita puse lenda, gal ir tuos spazmiukus su kosuliu issauke g.gif praeita karta kai buvo, nuvezus pas homeopate ir paziurejus folio metodu, nieko ji blogo nemate, sake, tikriausiai nuo dantu jums, tai gal ir dabar g.gif na, sakau, ziuresim, turiu ir taptehedreel.
o del silto pieno, tai va tie tikrai nesuveiks biggrin.gif nevalgo mano mazius dauguma to, kas balta, isskyrus sviesta gabalais jei pagauna doh.gif nei grietines, nei pieno, nei varskes, nei kefyro, nei jogurto, surelius tik nesenai pradejo valgyt, bet tik kur virsuj sokoladas, jei nuperku su baltu kokiu glaistu, tai netinka jam.
Atsakyti
nu va, kosulio maziau, bet spazmukas didesnis verysad.gif as jau nesuprantu, tai yra, tai apmazeja spazmai, tai lyg ir nebera unsure.gif
Atsakyti
mes obstrukcinį gydėm su lycopodium, bet mum labiau kosėjo atsigulus ir naktį. bet čia tik mūsų patirtis 4u.gif
man labai keista , kodėl M visada ignoruoja kompleksus. Na, pvz. bronchalis heel, cinnabsin, angin heel ir kt.
visada kai pasakau , kad vartoju kokį kompleksą sako nepadės schmoll.gif nors man pačiai atrodo , (kad visai neblogai veikia) ir skiria kokį žirnį , kurio aš neturiu, bėgu į vaisitinę, bet tas žirnis lygiai taip pat neveikia, tada vėl skiria kito...
pas mane taip jau gausybė žirnių, kurių aš pati nežinau , net kam vartoti. Arba buvo atvejis, čia prie geltonos slogos, vardina jis vaistus kokių aš neturiu, sakau turiu Kalium bichromicum, sako nepadės. O kitą dieną jau pats skyrė šį žirnį. Vat ir suprask, kad protingas... g.gif

Dar klausimukas Astmogranas kokiam kosuliui labiau drėgnam ar tokiam , kai neatsikosima. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čikibari: 06 spalio 2011 - 18:42
QUOTE(orchideja123 @ 2011 10 06, 17:16)
Sonatute,
Tartephedrel +Drosera tokiua atveju, kol sausas lojantis kosulys, paskui, kai pradeda slapiau atsikoseti, Bronchalis. Mano sunui tokia kosuliai daznai, cia musu homeopate taip rekomendavo.
Taip pat silta piena su sviestu istirpinti ir girdyti.


Aš išsiaiškinau vieną dalyką, kad gali padėti tik drosera homarord, o ne vien drosera, nes pasirodo Droseros homacord sudėtyje yra cuprum aceticum (?lyg ir toks) kuris nuima spazmus. Tai reiškia, kad padeda ne drosera tuos spazmus nuimti, bet tas cuprum.
Jau seniau apie tai lyg ir Kristinukas rašė.


QUOTE(čikibari @ 2011 10 06, 19:40)
mes obstrukcinį gydėm su lycopodium, bet mum labiau kosėjo atsigulus ir naktį. bet čia tik mūsų patirtis  4u.gif
man labai keista , kodėl M visada ignoruoja kompleksus. Na, pvz. bronchalis heel, cinnabsin, angin heel ir kt.
visada kai pasakau , kad vartoju kokį kompleksą sako nepadės  schmoll.gif nors man pačiai atrodo , (kad visai neblogai veikia) ir skiria kokį žirnį , kurio aš neturiu, bėgu į vaisitinę, bet tas žirnis lygiai taip pat neveikia, tada vėl skiria kito...
pas mane taip jau gausybė žirnių, kurių aš pati nežinau , net kam vartoti. Arba buvo atvejis, čia prie geltonos slogos, vardina jis vaistus kokių aš neturiu, sakau turiu Kalium bichromicum, sako nepadės. O kitą dieną jau pats skyrė šį žirnį. Vat ir suprask, kad protingas... g.gif

Dar klausimukas Astmogranas kokiam kosuliui labiau drėgnam ar tokiam , kai neatsikosima. Ačiū 4u.gif


O mums kompleksai beveik niekada nepadeda doh.gif O ir manau, normalus homeopatas kompleksais neturėtų gydyti. Kaip sako M, gamykloj į tą kompleksą sukiša viską kas tik eina prie pvz. viduriavimo, potencijos mažos, tai dažnai jie ir nesuveikia konkrečios ligos atveju...
Žirnių turiu ir aš labai daug, jau bijau ir skaičiuoti, bet kadangi pas mane abu sirgaliai, tai prireikia įvairių žirniukų, beto, abu su vyru ir homeopatiškai gydomės.
Mano vaikams dažniausiai padeda gerai parinktas vienkomponentis smile.gif

Beto, mano patarimas (o gal ne aš viena taip darau) kurie lankosi pas M, aš po kiekvieno apsilankymo gaunu labai daug info ir tik grįžusi viską susirašau, gaunasi maždaug A4 formato lapas naudingos, išgirstos info - apie mano vaikus, apie konkrečius žirnius, apie vartojimą ir kt.
Kažkaip jei neužsirašau, tai greit ir pamirštu.... biggrin.gif

Va dabar gavom naujus žirnius nuo bronchų astmos, sudėtis įdomi, žiūrėsim kokie rezultatai bus.....

