Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti jei nedalyvausi vestuvėse?

praeita savaitgali istekejo mano geriausia drauge,tai gavo visokiu niekeliu,mano manymu geriau pinigais.Ka nores ta nusipirks.iki maniskiu vestuviu liko tik 2 savaites,noreciau dauti pinigais biggrin.gif
Atsakyti
Bet kartais būna tikių svečių, kurie žūt būt nori ką nors nupirkti. Taip yra mūsų atveju. Mano pusbrolio žmona vis klausinėja ką nupirkti, na mums reikia vieno dviračio. Kai tai jei pasakėme ji pereiškė, kad dviračio ji nepirks, o daugiau tikrai nieko mums nereikia mes jau viską turim ir dabar statom namą. Mums reikia pinigų!!!!!!!!! O ji sako tai ir blogai bus jei jų dovanoti pinigai "sulys" į namo sienas sad.gif
Nu kaip tokiem svečiams paaiškinti ir jų neįžeisti? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alonda: 04 liepos 2004 - 13:32
QUOTE (Alonda @ 2004 07 04, 13:31)
Bet kartais būna tikių svečių, kurie žūt būt nori ką nors nupirkti. Taip yra mūsų atveju. Mano pusbrolio žmona vis klausinėja ką nupirkti, na mums reikia vieno dviračio. Kai tai jei pasakėme ji pereiškė, kad dviračio ji nepirks, o daugiau tikrai nieko mums nereikia mes jau viską turim ir dabar statom namą. Mums reikia pinigų!!!!!!!!! O ji sako tai ir blogai bus jei jų dovanoti pinigai "sulys" į namo sienas sad.gif
Nu kaip tokiem svečiams paaiškinti ir jų neįžeisti? sad.gif

Musu irgi kai kurie sveciai zut but nori dovana atsiminimui dovanoti. Apie jokius vokelius net nenori girdeti... Atseit isleisit kur papuola, o atsiminimui ir nieko neliks. Ot noras reguliuoti huh.gif tongue.gif Bet dziugu, kad bent dauguma supranta mus thumbup.gif
Atsakyti
Blogiausia, kad aš nutuokiu, kad toji pusbrolio žmona gali nupirkti ką nors iš indų.
O pas mane pilna sekcija visokių gražiausių taurių , servyzų, puodelių ir t.t
Kiti indai net neįšpakuoti guli kur nors pakampėje.
Nugi siaubas sad.gif blink.gif sad.gif
Atsakyti
Jei sugalvosi dovanoti tik geles, tai tada geriau palaidas geles + grazus atvirukas. As pvz. noreciau gauti muzikini atviruka su labai siltais zodziais.
O jei nuspresi ideti i vokeli, tai galima ne butinai pinigus deti, o kuponus. Dabar visos parduotuves parduoda kuponus. Ar kosmetikos, ar indu ar maisto gales nupirkti. Irgi iseitis.
Bet ko nenoreciau gauti: tai didziules puokstes - beprasmis pinigu svaistymas.
Atsakyti
Akropolio geliu parduotuveje maciau nedidukus grazius ivairiaspalvius vokelius su atvirukais. Nupirk toki, uzrasyk ka nors ir idejus pinigelius prie puokstes ar geles graziu raisteliu pririsk smile.gif Draugai skaitydami atviruka ras ir tavo dovanele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Alonda @ 2004 07 04, 13:31)
Bet kartais būna tikių svečių, kurie žūt būt nori ką nors nupirkti. Taip yra mūsų atveju. Mano pusbrolio žmona vis klausinėja ką nupirkti, na mums reikia vieno dviračio. Kai tai jei pasakėme ji pereiškė, kad dviračio ji nepirks, o daugiau tikrai nieko mums nereikia mes jau viską turim ir dabar statom namą. Mums reikia pinigų!!!!!!!!! O ji sako tai ir blogai bus jei jų dovanoti pinigai "sulys" į namo sienas sad.gif
Nu kaip tokiem svečiams paaiškinti ir jų neįžeisti? sad.gif

As cia kazkur skaiciau, kad tokiu atveju, jei zmones nenori tiesiog dovanori pinigu, prasyk, kad dovanotu, pvz, langams- zinos, kad bent jau vienas langas- ju dovana smile.gif

Sestadieni ir man paskambino drauge ir klausia: "ar jus turit sulcia spaude?" Net pasimeciau wink.gif Neturim mes jos, bet todel, kad ji mums nereikalinga... Siaubas, kol isaiskinau, kad nereikia dovanu...
Atsakyti
Užtat, kad vienam žmogui tokios buitinės technikos reikia, o kitam ne.
O juo labiau, kaip mes statomės namą, tai mums tie šudniekiai jau įgriso, pusę išmėtėm, pusę išdalinom ir taip nėra kur dėti sad.gif
sad.gif
Atsakyti
NU YRA IKIRIU ZMONIU, KURIE LABAI NORI DOVANOTI DOVANA, TAI TOKIEMS REIKIA PASAKYTI, KAD JEI NORIT MUMS DOVANOS, NUPIRKIT PARDUOTUVEJE CEKI, MES ISSIRINKSIME PATYS KOKI DAIKTA. NU TIPO, KAD TIKRAI TAS DAIKTAS JUMS PATIKS. JAU GERIAU TAIP NEI KOKI S.. NUPIRKS, VISVIEN KA NORS ATRASIT PATINKANCIO laugh.gif

ARBA, KAD KELIONE NORIT NUSIPIRKTI laugh.gif , DOVANOTI PRASOM EURAIS ARBA DOLERIAIS laugh.gif laugh.gif laugh.gif . VA MES EJOM SAVAITGALI I VESTUVES IDEJOM 100 EURU TIPO KELIONEI, MANAU JAUNIEJI BUVO PATENKINTI thumbup.gif
Atsakyti
O mes grupiokei vienai dovanojome, prenumerata zuranlo "Seima": Orginalu ir jaunieji labai patenkinti buvo thumbup.gif
Atsakyti
Nereikia mums tų čekių, mums pinigų reikia tongue.gif
Atsakyti
o tai jus visos vestuves darot tik tam, kad pinigu gautumet - na bent toks ispudis susidaro... wink.gif as tai negalvojau nei apie dovanas, nei pinigus - svarbu, kad atejo, nepasididziavo - kazkaip visai negalvojau apie jokias mums dovanas...
Papildyta @ [mergetime]1089373723[/mergetime]
o tai jus visos vestuves darot tik tam, kad pinigu gautumet - na bent toks ispudis susidaro... wink.gif as tai negalvojau nei apie dovanas, nei pinigus - svarbu, kad atejo, nepasididziavo - kazkaip visai negalvojau apie jokias mums dovanas...
Atsakyti