Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti jei nedalyvausi vestuvėse?

Noriu nueiti pasveikinti drauge prie Santuokos rumu. Vestuves daro nedideles, studentai mes visi. Man su finansais ne pats geriausias metas, tai galvoju, kaip cia is situacijos issisukt. g.gif Galiu viskam skirt tik 50 Lt, o ka uz tokia suma nupirksi siais laikais... Tai galvoju, gal grazia puokste ir atvirute uzrasyti, ar geriau koki suvenyriuka prisiminimui ir kelis ziedelius. Jau geriau nueiti vien su gelemis pasveikinti negu visai del finansu nenueiti. Ar ne? smile.gif Juk svarbiausia, kad tokia svarbia diena as ja apkabinsiu ir palinkesiu sekmes seimyniniame gyvenime smile.gif
Jau visa Jusu foruma perskaiciau ta tema, tai tokias cia grazias sumas rasot, kad ojojoj...
Nu tai padekit!!! Aciu. clap.gif
Atsakyti
QUOTE (ekojura @ 2004 07 02, 11:34)
Noriu nueiti pasveikinti drauge prie Santuokos rumu. Vestuves daro nedideles, studentai mes visi. Man su finansais ne pats geriausias metas, tai galvoju, kaip cia is situacijos issisukt. g.gif Galiu viskam skirt tik 50 Lt, o ka uz tokia suma nupirksi siais laikais... Tai galvoju, gal grazia puokste ir atvirute uzrasyti, ar geriau koki suvenyriuka prisiminimui ir kelis ziedelius. Jau geriau nueiti vien su gelemis pasveikinti negu visai del finansu nenueiti. Ar ne? smile.gif Juk svarbiausia, kad tokia svarbia diena as ja apkabinsiu ir palinkesiu sekmes seimyniniame gyvenime smile.gif
Jau visa Jusu foruma perskaiciau ta tema, tai tokias cia grazias sumas rasot, kad ojojoj...
Nu tai padekit!!! Aciu. clap.gif

Man tai atrodo, kad jei į vestuves neeini, tai užtenka tik gražios gėlių puokštės rolleyes.gif
Va jei į vestuvių balių eini tai kitas reikalas wink.gif
Atsakyti
taigi, nei i baliu eini - manau, ir puokstes ar palaidu geliu pakaktu... wink.gif na bent jau as, jei ka prie zakso sveikinu, tai tik su gelem, na dar atvirukas... smile.gif
o mes prie zakso gavom geliu, o is vienu geles+didele stikline taure su viduje jos ten akmenukai, gelytes ir pan - dekoratyvine tokia.
Atsakyti
Juk pati rasei, kad esate studentai visi, tai kodel turetu buti per mazai 50 litu.


Tarp zmoniu atejusiu mus sveikinti, buvo ir tokiu, kurie atnese tik geliu puokste. Ir as buvau begalo patenkinta. clap.gif Man buvo svarbu, kad isvis atejo. Ir pykau ant tu, kurie visai neatejo mad.gif

Manau, kad tikrai eik pasveikinti drauge. Jei gali tai, tai uzteks it 50 litu arba tik puokstele. Svarbu parodytas demesys wink.gif
Atsakyti
Kite,
As irgi taip galvoju, kad geriausiai grazi puokste. Niekada nesu ejusi prie Santuoku rumu, t.y. prie zakso, sveikint. rolleyes.gif
Atsakyti
Aisku svarbiausia nueiti ir pasveikinti! clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif Kai tokia svarbia diena pamatai susirinkusius pasveikinti tau brangius zmones - tai ir yra geriausia dovana. clap_1.gif Laime dar patrigubeja (jei ne papengiagubeja), kai ja daliniesi su kitais. wub.gif
Na, o del dovanos... tu sakei, kad galetum skirti 50 Lt. As tau siulyciau ideti tuos 50Lt i voka ir nupirkti viena mazyti geles ziedeli. Bent jau ,mano nuomone, visokie niekuciai sutuoktuviu proga nera pati tinkamiausia dovana. Tu visokiom smulkmenom isleisi 50 Lt - geriau jau pinigus padovanok jauniesiems, ypac jei jie studentai ir pinigais jiems nelyja, ir jie 50Lt plius kitu 50 Lt ir t.t. sudes ir gales isigyti jimes reikalinga, naudinga daikta. thumbup.gif O geliu ir taip marias gaus, tai nemanau, kad reikia islaidauti puokstei.
Atsakyti
Svarbiausia nueiti pasveikinti!!!
Jei i baliu nesi pakviesta, tai geliu puoksteles tikrai uztenka, issisuksi ir su 30Lt. Man tai labai patiko kad viena mano pazistama atejo ir padovanojo man rodos Lelija grazia ir ant koto buvo uzmautas maisiukas mazas popierinis, o jame toks grazus simpatishkas molinis drambliukas su sirdute ant straubliuko galo wub.gif . Zinoklabai grazu, tas drambliukas toks mielas, stovi dabar pas mus kambary ant komodos, praktiskai mieliausia vestuviu dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ekojura @ 2004 07 02, 11:39)
Kite,
As irgi taip galvoju, kad geriausiai grazi puokste. Niekada nesu ejusi prie Santuoku rumu, t.y. prie zakso, sveikint. rolleyes.gif

Viskam buna pirmas kartas... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nepergyvenk, svarbiausia demesi parodyti, kad dziaugiesi kartu ir viskas thumbup.gif labai malonu, kai kas pasveikinti ateina - pas mus labai mazai buvo, nes praktiskai visi draugai buvo sukviesti i vestuves. bet kai gavau baltu tokiu metriniu roziu su dideliais dideliais ziedais - buvau be galo laiminga... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Sypsenaa @ 2004 07 02, 11:45)

Na, o del dovanos... tu sakei, kad galetum skirti 50 Lt. As tau siulyciau ideti tuos 50Lt i voka ir nupirkti viena mazyti geles ziedeli. Bent jau ,mano nuomone, visokie niekuciai sutuoktuviu proga nera pati tinkamiausia dovana. Tu visokiom smulkmenom isleisi 50 Lt - geriau jau pinigus padovanok jauniesiems, ypac jei jie studentai ir pinigais jiems nelyja, ir jie 50Lt plius kitu 50 Lt ir t.t. sudes ir gales isigyti jimes reikalinga, naudinga daikta. thumbup.gif O geliu ir taip marias gaus, tai nemanau, kad reikia islaidauti puokstei.

Šypsena labai teisi, aš pilnai pritariu jos nuomonei.
Tų visokių niekučių ir taip pilnos pakampės, o gėlių ir taip gaus kaip šieno, taip kad geriausia gėlės žiedas ir vokelis
Atsakyti
Nu cia dar vienas toks klausimas ramybes neduoda g.gif :
Ar geriau puokste, ar palaidos geles? Juk Jaunoji savo puokste turi?? Ar cia visai nesvarbu?? biggrin.gif
Atsakyti
nezinau - negi i vokeli desi 20 lt?
Atsakyti
QUOTE (ekojura @ 2004 07 02, 11:55)
Nu cia dar vienas toks klausimas ramybes neduoda g.gif :
Ar geriau puokste, ar palaidos geles? Juk Jaunoji savo puokste turi?? Ar cia visai nesvarbu?? biggrin.gif

kaip jau sugalvosi, taip ir bus gerai - nesa ir puokstes, ir palaidas
Atsakyti