Astmograną bandėm vietoj Ventolino, na nelabai jis mums....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renna: 06 spalio 2011 - 19:14
QUOTE(Renna @ 2011 10 06, 20:11)
Beto, mano patarimas (o gal ne aš viena taip darau) kurie lankosi pas M, aš po kiekvieno apsilankymo gaunu labai daug info ir tik grįžusi viską susirašau, gaunasi maždaug A4 formato lapas naudingos, išgirstos info - apie mano vaikus, apie konkrečius žirnius, apie vartojimą ir kt.
Kažkaip jei neužsirašau, tai greit ir pamirštu.... biggrin.gif




oho blink.gif aš tiek negaunu info. jis dažnai labai idėmiai galvoja, tai aš ir nešnekinu, leidžiu susikaupti tongue.gif o be to visada greitai greitai, žmonių daug...
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 10 06, 20:11)

Beto, mano patarimas (o gal ne aš viena taip darau) kurie lankosi pas M, aš po kiekvieno apsilankymo gaunu labai daug info ir tik grįžusi viską susirašau,

Kažkaip jei neužsirašau, tai greit ir pamirštu.... biggrin.gif



kas karta pagalvoju apie ta pati ir kas karta nesugebu.... doh.gif ir taip ir yra : didziaja dali visa ko pamirstu...
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 10 06, 16:16)
Sonatute,
Tartephedrel +Drosera tokiua atveju, kol sausas lojantis kosulys, paskui, kai pradeda slapiau atsikoseti, Bronchalis. Mano sunui tokia kosuliai daznai, cia musu homeopate taip rekomendavo.
Taip pat silta piena su sviestu istirpinti ir girdyti.


Mums lygiai taip pat - tartephedreel + drosera kol sausas, o paskui Bornchalis ar net Stodalis uzbaigia.
Atsakyti
QUOTE(Hortonas @ 2011 10 06, 20:46)
Mums lygiai taip pat - tartephedreel + drosera kol sausas, o paskui Bornchalis ar net Stodalis uzbaigia.


As kai rasiau apie Drosera ir Tartephedreel, tai turejau mintyse kompleksus, nes kaip supratau Sonatutei reikeja kazko, kas yra namuose po ranka. Be to, yra ir Cuprum kompleksas, jei tikrai nuimtu spazmus.
Kadangi gyvename Vilniuje ir zirniuku taip greitai negausi nusipirkti, mums daznai kompleksu prisireikia- cia kaip greitoji pagalba :-)
Aisku, jei tik pavyksta, reikia iskart homeopato klausti, bet jie kartais nekelia ragelio...
Mano sunus jau nuo pirmadienio labai bjauriai kosti. Is pradziu buvo tik lojantis sausas dienomis, o dabar, prasidejus slogai, ne tik kad padaznejo, bet dar ir naktimis pradejo koseti. Zodziu, turim visa puokste + temperatura. Rytoj einam pas pediatre, matysim kaip kraujas. Bet gydau panasiai.
Kazkas forume yra minejes apie Spongia. Ar neteko susidurti kaip veikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orchideja123: 06 spalio 2011 - 20:16
QUOTE(sonatute @ 2011 10 06, 16:06)
Laba,

