Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (7)

QUOTE(sandraMAR29 @ 2012 04 03, 09:00)
tai vargstate.. stiprybes ir kantrybes gelezines jums.

Vargstam.
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 03, 08:43)


o as mergaites galvoju kad cia mums Dievulis atsiunte isbandyma g.gif mate kad mes stiprios ir dave proga isbandyt ar tikrai mes jau tokios stiprios budamos su savo ligoniukais 4u.gif ir tikiuosi mes nei viena visiskai nepalusim ir busim iki galo stiprios thumbup.gif bukim drasios stiprios ir energingos nes mes savo ligoniukams tikrai dar reikalingos biggrin.gif neliudekim jau arteja graziausia pavasario svente 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip dėl specialių poreikių tenkinimo ir slaugos pinigėlių? Mūsų senelis kaip jau minėjau serga Alzhaimeriu, gauna tik 153 litus prie pensijos, o kada jam priklausytų slaugos pašalpa? I r dar, paskyrė jam raminančius(Nitrazepam), bet ne kompensuojamus, ar taip gali būti? Ir kaip man nepatinka tas derinys donezepilio ir raminančių....Ar yra koks gydytojas, kuris pakonsultuotų šiuo klausimu telefonu? Ačiū Jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giletaite: 04 balandžio 2012 - 13:16
pas mus ir tas pats,gaunam tuos pacius 153lt. del vaistuku nezinau nieko...
Atsakyti
Sveikos,

Palaidojau aš savo ligoniuką. Styprybės Jums visoms.


QUOTE(giletaite @ 2012 04 04, 14:05)
Merginos, o kaip dėl specialių poreikių tenkinimo ir slaugos pinigėlių? Mūsų senelis kaip jau minėjau serga Alzhaimeriu, gauna tik 153 litus prie pensijos, o kada jam priklausytų slaugos pašalpa? I r dar, paskyrė jam  raminančius(Nitrazepam), bet ne kompensuojamus, ar taip gali būti? Ir kaip man nepatinka tas derinys donezepilio ir raminančių....Ar yra  koks gydytojas, kuris pakonsultuotų šiuo klausimu telefonu? Ačiū Jums.


visko klausk pas savo apylinkės daktarę ji turi pradėt tvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 16:44)

Palaidojau aš savo ligoniuką.

Taip ir nebevalgė senelis unsure.gif Užuojauta tau nuoširdžiausia console.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 16:44)
Palaidojau aš savo ligoniuką.

Užuojauta tau. Pabaigė žmogus savo kančias, o tu gražiai jį palydėjai per jas, ramybės tau po sunkių išgyvenimų.
Atsakyti
oi uzuojautos tau... ir stiprybes.
Atsakyti
QUOTE(Awita @ 2012 04 05, 17:10)
Taip ir nebevalgė senelis  unsure.gif Užuojauta tau nuoširdžiausia  console.gif

Nevalgge, nuveziau atgal i ligonine ir ten po paros mire, nuejus atsiimti pazymos man pareiske kad pas juos jis ir valge ir kakojo... Nu zmogiskumo ner.

Bet sventai tikiu kad jam ten geriau
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 22:37)

Bet sventai tikiu kad jam ten geriau

tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 05, 22:37)
Nevalgge, nuveziau atgal i ligonine ir ten po paros mire, nuejus atsiimti pazymos man pareiske kad pas juos jis ir valge ir kakojo... Nu zmogiskumo ner.

Bet sventai tikiu kad jam ten geriau

Nuoširdžiau Jus užjaučiu. Tačiau taip galėjo būti. Kartais prieš mirtį žmogaus organizmas sukaupia visas likusias jėgas lemiamam veiksmui: likti šiapus arba išeiti anapus. Mano mėnesį nevalgęs senelis pietums suvagė kelis virtinius ir paprašė iš kaimyno bitininko parnešti medaus. Dukra parnešė, bet po pusvalandžio jau buvo vėlu verysad.gif O promočiutė, po insulto 10 metų buvusi paralyžiuota ir nekalbėjusi, tris dienas prieš mirtį atgavusi kalbą. Yra tekę ir daugiau tokių dalykų girdėti. Žinoma, nežinau, kaip Jūsų atveju, bet kad įmanoma, tai tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 06 balandžio 2012 - 06:00
sveikos. aha esu ir as girdejusi. kad pries mirti lyg atsigauna buna.. labai gaila, bet ir as manau jam ten geriau... laikykis.
Atsakyti