as cia daznai stengiuos nevargint su savo klausimais, nors daznai vaikai serga, bet tai su homeopate, tai pati savo jegom - issikapstom kazkaip. nu bet dabar jau nebezinau, homeopates musu nera ir dar ilgokai nebus, pati ir jau nebezinau ko begriebtis, nuo vakar vaikas (2 m.) ryte atsikele ir pradejo koset, iki pietu taip retkarciais, nesigasdinau, stebejau, nes mus daznai kosulys puola, ypac kai dygsta dantys, o dabar kaip tik dygsta kruminukai, bet jau danties  puse isdyge yra, kita puse lenda. po piet kosulys sustiprejo, bet ir ne toks baisus, tik erzinantis, sausas, lyg kutentu vaikui kas, galvoju, gal gerkle, pradejau duot angin heel, nakti iki vidurnakcio isvis sunkiai ejosi vaikui pamiegot - kosejo ir kosejo, karta iki vemimo net. pasiskaiciau, apsiziurejau, ka turiu, ir pradejau duot husteel lasiukus, du kart sudaviau, veliau kazkaip uzmigo ilgam, ramiai, lyg ir nebekosejo, tik paryciais apie 6 vel kosulys pradejo kamuot, ryte taip pat ir visa diena, kartais budavo be perstojo, atrodo kai ikvepia ir kosulys, bet ne iki vemimo. husteel daviau iki pietu, bet kazkaip jauciu kad neveikia, apie pietus ir spazmiukai atsirado. mus yra jau buve bronchu spazmai, dabar ir vel bijau, nes is baimes ir antibus daviau, kurie nieko nesuveike, ir jau pypke ta kvepem, visa savaite taip zaidem, siaip ne taip praejo. dabar pie pietus pradejau duot Drosera, lyg ir po jos tie spazmiukai atsirado  g.gif vaikas is veido pabales, lupytes ir be ruzavumo, jau gasdina mane, bet va, peitus miegojo ne kart nesukosejo, pabudes tik koseja, kaip kvepuoja nelabai man patinka, bet lyg blogiau nera, ir kosulys toks dar sausas, bet lyg su dregnumu. tai va, nezinau ar test, ar dar kazka pridet. duodu dar ir stodal. kazi ar tinka mums ta drosera, zinau, kad cia yra mamyciu su astma serganciais, gal zinos, nes bijau jau to antro obstrukcinio bronchito  verysad.gif
ir dar, kazkada klausiau homeopates, ka galeciau suduot tokiu atveju, kaip pirma kad buvo, kai neis paciai gydytojai prisikambint, sako paprasciausiai Nospos  g.gif vaistininkes paklausus ir sako, kad nuima spazmus. ar esat girdeje, davusios vaikui  unsure.gif


Spazmai kalbant ar kosulio metu labiau rodytų kaip ir Drosera. Bet man truputį Rumex primena...
Nospa nuo spazmų tikrai esu girdėjus...
O kada kosuliukas prasidėjo? Slogos bėgančios neturi? Tada nuo spazmų Allium cepa turėtų tikt... Ar yra dar kitų simptomų ne tik kosulys? Blogiausiu atveju bandyčiau Tartephedreel ir Droserra Homacord kokteiliuką ir stiklinę vandens kas 15 min po šaukštelį.
Papildyta:
DAr Belladona nuo sauso spazminio kosulio, kuris sustiprėja naktį ar kalbant, ar nuo šalčio. Taipo pat Sticta, bet tada labiau vakare turėtų būti, naktį ar giliai kvėpuojant. Bryonia tinka ne tik kai krūtinę spaudžia, bet ir kai po kosulio norisi gert, kalbant. Kosėti lengviau prispaudus krūtinę.
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2011 10 06, 21:15)
As kai rasiau apie Drosera ir Tartephedreel, tai turejau mintyse kompleksus, nes kaip supratau Sonatutei reikeja kazko, kas yra namuose po ranka. Be to, yra ir Cuprum kompleksas, jei tikrai nuimtu spazmus.
Kadangi gyvename Vilniuje ir zirniuku taip greitai negausi nusipirkti, mums daznai kompleksu prisireikia- cia kaip greitoji pagalba :-)
Aisku, jei tik pavyksta, reikia iskart homeopato klausti, bet jie kartais nekelia ragelio...
Mano sunus jau nuo pirmadienio labai bjauriai kosti. Is pradziu buvo tik lojantis sausas dienomis, o dabar, prasidejus slogai, ne tik kad padaznejo, bet dar ir naktimis pradejo koseti. Zodziu, turim visa puokste + temperatura. Rytoj einam pas pediatre, matysim kaip kraujas. Bet gydau panasiai.
Kazkas forume yra minejes apie Spongia. Ar neteko susidurti kaip veikia?

Laba,
maniškiai savaitę pabuvo sveiki ir vėl susirgo. doh.gif Šį kartą vėjas pūstelėjo, gerklės paraudo, o nuo jos slogos ir kosuliai. Homeopatė skyrė gaminamą kompleksą: Beladona, Lachesis, Phytolacca, Hepar sulfur. Veiksmingas, kai vaikas suserga nuo šalto, drėgno vėjo/oro su aukščiau išvardintais simtomais. Ir rekonedavo pasveikus pavartoti dar porą savaičių Hepar sulfur keliskart per savaitę.

Vienkomponentis Drosera puikiai suveikė, kai buvo obstrukcinis bronchitas. Pavartojus visą naktį, nuėmė spazminį kosulį ir jį suskystino.
Atsakyti